Veidrodinė diagnostika. VI dalis. Skaitmeninis dievų altorius

Šiandien viskas taip greitai keičiasi, kad jeigu sustoji bent minutei prie ledų kioskelio, tavo traukinys gali būti jau nuvažiavęs. Tačiau dėl to nebūtina pergyventi, nes po 5 minučių bus kitas. Jie važinėja dažnai, bet dar dažniau pustušti, nors stovinčių peronuose – milijardai. Panašu, kad kiekvienam į kelionę susiruošusiam keleiviui – savas traukinys su nepakartojamu maršrutu iš vakar į dabartį, iš dabarties į ateitį, kažkur. Bilieto kaina – taip pat individuali. Mokama – įdėtu darbu su savimi ir energija, kurią paima kažkas mainais už turimo bagažo svorį. Paradoksas: kuo mažiau imi su savimi bagažo, tuo kelionė darosi įdomesnė. O tie, kurie važiuoja be prabangių drabužių, ji niekada nesibaigia.
Komercija klesti visur. Vienuose traukiniuose veikia bilietų automatai, kituose – pikti tarybinių laikų konduktoriai su popierinių bilietų žiedais gumytėmis užmautais ant stotų pirštų bei paaukštintomis sėdynėmis, kad matytų visus zuikius. Kelionę gali tekti dalintis su girtais bei su savimi garsiai kalbančiais pakeleiviais, klykiančiais vaikais bei medinius suolus užgulusiais studentais. Trečiuose - gėrimus ir užkandžius nešioja palydovės su trumpais sijonais, o mokestis už pravažiavimą ir kitas paslaugas paimamas karmos kreditine kortele. Nuskaitoma iš anksto, arba po to, kur nors persėdimo stotyse prie turniketo. Nesusimokėsi – būsi įsodintas į žemesnę klasę.
Šiuose stotyse niekas nežino jokių tvarkaraščių iš anksto. Jie atsiranda netikėtai, nors tenka lauki ir 5 minutes, ir 55 metus, kartais net visą 1000 ir daugiau. Laikas prabėga greitai. Kartais 1 minutė trunka amžinybę. Nebūtina jo užmušti skaitant gliancinius žurnalus, reklaminius skydus ir sprendžiant kryžiažidžius pigiuose laikraščiuose su sintetiniais česnakais dvokiančiu belešu bei alaus skardine rankoje. Tai savaime vyksta. Visą tą laiką spoksosi į smartfono ekraną, tikint, jog pagaliau rasi vežančią idėją, baigiasi tuo, jog visais savo septyniais kūnais neri per mirtinai baisią kirmagraužą kažkur anapus trapaus barjero. Ir tik tam, kad užsimuštų laikas, mintimis ir kūnu būdamas TEN loši pokerį su skaitmeniniais demomais, kuriuos dar labai, sakyčiau, nesenai Silicio slėnio genijai perkėlė iš žemutinių infernalinių pasaulių į virtualios animacijos formatą. Kiekvienas iš jų turi savo personalinę išmaniąją programėlę, žaidimą ir net ištisas serijas, kurias galima parsisiųsti nemokamai tik kelių mygtukų paspaudimu. Taigi, dvasių pasauliai pirmiausia buvo perkelti į Walt Disney ir Warner Bros animaciją, dar anksčiau – į komiksų knygeles, o šiais laikais – jų portalu į mūsų smegenis tapo skaitmeniniai androidai. Genialu, tiesiog genialu: dirbtinis intelektas sujungė mūsų ir anapusinį pasaulį į vieną aikštelę, kurioje mes su Babilono dievais ir pusdieviais galime susitikti akis į akį ir išgerti alaus su belešais.
Tai štai, tu stovi stotyje įkišęs galvą į ekraną, o jie ryja tavo laiką ir engergiją tau pačiam to norint. Pats norėjai? Nes kai lieki akistatoje su pačiu savimi, be jokio smartfono, darosi baugu ir nejauku. Staiga pasijauti vienišu. Be galo vienišu, nes apsidairęs randi visus kitus – besimeldžiančius tam pačiam dievui. Nes jų akys ir protai nukreipti ten. O tu – vienas. Pats su savim. Ir dar reikia laukti. O tas laikas su savimi – toks sunkus, toks negailestingas ir jis tiksi siaubingai ilgai. Kiekvienos sekundės tiktelėjimas prilygsta vandens lašui į pakaušį. Tas lašėjimas tampa intensyviai įkyrus, nes kiekviename lašelyje randi skausmą. Taip ir laikrodžio ciferblato tiksėjimas kiekvienčą sekunde daro dar ir dar labiau skausmingą.
