Kvantinės magijos 2017 m. dvasinis horoskopas

Kokios numatomos dvylikos Zodiako ženklų dvasinės perspektyvos 2017 m.? Žmogus pirmiausia yra dvasinė būtybė, siela, kuri pasirenka fizinio kūno pavidalą. Mes gimstame šiame pasaulyje kūnišku pavidalu tam, kad išmoktume pamokas ir atliktume misijas. Tinkamai išmokti pamokas ir atlikti misiją galime tik tada kai turime tikslą – grįžti į amžinybę, aiškiai suvokdami gyvenimo prasmę, atlikdami darbus, kurie kaip įmanoma mažina karmos naštą.
Gyvendami Žemėje kūniškame skafandre pirmiausia mes turime nugalėti dualizmą, vidų sutaikyti su išore, įveikti susiskaldymą ir pamatyti vienybę įvairovėje. Mes turime išmokti matyti pasaulį tomis pačiomis akimis, bet jame jausti vienį, savo paties pratęsimą. Tikrovė ir mes nesame atskirti - mes esame viena visuma.
Tos sielos, kurios šiuo metu gyvena Žemėje, kai pati planeta patiria esmines transformacijas, yra ypatingos. Šiuo metu jos pasiruošusios dideliam darbui ir šuoliui į dar didesnes dvasines aukštumas, tuo pačiu pakylėdamos ir visą planetą. Tai mes patyrėme 2012 metais, šias patirtis pratęsime ir 2017 m. Padėti patirti nušvitimą gali ir didelis skausmas, ir didelis džiaugsmas.
„Kvantinės magijos“ horoskopai yra dvasiniai. Jie aktualūs visiems tiems, kurie kopia Jokūbo laiptais į Dangaus karalystę, kurie keliauja Jievaro Tiltu į pavasario atbudimą. Vadinasi, tai aktualu mums visiems. Visiems linkiu 2017 metais išgirsti sielos balsą, susitaikyti su savimi ir pasauliu, pamėginti suvokti, kas yra mūsų tikroji prigimtis, tikrasis Aš.
AVINAS
Sielos, kurios gimė žmogiškame pavidale Avino ženkle, susidurs su begaliniu noru viską gyvenime iš esmės pakeisti: darbą, namus, sutuoktinį, visus įprastus gyvenimo atributus. Priežastis tiesiog nesuvokiama. Noras iš esmės atsinaujinti kils kiekviename žingsnyje. Tiesiog viskas, kas stringa ir velkasi, kas užsistovėjo per ilgai vienodai – be galo erzina. Tiesiog tokios mintys bus dažnas svečias. Po gimtadienio praėjus keliems mėnesiams, vasaros pradžioje, paaiškės, jog tai buvo tik emocija, reikia gyvenimą priimt tokį, koks jis yra. Viskas stos į senas geras mielos stagnacijos vėžes. Tačiau, jei dar iki vasaros lygiadienio pajudinsit bent pirštą, permainų link, pozityvūs įvykiai tikrai įmanomi. Iš visų permainų, kurios buvo inicijuotos, realybe taps tik kelios. Tai temos, kurias vilkinote ir nesiryžote veikti ilgą laiką.
Profesinėje srityje galimi karjeros šuoliai, netikėti pasiūlymai. Meilės ir jausmų srityje – atradimai. Pamatysite savo draugą, draugę ar sutuoktinį kitokiomis spalvomis. Iš pradžių tai šokiruos ir norėsine net nutraukti santykius. Vėliau išryškės viso to teigiamos pusės.
JAUTIS
Sielų, kurios pasibeldė į šį pasaulį Jaučio ženkle, laukia sunkus darbymetis, įtemptas grafikas. Poilsis bus reta, tačiau didelė ir prabangi šventė. Stebins greitas įvykių kaleidoskopas. Labai tiks Karalienės atsakymas Alisai: „kartais tenka bėgti iš visų jėgų, kad liktum bent toje pačioje vietoje“. Poilsio minučių rasti bus lengviau maždaug nuo lapkričio. Net ir išvykus į užsienį pailsėti, Jaučiai bus įkinkyti dirbti. Dideli krūviai blaškys, nervins, bet paaiškės, jog tai tik į gerą. Tai kančia, kuri turės be galo svarbų ir gausų atpildą. Jaučiams geri metai pirkti nekilnojamąjį turtą, investuoti į statybas.
