Kas užkoduota mūsų aurose?

Žurnalas "Būrėja", 2014 m. liepos mėn. numerisApie žmogaus aurą kalbama nuo senų laikų, o jos egzistavimą bandyta daug kartų įrodyti moksliškai. Parapsichologas, žurnalistas, ryšių su visuomene specialistas, ezoterinių klubų lektorius Gintaras Mikšiūnas pasakoja, kas yra aura ir kaip ji veikia kiekvieno mūsų gyvenimus.

Kas yra žmogaus aura?
Tai nematoma fizinio kūno dalis. Ją sudaro įvairūs gamtos reiškiniai, materijos komponentai, kurių plika akis ir matavimo instrumentai nefiksuoja, tačiau jie realiai egzistuoja. Manoma, kad aura ir biolaukas šiek tiek skiriasi, tačiau turi ir panašumų. Aura daugiau susijusi su nematomais elektromagnetinės prigimties laukais, esančiais aplink kūną spindinčio kiaušinio pavidalu. Tuo tarpu biolaukas labiau susijęs su energetiniais ar kvantinės prigimties reiškiniais.
Kas joje atsispindi?
Jeigu tuos abu reiškinius vadinsime bendru žodžiu „aura“, tai joje atsispindi įvairūs reiškiniai: biocheminiai, biofiziniai ir emociniai. Aura yra mūsų pačių tęsinys, t. y. neišreikštosios mūsų pusės apsireiškimas, kuriame persipina kvantiniai ir fizikiniai reiškiniai. Aura gali atskleisti informaciją apie tai, kokia yra mūsų fizinė ir psichoemocinė būsena bei padėti rasti raktus permainoms. O jas lemia sąmonės būsena ir mintys, kuriomis gyvename.
Aurą turi tik žmonės ar ir kitos gyvos būtybės?
Visi gyvi padarai turi specifinį švytėjimą, kurį galima fiksuoti specialiais prietaisais. Netgi materialūs daiktai, tarkime, namas arba stalas, turi savo specifinį švytėjimą, pavyzdžiui, šventi paveikslai, statulos, ikonos, šventos vietos. Tačiau tai priklauso nuo juos stebinčio žmogaus. Jeigu ikoną vertinsime kaip meno kūrinį, ji turės nedidelį biolauką. Tačiau jei į šventą paveikslą žvelgsime kaip tikintieji, galime pamatyti visiškai kitų dalykų. Jis netgi gali gydyti. Tikėjimas mus sujungia su bendru religiniu egregoru, kuris stebuklingai gydo.
Visi gimsta su vienoda aura ar ką nors atsineša iš praėjusių gyvenimų?
Kaip pirštų antspaudai, delnų raukšlės, kūno linijos, taip ir aura yra individuali. Informaciją iš praeities, kaip ir iš ateities, atsinešame per karmą ir DNR. Žmogaus biolaukas yra indikatorius, pagal kurį galima spręsti, ar jis yra tikintis, ar ne. Dažniausiai tikinčiųjų biolaukas didesnis. Tačiau tikėjimas šiame kontekste nereiškia religingumo. Tiesiog harmoningas, ramus ir pasitikintis savimi žmogus yra sveikesnis, todėl jo biolaukas didesnis.
Kaip ją veikia blogi žmogaus darbai?
Kas yra blogas darbas? Tai – veikla, nukreipta prieš harmoniją ir pusiausvyrą, t. y. gamtos ir visatos dėsnių nepaisymas. Meilė ir laisva valia – pagrindiniai dėsniai, aplink kuriuos viskas sukasi. Todėl jei nepuoselėjame meilės sau ir aplinkiniams, trikdome laisvą valią, išeikvojame daug energijos. Juk plaukti prieš srovę reikia daug jėgų. Tačiau žmonės kažkodėl mėgsta plaukti prieš srovę, vidinę ramybę, todėl netenka daug energijos. Visa tai atsispindi ne tik biolauke, bet ir biocheminėse organizmo funkcijose, o tai sukelia ligas.
Kas teigiamai veikia aurą?
Pirmiausia meilė sau. Juk sakoma: „Mylėk savo artimą kaip patį save“. Kažkodėl artimuosius mylėti puolame iš karto, o save pamirštame...
Kaip atrodo sveiko ir sergančio žmogaus auros?
Žmogaus, kuris nemyli savęs, biolaukas yra tik 50 cm storio, geriausiu atveju – 80 cm. Norma yra 1 m ir daugiau. Auros storis liudija tai, ar žmogus linkęs siurbti energiją iš kitų, nes jam savos neužtenka. Pikto žmogaus biolaukas būna drumstas ir tamsus.
Ar auros „ligos“ gali persiduoti fiziniam žmogaus kūnui?
Aura neturi ligų. Ji yra tiesiog indikatorius to, ką išgyvena žmogus, t. y. atskleidžia jo sąmonės būseną. Taigi sirgti atskirai nuo žmogaus aura negali.
Ką apie asmens gyvenimą galima sužinoti iš jo auros?
Visų pirma ji atspindi žmogaus sąmoningumą, jo požiūrį į save, pasaulį ir vertybes. Tai ir yra geriausias indikatorius, rodantis, kaip pasaulėžiūra tiesiogiai veikia žmogaus dvasinę ir fizinę sveikatą.
Kas suteikia jai apsaugą?
Teisingas ir harmoningas gyvenimo būdas, pagarba ir meilė sau, tolerancija, tarnavimas visuomenei, atsidavimas tam, ką darai, čia ir dabar, sveikas gyvenimo būdas ir maistas.
Pamatyti savo arba kito žmogaus aurą gali išmokti kiekvienas ar tam reikia ypatingų gebėjimų?
Kaip kiekvienas amatas turi savų talentų, taip ir čia. Kai kuriems žmonėms matyti biolaukus duota Dievo, tačiau to galima išmokti. Reikalingos kelios sąlygos – radikaliai keisti pasaulėžiūrą, būti užsispyrusiai nuosekliam, be galo mylėti save, taip pat visa, kas gyva ir negyva.
Kokių spalvų būna aurų ir ką jos reiškia?
Spalvų gama yra plati. Kartais žmonės jų nefiksuoja, o jaučia tik vibraciją. Bet kokiu atveju grubesnės spalvos reiškia vienokią ar kitokią patologiją, švelnesnės, skaidresnės – sveikatą. Tiesiog spalvų spektras labai individualus dalykas kaip ir rankų delnai. Vieniems tos pačios spalvos gali reikšti viena, kitiems – visai ką kita. Interpretuoti reikėtų pagal nuojautą, kartais informacija ateina tiesiog oru, nepaisydama jokių loginių dėsningumų.
Kaip gyventi, kad aura būtų šviesi, švari ir kuo mažiau pažeista?
Svarbiausia – požiūris į gyvenimą. Mažiau remkimės kategoriškais šablonais, daugiau kurkime ir mylėkime. Netgi dviejų mylinčių žmonių širdys gali išgydyti biolauką, pagerinti savijautą ir padėti pasveikti nuo sunkių ligų. O tikėjimas (ne religingumas) – pats geriausias vaistas.
Kas nutinka su žmogaus aura jam mirus?
Apie tai plačiau sužinosime iškeliavę anapilin. Dalis išsiskaido kosmose ir lieka kaip informacija noosferoje – informaciniame planetos lauke. Tam tikra prasme aura ir biolaukas yra sielos komponentai, todėl biologiškai nesuyra.
Aistė Sakalauskienė, žurnalas „Būrėja“