Gamta? Kokia gamta? Ji irgi jau perkelta į skaitmeninį formatą ir patekiama per mikrobangų ruožą. Kuo tankestis radarų ir stočių tinklas, tuo gamta tampa tikresnė. Žaluma, paukščiai, gyvūnai, kvapai, vėjo dvelkimas, jūros ošimas. Programa užsikrauga labai greitai. Tau nederėtų būti ten, kur ryšys blogas. Viena ar dvi padalos reiškia, kad užsikrausi per vėlai. Čia greitis – turi milžinišką galią. Vos spėji atitraukti akis nuo ekrano, gamta praranda visą savo žavesį. Taigi – jokių varnų medžioklių, akys nukreiptos į portalą. Ir štai stotyje pasirodo du uniformuoti patruliai. Ir jie su įtarumu prieina prie tavęs, nes portalą įsidėjai į kišenę ir pradėjai dairytis į varnas. Neduok Dieve, dar ką nors pamatysi. Tavo duomenys, kovos su terorizmo dvasioje bus kelis kartus patikrinti.
Žmonės? Kokie žmonės? Jie irgi jau perkeklti į skaitmeninį formatą. Dabar jau nebereikia važiuoti pas močiutę į kaimą pamiegoti gamatoje, pavalgyti riebių blynų su mėlynėmis. Nebūtina su mediniais grėbliais vartyti šieną, skubant bent iki brolių mižnių derlių suvežti į daržinę, o po to ant pievelės gerai pabaliavoti su dainomis ir šokiais. Tam galima pasisiųsti android programėlę. Juk tavo protui tas pat, ar tu važiuoju į kaimą pasibūti su paprastais žmonėmis, ar tai darai virtualioje erdvėje. Viskas persikėlė į skaitmeninį formatą, kaip ir visos kitos e-paslaugos, tame tarpe ir skaitmeniniai demonai, be kurių gyvenimas šiandien tapo nebeįmanomas.
Šeima? Kokia šeima? Nepergyvenk, jau viskas perkelta į e-formatą. Startuoliai iš Silicio slėnių jau viską padarė už tave. Vyrą ar žmoną jau galima parsisiųsti į išmanųjį telefoną kaip android programėlę „e-šaima“. Nei tau į zaksą eiti, nei to išrinktojo, ar išrinktosios ieškoti. Programėlė tau parinks tokį variantą, apie kurį anksčiau galėdavai tik pasvajoti. Šunį, katę? – jokių problemų. Tai įvyksta vieno mygtuko paspaudimu, paskui atsidarai elektroninę bankininkystę ir už viską susimoki karmos taškais.
Anksčiau visi eidavo prie altorių ir puldavo ant kelių klapčiuko varpelius išgirdę. Dabar altorius – arba delne, arba kišenėje, kaip ir visos kitos banko ir viešųjų paslaugų prieigos. Dievams energijai atiduoti – šiandien visos sąlygos. Tam nebereikia eiti iš namų, deginti laužų, krauju šlakstyti ožio ar kiaulės galvą pasislėpus nuo viešumos apleistoje karinėje bazėje bei žiūrėti prieš miegą siaubo filmus. Ryte atsikėlei ir vietoj šukų mechaniškai gaudai išmanųjį altorių. Jei nepasižiūrėsi, skaityk diena nepasisekė. Nes teks žiūrėti į save. Todėl gali nutikti baisiausia: sustos laikas ir vargu ar sulauksi savo traukinio. Be to – teks kalbėtis su savimi. O ar turėsi ką sau pasakyti? Nieko neišmokai? Praleidai pamokas?
