Minties galia stipresnė už likimą

Tauregės žinios. 2014.03.13Tauragėje lankėsi žurnalistas, ryšių su visuomene specialistas, parapsichologas, ezoterinių klubų lektorius Gintaras Mikšiūnas, per pastaruosius 10 metų per asmeninę praktiką tyrinėjęs aiškiaregystę ir ekstrasensoriką. G. Mikšiūnas tai darė integruodamas ir pritaikydamas naujausias kvantinės fizikos žinias, senąją Rytų išmintį ir gyvenimišką patirtį. Atradęs pagalbos sau ir žmonėms būdus savo patirtimi jis dalijasi su kitais žmonėmis. Tauragiškiams lektorius skaitė paskaitą „Ekstrasensorika ir kvantinė medicina. „Būk aiškiaregiu pats sau“.

Domisi savęs pažinimo ir gydymo metodais
Gintaras Mikšiūnas neslėpė, kad prieš penkiolika metų į tokius dalykus žiūrėjo skeptiškai, tačiau atlikdamas žurnalistinį tyrimą, nagrinėdamas tai, kuo kiti užsiima, suprato, jog mokslas ne viską pasako. Žurnalistas ėmė domėtis ir tebesidomi žmogaus ir visatos sandara, kvantine teorija, kvantine medicina, savęs pažinimo ir savęs gydymo receptais, teoriniais ir praktiniais aiškiaregystės pagrindais, analitine ufologija, sąmokslų, gandų, prietarų anatomija, Ci-gun metodais savęs pažinimui, meilei, gyvenimui ir verslui.
Vyras studijavo parapsichologiją, jam teko dirbti vienoje privačioje klinikoje, kur praktikavo Reiki masažus. Tai labai senas natūralaus gydymo būdas, pagrįstas gyvybinės energijos tekėjimu.
Tik mylėdamas save gali padėti kitam
Anot G. Mikšiūno, svarbu pažinti save, patirti ramybės, meilės būsenas, mylėti ir gerbti save. Pasak jo, ir evangelijoje sakoma – mylėk savo artimą kaip patį save. Tačiau tik mylėdami save galime padėti kitiems. Per didelis altruizmas nėra gerai.
Kalbėdamas apie minties galią lektorius atskleidė, kad mintis 80 procentų galingesnė už likimą. Mintimis gali pakenkti, gali padėti ir sau, ir kitiems. Chirologai esą sukrėsti, nes delno linijų piešiniai keičiasi. Viena gali rodyti dabar, kita – po metų.
– Pusei metų jau neįmanoma nusakyti prognozių verslui, žmogaus likimui, – dėstė parapsichologas.
Nuotraukomis ir idėjomis nesidalykite
G. Mikšiūnas perspėja, kad su savo atvaizdu reikia elgtis atsargiai. Esą labai pavojinga eksponuoti savo nuotraukas viešai, publikuoti jas Facebook ir kitose socialinėse svetainėse, duoti savo nuotrauką kitiems. Nuotraukai keliaujant iš rankų į rankas nusiurbiama žmogaus energetika.
– Gerai, jei žmogus pasižiūrėjęs į jūsų nuotrauką pasidžiaugs, o jei pažiūrės su pavydu, pagieža? Dar blogiau, jei su tokiu žmogumi esate turėjęs kontaktą, – su savo atvaizdais nejuokauti mokė ezoterinių klubų lektorius.
Tas pat esą ir su idėjomis. Jei turi mintį, idėją, nereikia ja dalytis. Nereikia skleisti informacijos ir apie savo ligą. Kuo daugiau žmonių sužino apie jūsų ligą, tuo labiau ją padaro realia, ištraukia iš superpozicijos. Nekaltas termometras neva gali sukelti gripą arba jį išgydyti, tad temperatūros kai kada geriau nė nematuoti.
Jaunystės paslaptis – jūsų jauno nuotrauka
Paskaitoje G. Mikšiūnas kalbėjo apie informacinius virusus, apie gydymą per kopijas, energijos apsivalymą, pasakojo, kaip virgulės reaguoja į žmogaus energiją, ir daug kitų, kur kas sudėtingesnių dalykų, kuriuos trumpai aprašyti viename straipsnyje nėra paprasta.
Paskaitos pabaigoje lektorius mokė atlikti pratimus, kurie padeda atgauti energiją, išlikti ramiems, žvaliems ir darbingiems.
– Jeigu norite ilgai išlikti jauni, prieš save turėkite savo jauno nuotrauką. Rytais į ją pažiūrėkite: va, aš toks esu, – jaunystės paslapčių mokė G. Mikšiūnas.
Susidomėjusius lektorius pakvietė į seminarus Šiauliuose, pažadėjo dar kartą atvykti į Tauragę ir pravesti paskaitas apie ateivius ir svetimas civilizacijas, astralinius parazitus ir nusiurbimus, vyrų ir moterų santykius dabartiniame kontekste.
http://www.taurageszinios.lt/lt/asmenybes/item/3945