Kvantinė magija horoskopas 2015 m.

Ko Lietuvai ir dvylikai zodiako ženklų tikėtis iš jau į duris besibeldžiančių 2015-ųjų? Tradiciškai parengiau 2015 m. horoskopą, kurį 2014-12-30 išspausdino Panevėžio dienraštis "Sekundė".Gintaras

2015 metai nebus tik lengvas pasivaikščiojimas. Naujieji Lietuvai ir jos žmonėms paruošę tikrą kliūčių ruožą. Emociškai nestabili metų pradžia, kiek atsipūsime vasarą, rudenį vėl laukia alinantis darbas, o žiemą didelė rizika netgi socialinio sprogimo.
Ar už paruoštus išbandymus turėtume keikti likimą? Tikrai ne!
Metai nebus lengvi, kliūčių daug, bet kaip gyvensime, priklausys nuo mūsų pačių požiūrio – ar į jas žvelgsime kaip į žlugdantį blogį, ar kaip į suteiktą galimybę tobulėti. Mūsų likimas – mūsų rankose, o laimingi esame tiek, kiek vandens matome pusėje stiklinės“, – į viską, ką mums siunčia likimas, žvelgti filosofiškai.
Prie euro pratinsimės sunkiai
Įsivedus eurą metų pradžia nebus lengva. Kovo pabaigoje – balandį Lietuvos laukia labai sudėtingas ir įtemptas laikotarpis. Įtampos daug ir asmeniniame gyvenime, ir visuomeniniame. Ateinantį sunkų pavasarį valdys emocijos, kovosime su vėjo malūnais, prisiminsime senus skaudulius, turėsime sudėtingų politinių batalijų. Tikėtina netgi labai didelė rizika sulaukti pasistumdymų ir tarp valstybių.
Šiek tiek šviesos ir gerų žinių visiems atneš gegužė. Įtampa slūgs, sulauksime atokvėpio ženklų, kokie jie bus, galima tik spėlioti. Galbūt susiję su politiniais, ekonominiais momentais. Tauta sulauks žinios, kuri vėliau gali pasitarnauti kaip durys žengiant į naujos kokybės gyvenimą.
Vasarą emocijas – į šalį
Birželį Lietuvai vėl gresia ekonominis nestabilumas. Valstybę prislėgs finansinės problemos, o tautoje daugės nusivylimo. Gyvenimas primins sūpuokles; nestabilumas laviruos nuo labai gerų žinių iki visiško nulio. Nuo valstybės reikalų atsiriboti sunkiai seksis – birželio sunkumus gali tekti pajusti per asmenines patirtis.
Laimė, į liepą Lietuva įžengs su šiltais potyriais. Atsiras bendruomenėje daugiau šilumos. Vasara ir atostogų metas leis kiek užsimiršti, atrodys, kad bėdos traukiasi, įtampa kiek atslūgs. Atsigavimo ženklų daugės. Galbūt jau būsime pripratę prie euro, gal ir prie naujos valdžios po Savivaldos rinkimų. Liepa pereisime iš ekonominio sunkaus nestabilumo prie saugumo, namų šilumos ir ramybės. Ją sąlygos ne tik išorinė ramybė, kurioje gyvename – darbas, verslas, bet ir vidinė, stojusi ir šeimose.
Rugpjūtis labai palankus priimti kardinaliems sprendimams darbe, versle. Lietuvos bendruomenei rugpjūtį labai reikės pasverti savo veiksmus, emocijas atidėti į šalį ir susitelkti vardan aiškaus tikslo. Teks pasirinkti, kam teikti prioritetą, nes negali būti visi tikslai vienodai svarbūs. Tai mėnuo, mėgstantis tikslumą, racionalumą. Taro kortos sufleruoja, kad ne tik valstybės galvoms, bet visiems asmeniškai teks paskaičiuoti savo išlaidas.
Ruduo išmokys pamilti darbą
Rugsėjį sutiksime vėl sunkiai dirbdami. Tačiau nuovargį turėtų sušvelninti jausmai. Jei dirbsime per prievartą – nesiseks. Net kasdieniai, rutininiai darbai taps lengviau įveikiami, jei dirbsime su meile.
Rugsėjo energija susijusi su saikingu meilės įnešimu į savo kasdienybę, nors ir labai nenoriai. Padėkime sau ieškodami grožio paprastuose dalykuose.