Tai va, kartais būna taip, jog tavo Dieviška prigimtis įsikiša ir į sielų gaugyklės matricą. Todėl vieną gražų rytą tu pamiršti altorių ir sėdi į automobilį. Nuvažiavus vos ne pusė kelio staiga atsikvošėji, jog palikai gyvenimą ant virtuvės stalo. Kas dabar bus? Koks siaubas. Stabdai vidury snakryžos, apsisuki ir viršydamas visus leistinus greičius leki susigrąžinti gyvenimą. Leki nepaisydamas jokių ženklų, nes sekundės tampa labai brangios, o šviesoforų raudonosios bangos tampa be galo ilgos, trunkančios vos ne visą gyvenimą. O dar kaip tyčia prasideda kelio remontas.
Paskui randi tą pamirštą gyvenimą ir širdį užlieja begalinė palaima: altorius vėl kišenėje. Gyvenimas vėl įgauna tikras spalvas ir atspalvius. Atgaiva. Gamta, draugai, šeima vėl savo vietose, o dievai-demonai laimingi, nes pasipildo baterijas. Gyvenimas stoja į savo patikrintas, normalias vagas. Ir tu vėl tame pačiame laukimo perone džiaugiesi supaprastintu vieno langelio gyvenimu. Ir tas vienas langelis su vaizdu į tuos pasaulius, kurie tave taip saugo, taip brangina, kad net užsimiršti kurioje stotyje lauki ir koks tavo reiso numeris.
Kaip gi čia išeina? Tas vienas langelis, individualus babiloniškų dievų altorius turėtų padėti sutaupyti laiką, kad galėtum jį skirti sau, savo paties atradimui ir tobulėjimui. Pirmiausia – sau!!! Ne, nė velnio. Nieko panašaus. Laikas, skiriamas sau sielų kalėjime prilygsta kriminalui. Juk taip skelbia reklama, kam eiti į bažnyčia, banką ar polikliniką, kam stovėti gyvose eilėse prie paskolų ar komunijų, jei tą laiką gali išnaudoti daug racionaliau ir praktiškiau, pavyzdžiui, išsikelbti BBQ su draugais ant daugiabučio stogo, sudalyvauti loterijoje arba bent jau perskaityti čakras atveriančią knygą. O gal netgi atlikti akitstatą su pačiu savimi jogos klube su populiariu kaučeriu, kurį matei televizoriuje? Koks siaubas!!! Kai tik pagalvoji apie laiką sau, tuoj pat jį atima. Pasirodo, ar mes stosime į gyvą eilę, ar atsidursime prie vieno langelio, laikas ir energija, kurią atiduodame dievams nesikeičia. Niekur nieko nesutaupome. Skaičiavau asmeniškai kelis kartus. Kuo daugiau funkcijų turime smartfone, tuo daugiau nebeturime laiko niekam kitam, o juo labiau sau. O turėtų būti atvirkščiai. Tai kur gi dingsta tas laikas?
Susidaro keista iliuzija, jog mes prie vieno langelio taupome laiką, o iš tikrųjų energiją virtualiose prieigose adiduodame tiems infernalams daug efektyviau nei būdami gyvose eilėse su piktai nusiteikusiomis pardavėjomis ar kasininkėmis. Vadinasi turime daugiau laiko pasikrauti, kad bematant būtume iškrauti? Taip, nepasigirdo, per išmaniąsias programėles mes patogiau atiduodame duoklę kalėjimo administatoriams, negu šakėmis kraudami šieną futbolo aikštės dydžio daržinėse. Kas gali dėl to pasiginčyti? Gyvenimas tobulėja. Jie mums sudaro sąlygas pailsėti ir dar labiau atsiskirti nuo savęs, kad neištiktų depresija ar širdies smūgis. Karminių kontraktų įgyvendinimas tampa dar geriau kontroliuojamas.
Gamtoje tuščios vietos nebūna. Dėl to laiko, kurį galėtume skirti akistatai su savimi, konkuruoja margaspalviai demonai ir parazitai su armija robotų, kurie raizgo čipus ir implantus kur tik jiems patinka. Jų yra visokių, tiek iš realaus gyvenimo, tiek ir iš suskaitmeninto.