Profesinėje srityje laukia kvalifikacijos kėlimo būtinybė. Geri metai besimokantiems ir norintiems studijuoti. Rasite širdžiai mielą studijų programą, profesinio tobulinimosi kursus. Santykių srityje teks rinktis iš dviejų blogybių mažesnę. Santuokai ir rimtiems įsipareigojimams nėra tinkamas laikas iki pat 2018 pradžios.
DVYNIAI
Sieloms, kurios gimė birželį, norėsis ieškoti daugiau erdvės. Intensyviai blokuosis gerklinė čakra, tiesiog tai vyks be rimtos priežasties. Gniuždys pažįstamų žmonių įkyrus įtikinėjimas bei noras jus perauklėti, nes per daug garsiai, o gal ir ne vietoj deklaruojate savo nestandartinius įsitikinimus. Dažnai teks įrodinėti, kad nesi kupranugaris, kol galų gale tai nusibos. Daug laiko ir jėgų reikalaus asmeninės laisvės paieškos, ko aplinkiniai žmonės nesupras. Tačiau užsispyrusiems dvasinių problemų gausa suteiks jėgų, džiugins pastebimi, daug metų trukusio darbo su savimi vaisiai. Teks 2017 metais atkentėt pretenzijas ir priekaištus. Visą kritiką patartina pro vieną ausį įsileisti, pro kitą išleisti, o 2018 metais skelt antausį atgal iš visų jėgų.
Karjeros srityje – pripažinimas dėl profesionalumo. Gali būti skirtos premijos ir paskatinimai. Meilės srityje – žaismingi ir malonūs partnerio netikėtumai. Būsite apgaubtas ar apgaubta dėmesiu ir rūpyba.
VĖŽYS
Sieloms, kurios pasibeldė į šį pasaulį po Vėžio ženklu, 2017-ieji - atsipalaidavimo ir poilsio metai. Maloniai stebins geri mokslo ir darbo rezultatai. Palankus laikotarpis svajonių įgyvendinimui. Mintys ir idėjos materializuosis akimirksniu. Bet Vėžiams teks imtis atsargumo kelionėse. Namų aplinka – geriausia vieta meditacijoms ir giliems apmąstymams. Nesukite iš kelio dėl takelio. Mėgaukitės namais. Tačiau saugokite asmeninius daiktus, pinigus. Vagys ir sukčiai lankysis pakankamai dažnai. Jie kėsinsis netgi į įdėjas. Patentuokite atradimus, saugokite savo autorinius darbus nuo plagijavimo. Vėžiams taip pat teks taikyti konfliktus, jie bus ramybės skleidėjai ten, kur vyksta arši emocijų kova.
Karjeros srityje absoliuti sėkmė. Į darbą eisite kaip į poilsį, namuose – taip pat nebus dramų ir sukrėtimų. Tačiau darbe saugokite asmeninius atradimus ir inovacijas. Dėl to prarasite budrumą. Nepraraskite budrumo, kad ir kas beatsitiktų. Meilės srityje – jokių dramatiškų pokyčių. Jei turite šalia žmogų, jis niekur nepabėgs, o jei nėra draugo, tai jo ir nebus.
LIŪTAS
Sielos, kurios atėjo į šį pasaulį Liūto ženkle, džiaugsis idėjomis, kurios pildosi ir veža į priekį. Liūtams teks išeiti iš pogrindžio ir eiti į lyderystę. Žodis bus išgirstas, mintis – įtaigi, skvarbi. Metai reikalaus aktyvumo ir atsakomybės prisiėmimo netgi už kitus. Gali būti proveržis politinėje ar visuomeninėje veikloje. Galite steigti labdaros ir paramos fondą, padėti skurstantiems bei ieškantiems atsakymų į gilius klausimus. Pavojus slypi jautrume kritikai. Veikiant aktyviai, kritika – neatsiejamas dalykas. Patartina neklausyti kritikos, o galvoti savo galva ir daryti savo. Jei jus kas nors kritikuoja, žinokite, jog ši kritika nėra draugiška, ir venkite kontaktų su tokiais žmonėmis. Geriau bendraukite su tais, kurie konstruktyviai pritaria jūsų idėjoms.
Karjeros srityje taip pat bus poreikis lyderystei. Liūtai bus pastebėti ir pakylėti karjeros laiptais. Klaidų beveik nebus. Meilės srityje – imkitės iniciatyvos, nes šalia jūsų džiūsta brangus žmogus, nes atsidavimas karjerai bei politinei ar visuomeninei veiklai, gadins santykius. Gyventi su Liūtais tikrai bus nelengva. Geriau juos palaikyti, net ir tais atvejais, kai daro kvailystes. Kritikos jiems girdėti nereikia.
