Svetimos civilizacijos su žmonėmis atlieka eksperimentus

Eniologija - tai naujas ir tuo pačiu pamirštas senųjų laikų mokslas. Prieš tūkstančius metų žmonės puikiai žinojo, kad pasaulis yra daugiaplanis ir daugiasluoksnis, kad fizinis kūnas – tai tik dalis mūsų daugiaplanio organizmo, kuris vadinamas Visata arba Pasaulių. Vėliau žmonės viską pamiršo. Prasidėjo epocha, kai Žemėje pradėjo šeimininkauti svetimos rasės, kurios iki šiol parazituoja žmonijos energetiniame-informaciniame lauke. Todėl natūrali žmonijos evoliucija buvo pažeista.
Energo-informacinių mokslų akademija „Enio“ pradėjo savo veiklą prieš 20 metų. Patį pavadinimą Eniologija įvedė šios organizacijos įkūrėjas F. R.Chanceverovas. Enio reiškia energo-informacinis pasikeitimas. Eniologija nauju moksliniu požiūriu apjungia senąsias žmonijos ezoterines žinias. Tai – viena iš stipresnių visame pasaulyje veikiančių ezoterinių mokyklų. Visų šių mokslų pradininku laikomas Hermis Trismegistas, gyvenęs, maždaug 3 amžiuje prieš Kristų. Tai ne tik konkretus mokslas, bet gyvenimo būdas. , reikalaujantis kitokio požiūrio bei žinių. Slaptos žinios, kurios atėjo iki mūsų dienų, savo šaknimis siekia Atlandidą ir Lemūriją.
Kaip skelbiama svetainėje http://www.eniology.org/, pagrindinis Rosrove veikiančio Mokslinio tyrimų centro (MTC) „Enio“ tikslas - kurti metodus, kurie padėtų neutralizuoti negatyvų energetinį-informacinį poveikį žmogui, gamtai, o taip pat – atrasti ligų ir įvairiausių patologijų tikruosius priežasčių ir pasekmių ryšius tiek individualiame, tiek ir visuomeniniame lygyje.
Šis mokslinis Centras daug metų tyrė tokius reiškinius, kaip poltergeistas.
Internete galima rasti daug Viktoro Rogožkino paskaitų. Jis pats tauip pat buvo pristatytas. V. Rogožkino paskaitos trunka nuo 2 iki 5 valandų ir yra tikrai didelis pasirinkimas: nuo eniologijos, energetinės-informacinės korekcijos iki globalių reiškinių analizės.
Prieš porą mėnesių viena iš V. Rogožkino paskaitų buvo pristatyta iš šiame tinklapyje.
Nesenai ezoteriniusoe naujienų portaluose pasirodė vienoje televizijoje publikuoto pokalbio su V. Rogožkinu įrašas.
[video:http://www.youtube.com/watch?v=MCJMhb8AGNw]
http://rutube.ru/tracks/3541484.html

Per daug nesiplečiant, apie ką ši laida.
Laidoje kalbinamas V. Rogožkinas, kuris sako, kad žmonės, keisdamiesi informacija, keičiasi ir energija. Ir šis pasikeitimas vysta nuolat. Ar mes kalbėtume su draugu, ar skaitytume knygą, ar žiūrėtume televizorių, visuomet vyksta šis nenutrūkstamas procesas. Visatoje egzistuoja dėsniai, kurie apsprendžia, kaip vyksta šis informacinis-energetinis pasikeitimas. Čia panašiai, kaip ir su kelių eismo taisyklėmis. Jeigu žmogus žino tuos dėsnius, jis neserga, neturi problemų, nes gyvena pusiausvyroje su aplinka ir savimi. O kas svarbiausia – gyvena ilgai. 100 metų žmogui turėtų būti ne riba. Tačiau žmonės nežino ir nepaiso taisyklių, todėl ir kenčia. Tačiau gerai, jeigu žmonės mokosi iš klaidų.
Mums specialiai buvo atimtos bazinės žinios apie mus supantį pasaulį. Iš tikrųjų jis yra daugiaplanis, o mes jame ne vieni. Daugelis svetimų civilizacijų (apie 80) su žmonėmis atlieka eksperimentus. Nereikėtų akcentuoti, kad ateiviai – tai būtinai yra kitų planetų gyventojai. Reiktų tiesiog sakyti - ateiviai. Pasaulis daugiaplanis ir jie gali ateiti ne tik iš kosmoso platybių, bet ir iš paralelinių pasaulių, paralelinio laiko, praeities, ateities ir t.t.
Kitas dalykas – visi dabar puikiai žino, jog žmonės gimsta ne vieną kartą. Sielos gali reinkarnuotis ne tik iš praeities į dabartį bei ateitį, bet ir iš ateities į praeitį.