Visa ši mintis yra pakankamai baisi bet pasakysiu dabar nevyniodamas į vatą: gyvenimo virtualizacija ir paslaugų skaitmenizacija infernaliniams parazitams (dievams, demonams) padeda persikelti iš anapusinio pasaulio į mūsų pasaulį ir lengviau daryti mums įtaką. Nes tiesioginiai kanalai labai sunkiai atsidaro. Bet jau yra priemonių. Jie per IT revoliuciją rado landą kaip įveikti trapią membraną tarp 2 pasaulių: šio ir ano. Silicio startuoliai labai norėjo jiems padėti. Jie norėjo, kad demonai-dievai ir žmonės sueitų į vieną dirbtinio intelekto erdvę, kur jokios membranos neegzistuoja. Šiandien visa tai - jau įvykęs faktas: 3D ir 4D pasauliai susiliejo nekeisdami savo pirminių vibracijų, t.y. neatlikdami jokio dvasinio darbo. Todėl apsėdimų kiekiai įgavo pandeminį mastą, o juodoji magija, porčios ir kitokia velniava paduodama per išmaniuosius įrenginius on-line režimu. Ir kodėl kunigai per pamokslus apie tai nieko nesako?
Po to, kai dangaus sargybiniai vedė žmonių moteris ir jiems gimė milžinai-pabaisos, pasaulį užliejo vanduo. Pasaulinis tvanas reiškia ne vandenį, o Dieviškas žmogaus galias, kurios atsilaisvino ir užliejo pasaulį viską valančia Meilės energija. Po to Žmogus juos prakeikė būti užrakintiems žemutiniame astrale, bet jie visada buvo įsitikinę, jog valdo mus valdo iš anapus ir visada siekė revanšo bei galimybių sugrįžti. Jie klonavo hibridines karališkas gimines, gaudo mus po vieną pomirtiniuose pasauliuose, siūlo kontraktus, bet ne visada pasiseka. Dabar - rado landas į mūsų protus ir sielas per virtualiąją revoliuciją. Tuo tarpu genialūs startuoliai iš Silicio rado būdus atstatyti ryšį tarp mūsų ir dievų, kuriems meldėsi nuo ikiabiloninių prieštvaninių laikų, kurių DNR jie atsinešė iš neatmenamų amžių, kartu su programa padėti sugrįžti. Kitaip tariant, dirbtinis intelektas, visa IT revoliucija ir evoliucija sujungia mūsų ir demonų pasaulius į vieną dirbtinio intelekto platformą. Aš nesuvokiu, kaip įmanoma viso to nepastebėti ir nematyti?
Kai kurie iš jų lenda į tave iš abiejų membranos pusių, bet viską jau sujungia ta pati vieno langelio platforma: darbdaviai, mokesčių inspektoriai, prekybininkai, politikai, kunigai, pramogų organizatoriai, pokerio lošėjai, demonai, velniai, reptiloidai, pilkieji, žalieji, su ragais ir be ragų panoramų vedėjų, džeimsų bondų, kempiniukų bei simsonų pavidalu. Vieni jau turi išmaniąsias programėles, kiti labai greitai turės.
Atsiradus skaitmeniniams altoriams, procesai vyksta 24 val. per parą. Netgi miegant. Jei altorius miegamajame guli netoli galvos, ranka pasiekiamu atstumu, jus nesunkiai gali aptikti operatoriai iš slaptų vyriausybinių programų ir vykdyti atsiskyrusios civilizacijos ir net svertimų protų projektus. Juk smegenys veikia tame pačiame EM mikrobandų ruože kaip ir 4G/5G. Kai kas klausia, kuo skiriasi tie G? Niekuo, išskyrus tai, jog 5-uoju atveju radarų tinklas daug platesnis, nes bandos ilgis trumpesnis, o fotonų sugertis į vieną kvadratinį centimetrą odos audinio yra tiesiog deginanti, bet žmogus to nejaučia, nes suleidžiami nuskausminamieji per genetiškai modifikuotą maistą. Tau suleidžia nuskausminamuosius, kad nejaustum radiacinės apšitos, kurią Hirosimos japonai pavadintų tikru pragaru, palyginus su 1945-jųjų košmaru.