MERGELĖ
Sielos, kurios panoro atsirasti Mergelės ženkle, susidurs su nebaigtų darbų iššūkiais. Sudėlioti viską į lentynėles, kaip buvo įprasta anksčiau, tiesiog per mažai bus laiko. Trukdys dėmesį artimi ir pašaliniai žmonės, kurie norės padėti, bet nesupras jūsų darbų esmės. Dėl nekompetentingų, bet įkyrių padėjėjų stripriai kentės asmeniniai reikalai. Taip gyvenimas jus mokys atsiriboti ir susikoncentruoti tik į tas veiklas, kurios būtinos. Jeigu su šiais iššūkiais nesusidorosite, kaupsis nepabaigtų darbų kupra. Išeitis – geriau nekontroliuoti ir valios pastangomis neforsuoti reikalų, o paleisti juos Dievo valiai. Ne visi darbai, kurie atrodo svarbūs, yra iš tikrųjų svarbūs. Iš visų darbų ir reikalų srauto išsirinkite tik tai, kas tikrai svarbu jūsų asmeniniam augimui.
Karjeros srityje apskritai nebus šansų pasireikšti. Tyliai dirbsite savo darbą ir džiaugsitės laiku gaunamu atlyginimu. Jeigu rodysite iniciatyvą, gausite per galvą. Žinokite savo atsakomybės ribas, laikykitės savo pareigybinių intrukcijų raidės ir niekur toliau į šonus, nors to iš jūsų reikalaus dideli viršininkai. Meilės reikaluose jokių proveržių, nes tiesiog tam neskirsite dėmesio. Dėl to partneris ar partnerė niekur nepabėgs. Ji ar jis kantriai išlauks, kol jums pasibaigs problemos.
SVARSTYKLĖS
Sieloms, kurios atėjo į šį pasaulį Svarstyklių ženkle, palankus metas rizikingiems sprendimams ir loterijoms. Intuicija džiugins, atsivers trečioji akis. Jūs tiesiog matysite perspektyvias investavimo kryptis. Tik gali pritrūkti drąsos bei ryžto imtis konkretaus projekto. Kliūtis – logika. Ją reikia kartais pamiršti, labiau pasikliauti nuojauta ir nerti į riziką. Intuicija jus išves į naujas aukštumas. Palankūs metai pradėti jogos užsiėmimus, aktyviau medituoti, skaityti, ieškoti naujų dvasinių saviraiškos galimybių. Geri metai poezijai, menams vystyti. Galbūt atrasite naujus sugebėjimus, naujas veiklas, kurios mielos sielai.
Darbo ir verslo reikaluose imkitės sudėtingų ir rizikingų veiklų, kurių vengia kiti. Kaip bebūtų keista, Svarstyklėms seksis ypatingai sunkios užduotys. Meilės reikaluose vyraus konkurencija su partneriu smulkmenose. Erzins partnerio perteklinis dominavimas. Geriau su namiškiais nekonkuruoti, o tartis, kalbėtis, išsiaiškinti aštrius kampus.
SKORPIONAS
Sieloms, kurios atėjo į šį pasaulį Skorpiono ženkle, teks turėti reikalų su pačiais įvairiausiais gaisrais. Dažniausia kankins sielos lygmens gaisrai. Tačiau jie - užgrūdins, paruoš perėjimui per naują gyvenimo slenkstį. Dvasinė ugnis veiks geliančiai, per nervų ląsteles. Tai ugnis, kuri degina tai, kas atgyveno ir nebeduoda vaisių. Siela ragins eiti nušvitimo link, bet gyvenimo aplinkybės tam kol kas nepalankios. Jei ateis į galvą idėja, ji staigiai užsidegs dėl esamų ar menamų išorės faktorių spaudimo. Didelė tikimybė gauti žinią iš seno pažįstamo, kuris subrandins naujus dvasinius ieškojimus, gilesnį ėjimą į save, ko Skorpionams ir taip netrūksta.
Verslo ir karjeros srityje palankus metas aukščiau stovinčiam vadovui išsakyti pretenzijas dėl darbo sąlygų, pareikalauti didesnio atlyginimo. Tas pokalbis jau seniai bręsta. Ir kitąmet tam bus palankus metas. Jausmų sferoje reikšmingų pokyčių teks palaukti. Santykiuose vyraus rutina, bet tame irgi yra žavesio.
