Virusas be kurio sunku būtų gyventi (papildyta)

Atėjo metas priminti svarbią datą. Kažkur 2011 m. gegužės pabaigoje virtualaus pasaulio šviesą išvydo svetainė www.kvantinemagija.lt, tokia, kokią jūs matote dabar.
Per tą laiką ji mažai kuo pasikeitė. Tiesa, buvo įgyvendinti kai kurie techniniai patobulinimai. Vieni jų - pasiteisino, kiti ne, bet yra, kaip yra. Ir šiandien džiugu, kad yra tikrai daug žmonių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, kurie šioje svetainėje rado tai, ko ieškojo.
Bendrai, šiam projektui "Kvantinė magija" sukanka 7 metai, nes svetainė buvo leidžiama kitose platformose. Tai yra smagi kūtybinė erdvė, kurioje visada galima rasti įdomios mežiagos pamąstymui.
Tiesa, taip ir neatsirado svetainės kūrėjų rate jokia didesnė komanda. "Kvantinė magija" buvo, yra ir, ko gero, visada liks vieno žmogaus produktas. Iš tikrųjų buvo daug norinčių prisijungti prie komandos, bet galų gale vis viena likdavau pasts su savimi, nes joks naujas žmogus nesugebėdavo perprasti mano minties vingių. Bet šiandien galiu drąsiai pasakyti - visa tai išįjo tik į gerą.
Svetainės tempas yra kiek sulėtėjęs. Nėra fizinių galimybiu kasdien pateikti ką nors naują. Viskas atsiranda arba išnyksta taip, kaip išeina, pagal situaciją. "Kvantinė magija" nėra joks žiniasklaidos organas arba blog'as. Tai yra reiškinys, kurio nebūtina mylėti arba nemylėt. Sveteinę reikia priimti kaip reiškinį, be jokių skirstymų ar išlygų bei rūšiavimų.
Ankstesniais metai prašydavau savo skaitytojų finansinės paramos techniniam svetainės išlaikymui. Ačiū visiems, kurie padėjote, nes prieš du metus buvo tikrai atėjęs sunkus laikotarpis ir buvo kilusi mintis svetainę uždaryti. Šiandien aš neprašau finansinės paramos, nes lėšų svetainei atsiranda iš rengiamų seminarų. Tačiau, jeigu manote, jog www.kvantinemagija.lt verta paramos, galima ją paremti, o rekvizitai yra rubrikoje PARAMA.
Taigi, švenčių proga nutariau atsakyti į kelis "dažnai užduodamus klausimus".
- Šiek tiek istorijos. Kodėl atsirado www.kbantinemagija.lt?
Idėja kurti svetainę gimė todėl, kad norėjosi kažkur sudėti žinias, kurias kaupiau per paskutinius 10-15 metų. Kaupėsi daug tekstų, kuriuos buvau išvertęs iš kitų kalbų. Tikriausiai ši liga nėra pagydoma - esu žurnalistas. Žinoma, turėjau "normalų" darbą redakcijoje, tačiau tuo pat metu vykdžiau žurlaistinį tyrimą dviejomis kryptimis, privačiai. Tai buvo mano hobis, laisvalaikio pomėgis, kuris vėliau peraugo į daugiau-mažiau profesionalią veiklą.
Pirma kryptis buvo susijusi su, galima sakyti, "realia situacija" pasaulyje, prieš 2012 metus. Kitaip tariant - nagrinėjau populiarias sąmoklo teorijas, kai kuriomis buvau netgi, prisipažinsiu, šventai įtikėjęs. Dabar į daugelį sąmokslų mano požiūris yra kažkiek pasikeitęs.
Antra kryptis - energetiniai gydymo būdai, visa tai, ką dabar vadiname kvantine medicina arba kvantiniu prisilietimu.
Iš pradžių, prieš kokius 5 metus svetainėje daugiau pasirodydavo publikacijų, susijusių su pirmąja kryptimi ir ufologija. Ko gero pirmas Lietuvoje verčiau į mūsų kalbą David Icke, David Wilcock, Maxwell Jordan, Jesse Ventura, Michalel Cremo darbus. Tai rašiniai, susiję su nauja pasaulio tvarka, apie iliuminatų sąmokslą, masonus ir t.t. Kitaip tariant, tai standartinė pirmojo šio amžiaus dešimtmečio konspirologijos klasika.