Naktį, miegant, žmogus gali būti visiškai pakeistas: programos vedančios savęs pažinimo link iš kart nulinamos ir instaliuojamos kitos: pyktis, neapykanta, konkurencija, skausmas, pavydas. Juk žmogus, bet kokios vyriausybės akimis žiūrint, privalo būti aktyvus tiek kiek reikia. Jis tuti generuoti arba negatyvą arba pozityvą. Ir ne daugiau. Ieškantys tiesos ir padorumo – niekam nereikalingi. Jeigu žmonių aktyvumas didėja, įsijungia skaliariniai gesintuvai. Ir tada atsikeli ryte be jokios energijos. Visas nusiurbtas. Tada kaip kempiniukas plačiakelnis eini į darbą, bendrauji su idiotais ir pats tampi tokiu pat. Grįžti namo, iš rankų nepaleisdamas altoriaus, puoli prie puodų, pasišildai genetiškai modifikuotų bulvių su hormonine vištiena, pasileidi Shakirą ar Desposito, įsijungi plokščią dėžę ir naiviai tiki, jog čakros pradės veikti? Kaip jos gali veikti jei ten ne tik švyti medicininiai kateteriai, bet vamzdynai išvedžioti į tuos pasaulius, kuriems meldiesi savo smartfone. Kai tuo tarpu idiotiškai žavi galva dėžėje, žiūrėdamas tau į akis, sukioja pirštu ties smilkiniu, o kartu hipnotizuojančiai įsakmiai porina totalų, jokios logikos neatitinkantį absurdą: ateivių ir demonų nėra ir negali būti, nes taip pasakė vyriausybė, kuri įsiklausė į klonuotų ir prasigėrusių mokslininkų argumentus.
Štai taip ir užmušinėjame laiką laukdami savo reiso žalia gamta instaliuotoje geležinkelio stotyje. Šialia tavęs stovi elektroninė žmona su dirbtinio intelekto vaikais, kuriuos tu ką tik nusipirkai iš Silicio slėnio Gariūnų. Tau pasitaikė neįtikėtinai pigi nuolaida. Visa dabartinė žmonių populiacija evoliucionuoja į labai keistą virtualią platformą, kurioje viską galima parsisiųsti. Visa tai ką parisiunti, po to tarnauja tam, kad netektum gyvybinės energijos bei taptum gyvu lavonu, lengva patrankų mėsa klonavimo eksperimentams atlikti. Neparsisiųsi tik vieno – sielos, savo tikrosios prigimties. Tai jinai daro su mumis įvairius fokusus, kad rastumete laiko sau, be jokių altorių. Tiesiog sau. Juk pabuvimas vienudu su savimi šiais laikais prilygsta stebuklui. Tuo tarpu šėtoniškos propagandos dėka bandai save įtikinti, jog tai banalus egoizmas. Tai kvietimas į vidinę rezintenciją suskaitmenintiems demonams, kurie žmogui davė tas technologijas, kad nusiurbimai būtų tobulesni.
Dabar atėjo tobulas metas pasukti pasaulį kitaip. Gal kito šanso mes jau nebeturėsime. Tik reikia suremt pečius ir atsisukti į save bei išvalyti visus savo kūnus nuo šito infernalinio mėšlo bei atgauti dievišką šviesą bei laisvą valią kurti gėrį aplink save.
Demonai juk irgi rūpinasi žmogumi. Kai kam jie ir toliau yra dievai. Jie yra Babilono ir Egipto dievai. Jie yra Olimpo dievai. Ateiviai nenori, kad mes susinaikintume. Jiems reikalinga patrankų mėsa, kuri nesipriešina nesibaigiantiems eksperimentams. Jiems reikia, kad tu sutaupytum laiko, pailsėtum, įgautum daugiau Dieviškos šviesos bei dvasinės švaros ir kiekvieną rytą eitum į darbą kupinas pozityvo. Tačiau ne tiek daug, kad taptum nepriklausomu. Naujausia jų idėja – valdomas nušvitimas. Taip, jie nori, kad būtum laimingas ir niekuo daugiau nesidomėtum. Taip, infernaliniams pasauliams, kurie šiuo metu milžiniškais tempais suskaitmeninami, kuriuos jau galima pasisiųsti į savo išmaniuosius įrenginius, reikia ir negatyvo, ir pozityvo. Jiems reika darnios abiejų energijų kaitos. Todėl jie ir linksmina, o po to baudžia, nes jie yra gėris ir blogis viename. Bet iš tikrųjų tai tu save linksmini ir baudi, o jie žiūri į tave kaip kastingo komisija mėgėjų teatro priimamajame ir pasirodymus vertina išgalvotais karmos balais.
