Osama ir Obama. Terorizmas kaip verslas

Šitą žmogų žinojo visas pasaulis, o tuo pačiu - visiškai nieko nežinojo. Teroristas Nr. 1 ar agentas 007? Jį sugauti labai greitai nebuvo galima. Kodėl pačios galingiausios pasaulio specialiosios tarnybos beveik 15 metų negalėjo jo nei sučiupti, nei sunaikinti. JAV administracija ir kariškiai tvirtina, jog jis dabar jau miręs, nes per slaptą operaciją buvo nužudytas. Tačiau mirusiojo niekas nematė, o kariškiais tikėti negalima. Liudininkai sako, kad jis turėjo daug veidų ir ne vieną antrininką. Kokia yra tikroji tiesa apie Osamą bin Ladeną, kuri nuo visuomenės buvo kruopščiai slepiama? Ar jis apskritai egzistavo?
Iš tikrųjų, jam, kaip verslininkui ir profesionaliam žvalgybininkui teroristiniai aktai, tokie kaip 9/11 nebuvo naudingi. Žemiau pateiktame REN Baltija filme, kuris buvo nesenai parodytas, kai kurie faktai atskleidžiami pirmą kartą. Pavyzdžiui, kalbinti CŽV veteranai tvirtina, kad Osama yra gyvas ir dabar iš viso to spektaklio smagiai juokiasi. Kiti tvirtina, jog tokio žmogaus iš viso nebuvo, o veikė kažkokia aktorių ir žvalgybininkų komanda, kuri visuomenei pūtė miglą. Pats spektaklis nebūtų žaidžiamas, jei už viso to nestovėtų aukso luitai ir doleriai .
Šio spektaklio tikslas ne tik 9/11, bet panika pasaulyje, kuria prisidengus, galima būtų pateisinti karinius veiksmus Irake ir Afganistane, o svarbiausia – vadinamųjų anti-teroristinių priemonių įvedimą daugelyje demokratinių valstybių, suvaržant žmonių laisves ir teises.
Šių metų pavasarį žvalgybininkai raportavo, jog specialiam padaliniui, kuris neteisėtai pateko į Pakistano teritoriją, pavyko nukauti ieškomiausią teroristą. Dar po kelių valandų, įvyniotą į drobę ieškomiausią teroristą JAV kariškiai laidojo jūroje.
O jeigu tai tiesiog išgalvota istorija nuo pat pradžios iki pabaigos? Abejones sustiprina dar ir tai, jog teroristą medžiojo ne tik CŽV, bet ir MI6, Mosadas ir GRU. Tačiau beveik 15 metų jam pavykdavo išlipti sausam iš vandens. Jeigu taip ilgai jo nerando pačios galingiausios pasaulio specialiosios tarnybos, tai gal būt jo apskritai nebuvo? Nužudytas teroristas, kurio niekad nebuvo? Ar netsrodo keista, kad jis buvo pagautas ir be jokio teismo rituališkai „paaukotas“ valpurgijos naktį, kai tuokėsi Anglijos karališkosios šeimos jaunimas princas Williamas ir ragana Middleton. Gal būt tai buvo JAV dovana Londone sėdinčiai Babilono karalienai?
Filme pateikiami dokumentai, fotografijos, vaizdo įrašai sako apie tai, kad Osamą bin Ladeną atskirais laikotarpiais vaidino skirtingi žmonės. Jis turėjo ne mažiau 3 antrininkus. Antrininkai – populiarus žvalgybininkų metodas vykdant propagandos operacijas. Manoma, jog Libijos Kadafis taip pat turėjo kelis antrininkus ir iki šiol neaišku, ar nužudytas tikrasis.
Pavyzdžiui, vienoje iš paskutinių video įrašų Bin Ladenas televizoriaus pultą laiko dešine ranka, tuo tarpu CŽV ataskaitose rašoma, kad jis yra kairys ir nesunaudoja jokia šiuolaikine technika, juo labiau televizoriumi. Išplatintame vaizdo įraše matosi daug visokios technikos, palydovinis telefonas. Bet visi puikiai žinome iš viešos spaudos, jog turint tokią ryšio priemonę surasti jo savininko buvimo vietą – visiškai nesudėtinga. Būtent taip buvo nukauta buvęs Čečėnijos lyderis Džocharas Dudajevas.
Jeigu Bin Ladenas, kaip teigia oficialios CŽV ataskaitos, nesinaudojo jokia vaizdo, garso, o juo labiau ryšio priemonėmis, tai kokiu būdu buvo įrašomi per pasaulį transliuojami jo pasisakymai?
Dėl laiko stokos, neturiu galimybių perpasakoti viso filmo, todėl siūlau pasižiūrėti pirmąją dalį.