Pasak V. Rogožkino, nereikia juoktis iš oligarchų, gal būt jiems 12-13 a. jau yra paruošti inkvizicijos laužai. Už viską reikia mokėti. Šito dėsnio kol kas niekas neatšaukė. Kiek pridarei, tiek turėsi ir sumokėti.
Pavyzdžiui, buvo tiks atvejis Novokuznecke. Mieste paplito suicidų banga. Paaiškėjo, kad be šachtų ir metalurgijos fabrikų, mieste veikė didelis kalėjimas. Prieš save ranką pakeldavo dažniausiai į pensiją išėję kalėjimo tarnautojai. Sistema sukurta bausmei atlikti atsisuka prieš tuos, kurie ją vykdo.
Eniologijoje dirbama pirmiausia ieškant ryšio tarp pasekmės ir priežasties. V. Rogožkinas sako, kad reikia žmogų ne tik diagnozuoti bei gydyti tabletėmis, bet ir nustatyti susirgimo priežastis. Jeigu žmogus skundžiasi galvos skausmais, gali būti, jog vaikystėje užsiiminėjo būrimais. Tai atsiliepia ir ateičiai ir praeičiai.
Įsivaizduokime, jog yra lygmuo, kuriame nėra nei ateities, nei praeities. Tuo tarpu mes turime tris koordinates ir laiką. Penkių išmatavimų pasaulyje, arba kitaip vadinamame astraliniame lygyje laiko nėra. Yra žmonių, kurie pakyla iš mūsų lygio ir pamato daugiau.
Eniologija yra saugumo technika dirbant su subtiliaisiais pasauliais. Todėl V. Rogožkinas, parašęs apie tai knygą, sako, kad jokiu būdu negalima iššaukti dvasių, nereikia gailėtis mirusių. Mus nuo pat vaikystės išmokė pasigailėti, užjausti (sostradat). Gailėtis mirusių ir netgi sergančių tikrai nereikia, nes gali perimti svetimas problemas ir ligas. Žmogų liga užklumpa už tai, kad jis padarė kažką ne taip. Tai savotiška bausmė. Pavyzdžiui, žmogus pasisako prieš tai, kad vaikas sukurtų šeimą. Mamos dukroms sako: „tau dar anksti“, „jis tau ne pora“. Paplitusi situacija. Visa tai su laiku išsivystys į insultą. O jeigu dar tokia mama bažnyčioje pastatys žvakutę, kad dukters šeima sugriūtų, prie insulto prisidės ir onkologija. Atsitinka taip todėl, kad žmogus įsimaišo į svetimą gyvenimą, neleidžia kažkam gimti. Tuo tarpu vaikas iš anksto renkasi tėvus, gimimo laiką bei vietą. Data, teritorija ir kt. dalykai naujagimiui labai svarbūs. Visa tai – lyg techninis pasas, apsprendžiantis sielos galimybes Žemėje. Gal būt kokia nors siela jai reikalingo momento gimti žmogiškame kūne laukė 300 metų? Tuo tarpu kažkokia mama nusprendžia, jog dukrai gimdyti dar anksti ir reikia aborto. Tuomet tokią motiną ištinka insultas. Ką daro artimieji? Gailėdamiesi jie paskirsto jos energiją sau. Dauguma ligų yra paimtos iš kitų žmonių.
Kitas pavyzdys, niekšybių pridaręs žmogus kreipiasi į burtininką. Burtininkas sau atsakomybės nepasiima, bet peradresuoja kitam, tačiau visuomet rizikuoja. Beje, ezoterika yra viena iš tų profesijų, kurių atstovai miršta anksčiausiai. Nedidelė klaida ir tave gali nušluoti nuo žemės paviršiaus. Ezoterikus gali ne tik išmesti iš šio pasaulio, bet ir apskritai – paversti kosmine šiukšle. Tai reiškia visišką mirtį.
Žmonės, gyvendami dabar, nepagalvoja, kas bus rytoj. Kodėl atsiranda dauno sindromas? V. Rogižkinas sako, kad peržiūrėdamas tokių ligonių praėjusius gyvenimus pastebėjo, jog dažniausiai ankstesniuose gyvenimuose jie buvo kalėjimų prižiūrėtojai. O onkologine problemas iššaukia ezoterinių priemonių naudojimas prieš kitus žmones. Tai ką mes matome dabar - yra tik pasekmės.
Tačiau žmogus, nuo kitų gyvų būtybių skiriasi tuo, jog jam duotos unikalios galimybės keisti savo likimą.
Mintys yra materialus dalykas. Pirmiausia žmonės sukuria mintis-formas, po to jos įgauna konkrečias materialias formas. Dar 60-aisiais metais buvo atliekami eksperimentai, kurie parodė, kaip mintys veikia žmogų. Vieną žmogų pasodindavo kambaryje su aklinai izoliuota siena, už kurios sėdėdavo kitas žmogus ant labai tikslių svarstyklių. Pirmajam būdavo pasakyta, kad už sienos sėdi vagis ir banditas, tuomet svarstyklės sureaguodavo, nes ant jų sėdintis žmogus tapdavo sunkesnis. Vėliau pasakydavo, jog už sienos geras, dvasingas žmogus ir svarstyklės vėl sureaguodavo, tačiau į priešingą pusę.