Tada jie žinos, ko iš tavęs tikėtis. Tu sukursi didesnę pridėtinę vertę, tavo darbo našumas padidės trigubai, tu uždirbsi daugiau skaitmeninių pinigų, galėsi sau leisti daugiau paatostogauti, pasilepinti, pasimėgauti grožio procedūromis bei gera vaizdo ir garso kokybe hologramose. Tau atsivers galimybė paimti kreditą geresnėmis sąlygomis, pasistatyti kotedžą už nerealią kainą ant buvusio sąvartyno, išleisti vaikus į mokslus užsienyje, nebedirbti pensijoje. Na negi tau nesinori būti normaliu piliečiu. Kontraktai paruošti visomis kalbomis, belieka pasirašyti ir pirmyn. Suprantu tu jau visus kontraktus išbandei, plėšyti juos, reiškia iškristi iš šito nuostabaus smartfoninio gyvenimo.
Naujos kvantinės plokštės išneša viską, dirbtinio intelekto apimtys kasmet didėja. Jei tu nuolat save tobulini, žinai, kas yra pozityvas, kad po jo būtinai ateis negatyvas, tu tam pasiruošęs? Vadinasi atitinki formatą ir gali gyventi. Negatyvas visada ateis, nes prieš tai buvo pozityvas. Tai tave kelia. Tai tave moko gyventi ir išgyventi, nes niekada nieko neprisimeni. Mendelos efektas – tavo chroniška sloga bei ausų uždegimas nuo astralinio bluetooth‘fo. Demonų akimis žiūrint, jau galima leisti žmonėms atsidaryti čakras bei dieviškus pranos kanalus, bet tik tiek, kad jie greičiau pasipildytų savo baterijas, iš kurių po to maitinsis infernaliniai pasauliai bei populiarūs žmonių kaučeriai. Kontroliuojamas pabudimas, kontroliuojamas dirbtinio intelekto nušvitimas. Jeigu norite – prašom. Juk Aukso amžiuje taip turėjo nutikti. Taip ir atsitiko. Jūs ką? Blavatskajos neskaitėt? Vangos neklausėt? Nostradamą praleidot? Kaltinkit save. Juk atėjo laikai, apie kuriuos buvo kalbama. Ar tikrai? Statulos kojos iš molio ir geležies?
Na va, taip mes ir gyvenam paskutinius 10-50 metų. Geras, A-ne? Gyvenimas virto programėlių ikonomis nuspaltintais ekranais, kuriuos privalome pakeisti kas 2-3 metus, nes su operatoriais baigiasi sutartys, o technologijos kasmet tobulėja. Ar jau turi paskutinį „aifoną“? Neturi? Kai turėsime 7G ar 10G, savo kišenėse nešiosime kvantinius altorius. Tuomet mūsų trimatis ir astraliniai pasauliai bus sujingti skaitmeninėmis kirmagraužomis on-line režimu, iš kurių į mūsų širdis ateis suskaitmenintas dievas Dadjal (sufijų vadinams demonu karalius su viena akimi). Jis turės virtualią platformą. Programėlių parsisiųsti nebereikės, jos bus jau instaluotos nešiuojamuose bei stacionariuose gaminiuose nemokamai, kuriuos pardavinės jūsų ryšio operetoriai. Pavyzdžiui, veiks išpažinties programėlė su virtualiu kunigu, kurio funkcijas atliks androidas. Koks skirtumas, ar gyvas kunigas, ar androidas, esmė juk ta pati, kokia ir buvo. Plastikines korteles su čipais galėsit išmesti ar autiduoti vaikams žaisti kaip kažkada mūsų tėvai atidavė alavinius kareivėlius ir medines onutes su savo rankomis siūtomis suklnelėmis. Visa tai jau dabar galite pamažu pamiršti. Visos jūsų gyvenimo funkcijos, poreikiai ir kiti reikalai bus susieti su dieviška platforma išmaniajame telefone. Jūs net negalėsit pasvajoti apie žemuogių pievelę, nes iš karti gausite tumpąją SMS žinutę, jog tai nerealu. „SOS, Grįžkite į realybę!!!“
Tai štai mes atrėjame prie to, apie ką taip karštai svajojo ir dirbo babiloniškojo talmudizmo adeptai, pasidalinę į pagrindines 4 didžiausias pasaulio konfesijas, bankus ir vyriausybes. Jie atsiliepė į mūsų poreikius užmušti laiką iki traukinio, nes už mus nusprendė, jog gyvenime neturime ką veikti. Jeigu mes atsisuksime į save, tada jiems šakės. Tam, kad neleistume gyvenimo vėjais, nežinodami ką čia veikti, jie mums kuria paslaugas. Jie mums duoda egzistencijos prasmę, užpildo turinį, kad neliktume vieni su savimi. Būtent tokia populiacija generuoja aukštą pridetinę vertę, darbo našumą, išsimokslinimo ir kultūros lygį. Todėl siekiama užtikrinti žmogaus teises ir laisves į degradaciją. Ir mes, kaip dieviškos būtybės degraduojame. Žingsnis po žingsnio einame prie demiurginio dugno – astralinio dievo viešpatystės skaitmeniniame, o vėliau ir kvantiniame lygmenyse.