Antroji kryptis visada temų archyve buvo pogrindyje, nes tyrinėdamas, pavyzdžiui, gydymą per atstumą, REIKI efektą, liaudies magiją ir pan., norėjau pirmiausia SAU įrodyti, jog parapsichologija joks ne stebuklas ir jokia ne anomalija. Tiesiog mes per menkai pažįstame save ir gamtą, todėl atsiranda taip vadinami paradoskai. O jie atsiranda grynai dėl mūsų pačių surambėjusio mąstymo. Ir tik prieš porą metų apie kvantinį gydymą pradėjau daugiau kalbėti seminaruose bei šia tema rašyti straipsnius sveteinėje, populiariuose žurnaluose, duoti interviu laiktaščiams bei TV laidoms.
- Koks tavo požiūris į pasaulį?
Pagrindinė dvasinė mano paties krypris buvo ir yra vedų tradicijos, jau daug metų mintimis ir širdimi esu prie Advaita Vedanta, nes ši kryptis man padeda susitvarkyti su dualumo problema, nuo kurios kenčia arba kurios pamokas praeima devyni žmonės iš dešimties. Advaita Vedanta, kaip ir budizmas smarkiai rezonuoja su šiuolainine kvantine fizika. Aš neesu fizikas, bet literatas, todėl mano akimis žiūrint, daugelis rytų dvasinių tradicijų vienai ar kitaip atspindi tai, ką yra atradęs šiuolaikinis mokslas. Todėl man mokslas ir dvasinės tradicijos - nėra atsiejami dalykai. Tai yra vienas kitą papildantys indai.
Man taip pat yra artima egzistencializmo kryptis filosofijoje, Nilso Boro taip vadinama "Kopenhagos interpretacija" bei Robert Anton Wilson "Modelio agnosticizmas", kurio bazinis teiginys skamba maždaug taip: "nepriimk už gryną pinigą nieko, ką kalba žmonės, netikėk niekuo, bet priimk viską taip kaip yra". Antras teiginys - nėra nei vakar, nei rytoj, yra tik šiandien, o buvimas šioje akimirkoje padaro tave ramų, tačiau aktyvų". Taip pat aš neigiu V.I.Lenino teiginį, jog objektyvi tikrovį nepriklauso nuo stebėtojo valios. Tikrovė visada priklauso nuo stebėtojo ir šis teiginys yra pagrįstas realiais eksperimentais kvantinėje fizikoje. Stebėtoju, kuris atlieka fotonų srauro redukciją, t.y. bangą paverčia diskretiška dalele, yra žmogus, kuris geba būti čia ir dabar, nes jo minčiai yra pavaldi materija. Iš tikrųjų, laikausi nuomonės, jog materijos kūryba - kiekvienam žmogui duota Dievo dovana, tačiau 97 proc. žmonių gyvena matricos kalėjime, kuri už jį nustato tiek pačio žmogaus, tiek Visatos galimybių ribas. Matrica nėra savaime blogis. Miegančioms sieloms tai yra puikus įrankių rinkinys tobolėti. Sielos ateina į šį pasaulį įminti dualumo paslaptį. Tos, kurios dėl savęs šią paslaptį atskleidžia, patenka į kitą level'į, o kurios ne - lieka sansaros rate tol, kol išmoks.
Iš principo, pasaulis, t.y. mūsų planeta nėra vien tik sielų universitetas. Žemė savo vibracijomis yra panaši į sielų gaudyklę. Dominuojanti sistema arba matrica nesuinteresuota tuo, jog siela išspręstų šią mįslę. Šio pasaulio blizgučiai, pagundos hipnotizuoja protus ir žmonės miega vaikščiodami. Matricai išgyventi reikalinga energija, kurią skleidžia, dualizmo mįslės įminti negebantys žmonės. Tokių yra dauguma. Planeta nuolat sprendžia klausimą, kaip tokiais atsikratyti, nes evoliucijos kontekste jie yra teršalai. Todėl kyla karai stichijos, epidemijos. Kai kuriais atvejais jos sukeliamos dirbtinai. Bet iš kitos pusės, tos sielos dėl savo tokio likimo nėra kaltos. Todėl prieš 2000 metų atėjo Jėzus, kuris grąžino viltį išsigelbėti visiems netgi tiems, kurie yra labiausiai įkliuvę, nes viską sprendžia meilė.
- Kodėl nedalyvayji informaciniuose karuose? Tuo metu, kai pasaulyje ir Lietuvoje aktyvavosi blogis, tu nėrei į krūmus?