Spalis privers pagalvoti apie finansus.
Jau būsime atsigavę po finansinio šoko, patirto metų pradžioje, ir šeimų biudžetuose atsiras stabilumo, o rugsėjį net rutinoje matyta meilės apraiška spalį duos vaisių.
Spalis atneš ekonominį ir emocinį stabilumą. Valstybė irgi lengviau atsipūs. Netgi su konkurentais, su kuriais Lietuvai sunkiai sekasi sutarti, nuo emocijų bus pereita prie racionalių ekonominių santykių – sveikas protas pagaliau nugalės. Tuo tarpu kaimyninėje Rusijoje 2015 m. spalį gali įvykti Maidanas. bent jau Maskvoje. Gali būti keičiama Vyriausybė. Tai atsilieps mums teigiama prasme, didžioji Rytų valstybė ieškos kompromisų su Vakarais.
Tačiau sulaukę lapkričio susidursime su klastinga informacija, kuri nebuvo atskleista. X- faktorius. Žvelgiant iš trumpos perspektyvos, tokia staigmena atrodys ne pati maloniausia. Tačiau plačiąja prasme nemaloni žinia – šansas suradus išeitį pagerini gyvenimą.
Metų pabaigoje tiek asmeniniame gyvenime, tiek valstybiniame atsiskleis dalykai, iki šiol tarsi rišę kojas.
Pranašaujamos permainos
Paskutinį 2015-ųjų mėnesį kortos pranašauja gerokai lengvesnį ir laisvesnį nei prabėgę metai. Tautai vėl teks rinktis iš kelių galimybių. Tai gali būti ir dvasiniai, ir finansiniai sprendimai. Neapsiriksime nė vienu atveju, bet jėgų pareikalaus suvokiama atsakomybė už savąjį pasirinkimą. Gerai būtų, jei rinktis teks vieną kelią iš dviejų, o ne iš keturių.
2016-ųjų pradžia vėl sugrąžins į pradinį tašką – mintys ir kalbos vėl suksis apie pinigus: ir savus, ir gulinčius valstybės ižde. Valstybei 2016-ieji prasidės sunkiais išbandymais.
Valstybės finansų ir socialinėje politikoje gali tekti kažką labai stipriai permąstyti, galbūt dar 2015-aisiais svarstant kitų metų biudžetą. Gali ženkliai didėti mokesčiai. 2016 metų pradžia susijusi su įtampa, didelė rizika sulaukti socialinio sprogimo. Ar pavyks to išvengti, nulems mūsų politikų įžvalgos, kompetencijos, sugebėjimo susitelkti tada, kai reikia pasirinkti, o visos valdančiosios partijos mato skirtingas kryptis.
Tikėtina, kad įtampa valstybėje atsilieps ir žmonių tarpusavio santykiams. Netgi šeimose galimi neramumai išsiskyrus artimų žmonių nuomonėms valstybiniais klausimais.
Neatliktų namų darbų pasekmės, tikėtina, bus jaučiamos net ir 2016-ųjų vasarį. Egzistuoja didelė finansinio nestabilumo rizika, susitelkimo ir koncentracijos nebuvimas valstybės socialinėje politikoje.
O metus, ribojamus 2015-ųjų ir 2016 m. lygiadieniais, užbaigsiantį kovą sutiksime pasinėrę į darbą. Jei mėtysis, kuria kryptimi eiti, valstybė turės problemų ir 2016 m. kovą. Bet jei bus priėmusi aiškų sprendimą, chaoso pavyks išvengti.
Horoskopas 12 zodiako ženklų 2015 m.
AVINAS
Prieš kerpant devynis kartus pamatuoti. Ką bedarytumėte, viską pasverkite, apskaičiuokite ir tik tuomet ženkite žingsnį. Avinams 2015-aisiais didelė rizika pamesti galvą, ypač – metų pradžioje. Todėl spontaniškumą geriau pamiršti, o atsargius saugo ir Dievas. Ypatingai atsakingai elkitės su finansiniais dokumentais, sutartis pasirašinėkite tik smulkmeniškai jas įsiskaitę. Priešingu atveju gresia likti nei paleistiems, nei pakartiems.