Čia dvi tos pačio filmo „Osama bin Ladenas. Slaptas agentas“ 1-osios dalies dvi versijos ilgesnė ir trumpesnė:
[video:http://www.youtube.com/watch?v=RYIXQntvXcQ&feature=related]
[video:http://www.youtube.com/watch?v=XhmnDQE0404&feature=related]
Antra REN Baltija TV filmo „Osama bin Ladenas. Slaptas agentas“ dalis pasirodė šį rudenį.
Jame pasakojama apie tai, kodėl kai kurie įtakingi Pasaulio prekybos pastatų Niujorke darbuotojai prieš 9/11 išėjo namo su visais savo daiktais? Kodėl dviejų didžiausių JAV aviacijos kompanijų akcijos krito likus savaitei prieš 9/11? Daug yra klausimų, kurie nėra atsakyti, tačiau ir valdžios atstovai taip pat neįgalūs į juos atsakyti. Filme teigiama, jog yra pakankamai daug surinkta duomenų, apie tai, kad PPC dangoraižiai dvyniai buvo nuostolingi ir jų valdytojai buvo atsidūrę ties bankroto riba. 2001 m. JAV finansinis magnatas Laris Silversas staiga išsinuomoja abu dangoraižius 99 metams. Jis ne tik faktiškai nupirko bankrutuojančius pastatus, bet dar juos apdraudė 3 milijardais dolerių. Kodėl?
Dar prieš 9/11 PPC rūsiuose buvo saugomi aukso lydiniai kurio vertė iki 160 milijardų dolerių. Bet po tragedijos iš po griūvėsimų pavyko jų ištraukti tik už 200-300 milijonų dolerių. Kur dingo likęs auksas? Filme pateikiama versija, kad tas auksas buvo pavogtas. Po to dėl 9/11 buvo rastas kaltininkas Osama bin Ladenas.
Terorizmas, kaip verslas:
[video:http://www.youtube.com/watch?v=KvXDvg8k8i0]
Kodėl visam pasauliui buvo naudingas Osamos bin Ladeno mitas ir pasaka apie 9/11. Atsakymai, kaip taisyklė, pateikiami keli. Terorizmas, kaip biznis, karas Irake ir Afganistane dėl naftos ir aguonų bei žmonių laisvių siaurinimas, sukant visuomenės gyvenimo kryptį link naujos pasaulio tvarkos.
Terorizmas kaip biznis yra ne vien tik dėl to, kas kažkas kažkur prekiauja auksu. Pagrindinė šių propagandos ir smegenų plovimo akcijų tikslas – prekyba ne brangiais metalais, bet žmonių laisvėmis ir gerove.
Per visą šią išpūstą istoriją visoms be išimties pasaulio valstybių specialiosioms tarnyboms jų vyriausybės ir parlamentai padovanojo dar daugiau galių sekti ir kontroliuoti žmogų. Juk potencialių teroristu gali būti bet kuris žmogus, jei viešai reikš idėjas nesuderinamas su taip vadinamomis demokratinėmis vertybėmis. O kas yra tos demokratinės vertybės? Tai pluoštas deklaracijų pilkai masei, tuo tarpu vyriausybėms ir jėgos struktūroms jos tėra tik tuščias popierius. Gal būt koks eilinis seržantas ir tiki, kad gina demokratiją, nes jam buvo praplautos smegenys. Tuo tarpu jo vadai galvoja visiškai priešingai.
Po 2011 m. pavasarį akivaizdžiai surežisuoto Osamos bin Ladeno nužudymo, terorizmo korta atidėta į antrą planą. Tikriausiai todėl, kad jau neatneša tiek daug pelno, kaip anksčiau. Be to ir žmonėms atrodė labai keista, jog stipriausios pasaulyje žvalgybos nieko nesugeba padaryti.
Kalbant apie naujas grėsmes, kurios šiuo metu mobilizuoja visuomenę, reiktų paminėti antrąją krizės bangą. Jau beveik metus laiko bandoma visokiausiais būdais ką sukelti. Tikrasis tikslas - atimti galimybes iš žmogaus oriai ir laisvai gyventi. Tai ir yra atsakymas, kodėl marionetinės vyriausybės turi priimti „taupymo“ sprendimus biudžete. Jos ne pačios renkasi. Jos privalo tai daryti, nes toks yra planas, toks yra nestruktūrinio valdymo mechanizmas. Nieks iš viršaus nurodymų nenuleidžia. Tiesiog sudaromos sąlygos ir vyriausybės, nesusigaudydamos gilesniuose globalių procesų kontekstuose, daro tai ką diktuoja situacija. Bet tai nėra nei pateisinimas, nei pateisinimas.
Juk jeigu kalbėti apie nepopuliariuosius sprendimus, ar jie būtų priimami Lietuvoje, ar Ispanijoje, as Airijoje, tai visuomet yra galimybės nešokti pagal vieningą krizės muziką, bet rasti kitokį, gal būt nestandartinį sprendimą, pirmiausia atsižvelgiant į žmogaus, bet ne pačios supuvusios sistemos žūtbūtinio išlaikymo interesus.
www.kvantinemagija.lt