Iš tikrųjų man sąmokslo teorijos yra praeitas etapas. Nebeskirstau pasaulio pagal gėrio ir blogio kriterijus. Man šios sąvokos reikšia neišmanymą bei dualumą. Savo viduje tą klausimą išsprendžiau ir matau panoraminį, evoliucinį vaizdą, kuris neįpareigoja eikvoti enetrgiją ginant vieną ar kitą pusę. Bet koks skirstymas į "mus" ir "juos" gali būti grindžiamas tik kažkokios sistemos kontekste, bet ne a-priori, ne per nutylėjimą ir ne absoliučiai.
"Kvantinė magija" buvo viena pirmųjų viešoje erdvėje, kuri rašė apie naująją pasaulio tvarką, iliuminatų sąmokslą, slaptą pasaulio vyriausybę, bankininkų klanus, kurie valdo pasaulį, reptilijas, kurios įsikūnijo į elito atstovus, visokius chemtreil'us, GMO, vakcinas, ir t.t. Prieš 5-7 metus tai buvo drąsu ir nauja, nes viešos informacijos lietuvių kalba apie tai trūko.
Dabar apie sąmokslus kalba visi kas tik netingi. Todėl jaučiuosi mauru, kuris savo darbą padarė. Bet jeigu atvirai, tai, žinoma, tie globalūs reiškiniai egzistuoja, bet, paradoksas, tame nebematau jokio blogio. Geopolitikoje vyksta evoliuciniai procesai, kurie visada buvo įmanomi tik su slaptumo šešėliais. Matant viską labai plačiu žvilgsniu, tiek Amerikos, tiek Rusijos, tiek Ukrainos, tie ES, tiek Kinijos ar kitų šalių valdžios tarnauja tiems patiems šeimininkams iš tos pačios pasaulio vyriausybės. Bet kokia valdžia, bet kokioje valstybėje yra dualizmo sinonimas, tai yra matrica, bet ji labai reikalinga sielų universitetui. Ji gyva tol, kol yra "blogis" ir "priešai", su kuriais neva reikia nuolat kovoti. Kai pagalvoji, viskas yra reikalinga ir niekur to sąmokslo nėra.
Tie vyrukai, kurie slapta valdo pasalį yra realūs, bet jie - be galo protingi. Jie valdo visas medijas, įskaitant ir David Icke, kurie klykauja apie reptiloidų sąmokslus. Tokių, kaip Dawid Icke ar Alex Jones užduotis - skleisti baimę, kad žmonės dėl savo bėdų ieškotų kaltų kur tik nori, tik ne savyje. Taigi, dėl visų bėdų kalta neva slapta pasaulio vyriausybė, kurios realiai niekas nematė ir niekas jai negali padaryti jokios įtakos. Įtikėjęs tokiomis teorijomis žmogus jaučiasi beviltiškai įstrigęs, piktas, pagiežingas, nieko negali pakeisti, ieško priešų kažkokiose slaptose ložėse, kurių niekada nematė, bet nedirba su savimi, t.y. nesistengia įminti dualizmo mįslės savo prote ir širdyje. Tokie žmonės visada reikalingi sistemai, nes jie piktinasi, o pyktis yra energija, kuria maitinasi tamsos pasauliai ir ta pati matrica, kurios pagrindinė užduotis - neleisti sieloms įminti dualumo mėslės.
Ir iš tikrųjų, aš nedalyvauju jokiuose informaciniuose karuose. Ppriešingai - mano misija - skleisti taiką ir viltį, nes visi žmonės yra viena šeima. Priešais juos padaro sistema. Žinoma, pačios sistemos niekada neįveiksi, neatlikęs namų daro su savimi.
Dualumas - tai virusas, be kurio sunku išgyventi tiek sistemai, tiek ir pačiau žmogui, kuris gyvena iš esmės vien tik kūniškos patirties lygmenyje. Jeigu nebūtų šis pasaulis suręstas iš gėrio ir blogio, sieloms nebūtų čia ką veikti, nes žemė taptų rojumi. Adomas ir Ieva buvo išvaryti iš rojaus tam, kad pažintų gėrį ir blogį. Dievas pats buvo suinteresuotas, kad žmonės paragautų uždrausto vaisiaus. Bet tai tik Biblijos pasaka. Realūs įvykiai kolstėsi kiek kitaip.