Meilės srityje teks nusimesti visas savo kaukes – jos nebepadės. Eikite į žmones atvira širdimi ir siela, būkite kiek įmanoma atviresni. Kiekvienas neišsikalbėjimas, neišsakyta mintis metų pabaigoje it yla išlįs iš maišo. Dėl nutylėtų paslapčių visi brandinti lūkesčiai gali nueiti perniek.
JAUTIS
Dalykitės ir jums bus atlyginta šimteriopai! Kortos kužda, jog jaučiai 2015-aisiais pajus didžiulį poreikį daryti gera – gelbėti pasaulį, dalyti labdarą. Kitą padaryti laimingu galima pasidalijus nebūtinai materialiosiomis gėrybėmis. Dalykitės sukauptomis žiniomis, informacija, kuri būtų naudinga didesniam būriui žmonių.
Ateinantys metai labai palankūs versle besisukantiems jaučiams. Ypač dirbantiems finansų srityje – bankų, draudimo, paskolų sektoriuose. Sėkmė lydės ir jaučius – pramogų verslo atstovus. Jiems kortos žada dideles karjeros galimybes.
Meilėje jaučiai išgyvens rutiną. Ji bus miela ir jauki. Nepaleiskite jos iš rankų. Bent kartą per mėnesį mylimą žmogų nustebinkite malonia staigmena ir stabilius santykius išlaikysite ištisus metus. Galbūt kartais pasirodys, kad jiems trūksta aistros, o rutinos per daug. Bet būtent to reikia, kad abi pusės jaustųsi jaukiai ir saugiai.
DVYNIAI
Slėgs rutina. Kažkam ji gali atrodyti saugumo garantu, bet tik ne Dvyniams. Daugelis jų reikalų 2015-aisiais klostysis tik iš pagreičio ir inercijos. Dvyniai trokš permainų.
Verslininkams derėtų saugotis sukrėtimų. Jei įmonė įsteigta Dvynių ženkle arba jos vadovas Dvynys, labai palankus metas reorganizacijai – nuo personalo performavimo iki strateginių planų koregavimo. Kardinalios permainos atneš apčiuopiamos naudos.
Meilės fronte Dvyniams kortos pataria būti santūresniems. Naujų pažinčių verčiau nemegzti arba santykius laikyti po devyniomis spynomis – draugauti, bet karštus jausmus geriau patausoti, nes didelė rizika likti nesuprastiems.
VĖŽYS
Tiesiog persekios mintys apie pinigus. Palankus laikas megzti naujas pažintis, susijusias su ekonominiais išskaičiavimais. Turėsite labai apčiuopiamos naudos. Metai tinkami dideliems pirkiniams – įsigyti nekilnojamojo turto, automobilį.
Klestės verslas, susijęs su grožio, sveikatinimo, bendravimo paslaugomis. Liepą įsteigtoms įmonėms arba vadovams vėžiams metų pabaiga žada ženklius ir gerus pokyčius – visus metus lydėjęs poreikis bendrauti išsivystys į verslo plėtros sprendimus. Galbūt pasirašysite kontraktą, išvesiantį įmonę į platesnius verslo horizontus.
Meilės srityje Vėžiams 2015-aisiais vertėtų jausmus seikėti saikingai. Nesitaškykite jausmais, nesimėtykite pažadais, nežadėkite, ko negalėsite ištęsėti. Geriau viena rožė, dovanota iš širdies, nei pažadas supilti aukso kalną.
LIŪTAS
Meilė, meilė ir dar kartą meilė! Liūtai, jūs patekote į meilės spąstus! Kur jūs bebūtumėte, lydės stiprus meilės jausmas. Palankus metas pirštis, santuokai, atnaujinti užleistus senus santykius, vykti į meilės kruizą su antrąja puse. Meilė liesis per kraštus. Leiskite jai tekėti – neko blogo ji nepadarys. Atsiduokite jausmams ir viskas bus gerai.
Sulauksite ir įdomių pasiūlymų, susijusių su darbu.
Didelė tikimybės įsigyti nekilnojamojo turto, galbūt net pakeisite gyvenamąją vietą. Metų pabaigoje atsiras daugiau stabilumo namuose.
Versle Liūtų laukia emocijų antplūdis ir jomis grįstų sprendimų. Daug džiaugsmo patirsite dėl naujų idėjų protrūkio. Stabdykite savo mintis, nes idėjų daug – tik spėkite jas užsirašyti. Organizuokite gamtoje kolektyvui strateginius posėdžius, planuokite, kurkite – jums viskas seksis.
