Galaktikos Saulės Meditacija. Susitikimo su skaitytojais Panevėžyje ataskaita

2018 metų vasario pabaigoje Panevėžyje įvyko mano, kaip Kvantinės magijos susitikimas su draugais ir skaitytojais. Viską įrašiau ir pateikiu visiems svetainės skaitytojams.
Ačiū draugams panevėžiečiams ir kauniečiams kurie atėjo, kurie padėjo susiorganizuoti. Visų pirma dėkoju dažais prekiaujančios įmonės savininkams Sauliui ir Nijolei, kurie suteikė patalpas. Dėkoju visiems, kurie atvyko, kurie energetiniais mainais prisidėjo, kad renginys įvyktų.
Susitikimo metu mes kalbėjome apie tai, kas vyksta Lietuvoje ir pasaulyje, apie pokyčius tiek visuomenėje, tiek ir kiekvienoje sieloje.
Papasakojau, kaip gimsta dvasinės inovacijos, galinčios padėti tiems, kurie nori atsilaisvinti, kurie nori atsikratyti svetimo proto įtakoms mūsų gyvenimams ir likimams. Kalbėjome apie naujas technikas kaip Galaktikos Saulės, Juodosios skylės meditaciją, energijos srautų harmonizavimas, kūno atlaso meditacija, implantų diagnostika, veidrodinė diagnostika ir kt.
Labai tikiu, kad temos, kurios nuskambėjo susitikimo metu bus naudingos visiems. Taip pat ir tiems, kurie nedalyvavo, kurie negalėjo atvykti, ar gyvena užsienyje. Jaučiau visus, kurie labai norėjo, bet negalėjo dalyvauti, laukė įrašo. Tai yra mano dovana visiems Kvantinės magijos skaitytojams.
Aš tik vieno prašau, darykite praktikas ir dalinkitės patirtimi. Laukiu laiškų, laukiu atsiliepimų. Ačiū tiems, kurie jau aprašė ir atsiuntė savo patirtis. Ačiū visiems už energetinius mainus.
Įrašus rasite čia, atidarę kitą puslapį
1.
[video:https://www.youtube.com/watch?v=1pk3Z25ndWk]
2.
[video:https://www.youtube.com/watch?v=NIm6OHai-DI]
3.
[video:https://www.youtube.com/watch?v=m_odLgxSDy0]
4.
[video:https://www.youtube.com/watch?v=578gsAmGqio]
Gintaras Mikšiūnas
2018-03-05