ŠAULYS
Sielų, kurios atėjo į šį pasaulį Šaulio ženkle, laukia geri, tačiau kupini atsakomybės metai. Persekios ligos dėl nuovargio. Metų pradžioje gali paaiškėti, jog tie, kurie Šauliams spendė spąstus iš pavydo ar nuoskaudų, gaus stiprų atsaką iš Visatos per ligas ir avarijas. Manipuliavimas Šauliais neįmanomas. Teks pakankamai dažnai skelbti nepopuliarias naujienas. Pakankamai aktyviai veiks penktoji ir šeštoji čakros. Šauliams palankus metas emigruoti, jei tokia galimybė atsiras. Užsienyje jie labiau save atskleis nei gimtinėje.
Verslo ir darbo baruose – absoliuti sėkmė. Šauliams gerai seksis dirbti komandiruotėse, visur, bet ne namie. Jausmų srityje galimas meilės pavertimas forma, jausmų išsakymas ir žodžiais, ir darbais. Prisipažinimas meilėje.
OŽIARAGIS
Sieloms, kurios pasibeldė Ožiaragio ženkle, prognozuojami kur kas ramesni metai nei 2016-ieji. Atsiras aiškumas, ką daryti toliau. Išsigrynins tolesnio dvasinio ieškojimo kryptys. Atrasite vieminčių būrį, su kuriais bus gera medituoti, atlikti gilias dvasines praktikas. Į dienos paviršių išplauks nauja vizija, einanti per genus iš protėvių. Metas misijai, kurią pradėjote, bet iki galo nebaigėte. Gali trukdyti tik du faktoriai: inercija ir emocijos. Patartina vengti kraštutinumų ir rinktis subalansuotą vidurio kelią.
Darbe ir versle atrasite veiklas, kurias buvote pamiršę. Seksis derybos dėl investicijų su užsienio partneriais. Jausmuose – atgimimas, atsinaujinimas, renesansas.
VANDENIS
Sieloms, kurios gimė žmogumi Vandenio ženkle, 2017-ieji bus irgi didelių dvasinių permainų metai. Visų pirma keisis požiūris į daugelį dalykų. Požiūriai keisis automatiškai. Jūs to sąmoningai net nejausite. Nauji įsitikinimai ateis per sapnus, per dvasinius mokytojus. Visos knygos, kurias skaitysite 2017 metais, turės lemiamą įtaką jūsų tolesniam gyvenimui. Subliūkš iliuzija ir tikėjimas dalykais, kurie atrodė patikimi ir stabilūs. Nusimes rožiniai akiniai. Dėl to galite prarasti materialinį stabilumą, tačiau dvasiškai bus lengviau. Galbūt keisis politinės pažiūros, vertybinės nuostatos. Vandeniai tiesiog išaugs senus marškinėlius ir teks užsidėti kitus.
Darbo srityje metas atkreipti dėmesį į inovacijų ir atradimų, darbo ir verslo procesų tobulinimą. Santykiuose įmanomi išbandymų scenarijai. Jei į tai žvelgsite filosofiškai – viskas bus gerai. Bet jeigu sureikšminsite detales, kelsite ambicijas, gali atsirasti ir dar didesnė praraja.
ŽŪVYS
Sieloms, kurios atėjo į šį pasaulį Žuvų ženkle, metas eiti į tarnybą visuomenei, aukštiems idealams. Siekiantiems vidinės ramybės, ji tikrai bus. Teks spręsti dilemą: ar likti ramybėje ir senoje komforto zonoje, ar eiti į Didžiąją misiją. Lemiamą žodį tars ne protas, o siela. Geri sprendimai atsiras net ir po trumpos meditacijos. Aktyviau nei įprasta veiks pirmoji, trečioji ir penktoji čakros. Palankus metas kurti politinius junginius, eiti į politiką, "lipti ant bačkos" ir skleisti tiesą didelėms žmonių grupėms. Tačiau visiškai pasinerti į politiką galimybių bus nedaug, nes konkuruosite su jau esamais lyderiais. Draskys abejonės bei alergija autoritetų ir lyderių nuomonei. Patarimas - nepulti konkuruoti su senbuviais, o kantriai išlaukti savo valandos X.
Darbe galite kurti profsąjungą, nes pavyks. Galite tapti akcininku ar stebėtojų tarybos nariu. Seksis strateginiai sprendimai, didelės apimties darbai. Meilės, santykių ir šeimos reikaluose – įtarumo ir nepasitikėjimo šešėliai, neišsakytos temos. Patarimas – kalbėtis, išsakyti abejones.
Su meile ir pagarba,
Gintaras Mikšiūnas