MERGELĖ
Įdomūs metai, pareikalausiantys didelės koncentracijos, kovos už būvį ir savo idėjas. Pats gyvenimas Mergeles 2015-aisiais spaus prie sienos. Gresia išsekimas dėl darbinės įtampos, pervargimas, netgi liga. Mergelėms metai nebus lengvi iki pat žiemos pradžios. Neleiskite, kad jums liptų ant galvos, ginkite savo idėjas, nes daug stipresni už jus bandys primesti savąsias. Didelė rizika patekti į gudrių žmonių paspęstus spąstus. Kovokite už save, būkite savimi ir neleiskite, kad jums užliptų ant galvos.
Versle nusimato šiokio tokio stabilumo. Jei įmonė įsteigta rugsėjį arba jai vadovauja Maergelė, didelė tikimybė sulaukti pasiūlymo pasirašyti kontraktą, kurs leis stabiliai jaustis visus metus. Neišsigąskite sumos, ji nebus įspūdinga, gal net save graušite išpešę per mažai. Nesukite dėl to galvos – šioji sutartis duos garantinį stabilumą bent porai – trejetui metų.
Meilės srityje dirbs širdis ir piniginė. Ne tik vyrams, bet ir moterims jausmai gali pareikalauti išlaidų. Aplinkybės taip susiklostys, kad teks pirkti brangią dovaną, bet ko gi nepadarysi dėl savo mylimo žmogaus?
SVARSTYKLĖS
Kardinalių, rimtų apsisprendimų tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe metas. Į Svarstykles ištisus metus bus nusitaikiusi likimo strėlė. Už nugaros degantis tiltas, o prieš akis – dar trys. Čia ir dabar teks atspėti, kuris žengs žingsnį neužsiliepnos. O sprendimo reikės teisingo.
Verslininkų laukia permainos, susijusios su stipria išorine konkurencija. Galbūt jūsų nišoje gali atsirasti vienas ar pora žaidėjų, kuris labai stipriai pareikalaus iš jūsų performuoti tai, kuo iki šiol užsiėmėte. Konkurentai atsineš labai stiprių įrankių jums priversti. Todėl Svarstyklėms būtina atidžiai stebėti savąją nišą, o ypač rugsėjį ir spalį. Turėsite būti kūrybiški, nes jei liksite virti savame katile, konkurentai jus sunešios į gabalus.
Meilėje Svarstyklių jausmai liesis per kraštus. Giedokite mylimiesiems giesmes po langais, deklamuokite meilės eilėraščius, rašykite meilės laiškus. Jei jūsų mylimojo širdis kieta, ji tikrai atsilieps į jūsų jausmus ir turėsite nuostabių akimirkų. Labai puikus metas pirmajam meilės prisipažinimui – poetiškam, šiltam, gražiam.
SKORPIONAS
Tiesos ir teisingumo metai. Pajudės teismuose įstrigusios Skorpionų bylos. Atsiskleis paslaptys, kurios nedavė ramybės. Labai palankus metas ne tik užbaigti, bet ir pradėti teisingumo procesą. Tiesa, bylinėtis verta tik tuomet, jei tikslas ne praturtėti prisiteisiant pinigų, o pasiekti tiesos triumfą. Metai palankūs teisinės sistemos darbuotojams, gimusiems po Skorpiono ženklu. Juos lydės sėkmė profesinėje srityje. Klestės teisinių paslaugų verslas.
2015-aisiais Skorpionai taps verslo idėjų generatoriais. Veikiausiai jūsų patarimo prireiks rūpesčių prislėgtam verslo partneriui, bičiuliui. Ir jūsų patarimas bus teisingas, kažkam labai padėsiantis išlipti iš duobės. Už gerą žodį ir idėją sulauksite pelnyto atlygio.
Meilėje Skorpionai – padėties šeimininkai. Jums klos gėles po kojomis, bet kartais arogantiškai nenorėsite priimti galvodami, kad žiedai netikri. Leiskite jus garbinti. Jauskitės karaliais, nes 20015-aisiais tokie ir būsite.