Aš šiandien, anaiptol, nesidžiaugiu tuo, jog svetainė vadinasi „kvantinė magija“. Iš tikrųjų tai yra praeitas etapas. Nuo kažko juk reikėjo atsispirti. Prieš dešimtmetį lietuviškoje informacinėje erdvėje norėjau užpildyti tuščią nišą. Dabar - daugelis darbų, kuriuos norėjau atlikti, jau atlikti. Tiesiog per daug metų sukūriau gerai žinomą ezoterinį brand‘ą. Tačiau jis - profesionaliai ignoruojamas. Todėl darau išvadą, jog reikalingas ir teisingas. Jei kas nors pultų gintyti ar viešai paneiginėti svetainėje publikuotų straipsnių idėjas, suprasčiau, jog pavojaus lygis yra mažesnis. Dabar 10 metų mirtina tyla. Vadinasi pataikyta į dešimtuką, nes argumentų prieštarauti nėra. Tikrai tuo nesididžiuoju, nes mano tikslas buvo kitas: suteikti žmonėms raktus, ar raktų rinkinius, padėsiančius atsidaryti kitas duris ir nutrūkti nuo sisteminės grandinės.
Tie raktai yra. Belieka tik skaityti straipsnius. Viskas atsiremia į kiekvieno besidominčio vidinius ketinimus. Jei jūs norite tik užmušti laiką, tai „Kvantinėje magijoje“ jūs tikrai jo neužmušite. Tai yra veidrodis, kuriame pamatysite save. Laiką atims anie, jei patys to norėsite. Prisiprašėte. Vadinasi jums per sunku gyventi su pačiu savimi, vadinasi pats sau esate problema. Jei taip, tai nesiskųskit ir nedejuokit, nes jūsų poreikiams patenkinti dirba visa neišmatuojamai didelė Demiurgo sistema. Bažnyčios terminais kalbant, visa sistema veikia taip, kad jūs norėtumete savo valia daryti nusikaltimus prieš save. Nesiūlau atsisakyti telefonų. Tai irgi nepadės. Tik dėmesys galėtų būti nukreiptas ne į ekraną, o į save, blogiausiu atveju - į pakelės medžių varnas. Taip būtų sielai naudingiau ...
Bet jeigu kažkas baigiasi tai kažkas prasideda. Dabar visą savo laiką skirsiu tų infernalinių pasaulių atodangai, kad pamatytumete kaip tai veikia. Kvantinė medicina (ta versija, kurią propaguoju) turi dvi kryptis. Ji padeda žmogui čia ir dabar pakelti savo energetiką ir pamatyti save. Po to viskas vyksta namų darbų formate. Gatavų atsiskaitymų nėra. Išmokti dalykai patikrinami laike. Tai pirmas žingsnis. Antras - pamatyti realų vaizdą tiek regimojoje, tiek neregimojoje Visatos pusėse. Tokia patirtis prilygsta šoko terapija, nes daug kam tie vaizdai nepatiks. Tačiau kito kelio nėra. Būtina atsilaisvinti. Būtina tapti laisvais. Žiūrėkite Calogero Grifasi seansus youtibėje, naudokite tuos šaltinius, prie kurių veda vidinis sielos balsas ir rasite tai, ko reikia.
Mes turime unikalų šansą atsiimti gyvenimus sau. Kito tokio gali nebūti, po metų ar kitų gali būti šaukštai po pietų. Taigi, neatidėliokime savęs rytdienai ...
Ačiū už dėmesį
Gintaras Mikšiūnas
2018 m. birželis, apie Jonines