- Pasibaigė pirmas Kvantinės medicinos paskaitų ciklas. Ar bus tęsinys kitais metais?
Kvantinės medicinos ciklas atsirado po meditacijos, praėjusių metų rudenį. Tiesiog atėjo mintis iš mano dvasinių mokytojų, kad tai daryti reikia. Programą parašiau kaip kokį čenelingą. Yra sukaupta teorinė bazė ir darbo su žmonėmis patirtis Quantum Touch stityje. Per šiuos mokslo metus daug kas šlifavosi. Bet dauguma žmonių, kurie lanko užsiėmimus, ko gero, tikisi greitesnių rezultatų. Kai kuriems iš jų pritrūko kantrybės. Tačiau tie, kurie liko yra pirmieji naujos sistemos pionieriai. Tai iš tikrųjų nėra nauja sistema, tai tiesiog dvasinio gydymo žinios, pritaikytos lietuviškai vibracijaai. Bet šios žinios neatsiejamos nuo dvasinio kelio. Tai prasidėjo man net nežinant tokių žmonių, kaip R. Gordon, P.Elkunovich ir panašių žmonių darbų.
Per pirmąjį etapą norėjosi perduoti būseną ir idėją, tuo tarpu teorija ir technikos gal būt ne visiems buvo prieinamos. Buvo labai daug aukštosios fizikos, gilios egzistencinės filosofijos.
Netgi neturėjau tokio tikslo, kad per pirmus metus žmogus išmoktų technikas. Tai per sudėtinga. Svarbiau, kad atsirastų reikalinga būsena, naujas gyvenimo būdas tikslai, kurie savaime žmogų padaro Dieviškos energijos kanalu. Kvantinis gyvovas pirmame etape turėtų pajausti, kad jis jau yra tas kanalas. Jis turi pradėti gyventi kaip kanalas. Pirmame etape net nebūtina žinoti visų technikų, tokių, kaip stuburo tiesinimas, gydymas per atstumą ar dvasinė chirurgija. Užtenka pabūti, pakalbėti su žmogumi, kuriam reikia pagalbos ir tas žmogus, jau apsisprendęs pasveikti, toliau jis pats randa naują impulsą dirbti su savimi.
Naudodamasis proga noriu pasidžiaugti, jog per pirmuosius metus pirmos pakopos kvantinio gydovo pažymėjimus gaus per 70 žmonių visoje Lietuvoje. Sveikinu, kurie nuėjo visą kelią iki galo. Gimsta nauja lietuviška, dvasinio sveikatinimo sistema. Ačių visiems, kurie dalyvavo, kurie patikėjo manimi, jie - pirmieji, jie turės nešti šviesą toliau. Kodėl mes turime važiuoti į Indiją, Tailandą, JAV, Japoniją, Brazilijos džiungles, ar kitą egzotišką šalį semtis žinių, kad gauti "dikšas" ar "iniciacijas" į kokį nors šventai galingą agregorą. Viską mes turime patys. Nebereikia bėgioti po pasaulį ieškant tinkamo kanalo. Jis jau yra, nes visada buvo. Po 2012 metų Dieviškas kanalas ranka pasiekiamas kiekvienam, tik reikia panorėt ir tvirtai apsispręsti eiti pasirinktu gydovo keliu.
Kitais metais bus pasiūlyta pirmos pakopos kvantinio gydovo kvalifikacijos kursai. Jie bus daug paprastesni ir lengvesni, be aukštosios fizikos ir matematikos. Tuos kolegas, kurie turės pirmos pakopos pažymėjimus, pakviesiu į antrą kursą, kur jau bus ir fizika, ir astrofizika, ir matematika. Kol kas negaliu atskleisti paslapčių, kas bus dėstoma 2 pakopos kursuose. Ne viską ir pats žinau, daug kas kūtyboje, bet jeigu trumpai, tai bus daug praktikos, daug išvažiuojamųjų ritritų. Iki metų pabaigos turi atsirasti knyga, vadovėlis, kuris turėtų padėti pažinti lietuvišką kvandinio sveikatinimo sistemą, kuri paremta tiek mokslu tiek senosiomis tradicijomis, tiek asmenine patirtimi.
Dėl rudelį prasidėsiančių kursų teirautis galima jau šiandien, per langelį KONTAKTAI, užpildžius formą.
..............
Šis rašinys nėra užbaigtas. Jis bus atnaujonamas pagal galimybes.
pagarbiai, Gintaras