ŠAULYS
Gimusiems po Šaulio ženklu metai pažers kontrastų. Pats gyvenimas reikalaus kardinalių pokyčių. Laukia sunkus, nenumatytas darbas, kurio negalite patys planuoti. Bet gyvenimas susideda iš smulkmenų, kurios greitai atsiranda ir greitai išnyksta. 2015-ieji Šauliams bus tarsi jūra, į krantą išnešanti smiltis ir vėl jas nuplaunanti. O bangavimo bus nemažai. Jei sugebėsite žvelgti filosofiškai, turėsite gerus metus.
Ateinančiais metais sėkmė lydės Šaulius, susijusius su turizmo verslu, leidyba, žurnalistika. Palankus metas rašyti knygas, leisti memuarus – ir lengvai rašysis, ir knygos sėkmė garantuota.
Meilės sferoje Šauliams nebus nuobodu. Įmanomas tarnybinis romanas. Didelė tikimybė, kad darbe užgimę jausmai peraugs į rimtus santykius. Priimkite šį likimo iššūkį, jei tik tai netrukdo asmeniniams santykiams. Pasidžiaukite jausmų proveržiu, juolab kad darbui taip tik padės.
OŽIARAGIS
Laukia geri metai. Itin palankūs sudaryti ilgalaikius santykius ir atnaujinti išblėsusius – prisiminti pamirštus draugus, seniai matytus giminaičius, grįžti prie savo ištakų, atrasti savo tikrąsias šaknis. Nesukite iš kelio dėl takelio, remkitės papročiais, tradicijomis – amžinosiomis vertybėmis.
Metai bus palankūs užsiimantiems menais, ypač taikomaisiais, prekiaujantiems antikvariniais daiktais, numizmatika, juvelyriniais dirbiniais.
Ožiaragiams sėkmę neš Naujųjų proga pasidovanotas antikvarinis daikčiukas.
Meilės srityje daug stabilumo. Stenkitės labiau pažinti partnerį, jam norisi, kad juo geriau pasidomėtumėte. Ieškokite jo privalumų. Domėkitės savo artimu žmogumi. Pažinkite, kad jam padėtumėte.
VANDENIS
Karingi metai. Negalvokite per daug apie kerštą, nuoskaudas. Tie, kurie jus įskaudino, neverti jūsų.
Daug kas trokšta perdėto Vandenių dėmesio. Nesileiskite vedami patarimų, nesigundykite pasiūlymais. Patarimai, kieno jie bebūtų, jums bus žalingi. Vadovaukitės tik savo galva, priimkite savarankiškai sprendimus, nes norintieji patarti pakiš jums savo mintis pagal savąjį supratimą, Išklausykite, bet darykite savaip. Net jei dėl jūsų atkaklumo ir kiltų konfliktų, iki galo apginkite savo nuomonę. Būkite savarankiški – jūs mąstote teisingai!
Labai palankus metas kariškiams, teisėsaugos atstovams, politikams, istorikams, socialiniams darbuotojams. Patarimas verslininkams: pasitikėti savo nuojauta, o ne kolegų patarimais. Geriau pamedituoti prie arbatos puodelio ir paprašyti Aukščiausiojo geros minties nei kreiptis į ką patarimo.
Meilėje išsibarstymas, jausmų išsitaškymas. Galbūt per daug investuojate į žmogų savo jausmų, o jam ne tas rūpi? Nebarstykite kiaulėms perlų, nes juos suės ir vis tiek liks kiaulėmis.
ŽUVYS
Permainų ir kardinalių pokyčių metas. Gali tekti keisti gyvenamąją vietą, darbą, netgi partnerį. Aplinkybės tiesiog reikalaus palikti vietą, kurioje esate. Gali tekti kraustytis jei ne į kitą valstybę ar miestą, bent jau kitą gatvę.
Seksis būrėjams, pranašams, taip pat politikams, politikos apžvalgininkams. Tinkamas laikas žerti pažadus, taškytis pasiūlymais. Žuvims, dalyvaujančioms politikoje, Savivaldos rinkimuose, kurie irgi vyks Žuvų ženkle, sėkmė garantuota. Verslininkams irgi jau metas nerti į politiką.
Meilėje skrydžių skrydis – siela pakylėta. 2015-aisiais Žuvys partneriui gali žadėti nors ir aukso kalnus. Jei ir ne iki galo pažadai išsipildys, bent jau dalelė tikrai. Svajokite, žadėkite – viskas jums pasiekiama. Žuvims vienišėms dideli šansai sutikti sielos antrąją pusę.
www.kvantinemagija.lt