Jeigu aš apie ką nors ilgai galvosiu, svajosiu – visa tai gali išsipildyti. Nemažai žmonių – visiškai neišsilavinę, beveik degraduojantys, todėl jiems sunku materializuoti daiktus ir reiškinius. Dažniausiai jie tai daro automatiškai. Reikia turėti labai daug žinių iš įvairiausių gyvenimo sferų, kad tiksliai galėtum įsivaizduoti tai ko nori. Po to tokią mintį-formą reikia paleisti. Ji vėliau ar anksčiau materializuosis.
Pasak V. Rogožkino, šita žmonių savybė ir sugebėjimas materializuoti daiktus labiausiai ir žavi ateivius. Beveik 99 proc. žmonių vienai ar kitaip kontaktuoja su ateiviais. Tačiau žmogus dažniausiai to nežino, nenori prisiminti, nes nemalonu ir ištrina tokius prisiminimus iš atminties. Jei arti 80 svetimų civilizacijų su mumis atlieka eksperimentus, tai koks jų visų tikslas? Ko jiems iš mūsų reikia? Juos pasirodo domina žmonių sugebėjimas mąstyti formomis.
Pavyzdžiui, dabar visus gąsdina 2012 metais, jog štai, atskris Planeta X ar asteroidas. Kolektyvinis tikėjimas ir panika turi didelę jėgą. Bet toks eksperimentas jau buvo atliktas. Apie 90-uosius kometa krito į Jupiterį. O kas tada įvyko? Per visus kanalus buvo skelbiama, kad kometos atsitrenkimas į Jupiterį iššauks didelę elektromagnetinę audrą, kuri pasieks Žemę ir iššauks šizofrenijos protrūkį. O kas atsitiko? Žmonės pradėjo galvoti ir generuoti mintis-formas. Tačiau astrofizikos požiūriu kometa pasielgė netipiškai. Ji suskilo į kelis fragmentus. Nukritus pirmajam fragmentui, iš Jupiterio atėjo galingas radijo signalas, kuris iš tikrųjų vos nepražudė mūsų planetos, o nukritus paskutiniam, Jupiteryje įsijungė nuolatinis radijo siųstuvas.
Kodėl valdžia nuo žmonių bando slėpti viską kas susiję su minties galia, paranormaliai ir anomaliniais reiškiniais? Todėl, kad kažkam reikalingi bandomieji triušiai.
2005 m. prancūzų antropologai išspausdino unikalią medžiagą, kodėl Nostradamusas buvo toks genialus. Ir kai prancūzų mokslininkai prašvietė pranašo kaukolę, nustatė, jog smegenyse buvo mikrochipas. Toks pat mikrochipas buvo rastas ir Napoleono kaukolėje. Amerikoje netgi yra muziejus, kuriame tie mikrochipai eksponuojami. Kaip taisyklė, mikrochipai implantuojami arba dešinėje nosies ertmėje arba dešinės ausies srityje.
Tyrinėjimai rodo, kad anksčiau žmonės gyveno daug ilgiau negu dabar. Novosibirsko mokslininkai ir jų kolegos iš Anglijos žmoguje yra aptikę dirbtinai implantuotą senėjimo geną. Ir mokslininkai jau išmoko šitą geną užblokuoti. Iš tikrųjų žmogus galėtų gyventi 300-400 metų. Išėjimas į kitą gyvenimą turėtų būti suprantamas kaip, pavyzdžiui, perėjimas į kitą darbą. Juk kūnas vis viena laikui bėgant susidėvi. Tas senėjimo genas buvo įvestas ne natūraliais būdais tam, kad ateiviai galėtų vykdyti savo eksperimentus.
Norint išvengti katastrofos, reikia radikaliai pakeisti paradigmą, pirmiausia keičiant požiūrį į save. Jei žmonės susitelks, jų kolektyvinė mintis gali iš orbitos išversti bet kokią kometą, bet kokią nibiru.
Technokratinis evoliucijos kelias yra klaidingas. Eidami toliau juo mes nužudysime ir save ir planetą. Tik perėjus į kokybiškai naują mąstymo lygmenį, nebereiks tieki technologijų, nes žmogus galės daugiau, negu dabar suvokia. Ateiviai neliečia savo vertę žinančių žmonių. Tobulėkime, mokykimės ir jie mūsų nelies. Jei jie visgi prisistato, reikia tiesiai šviesiai ir pasakyti: „neturite teisės“.
Toje laidoje taip pat kalbama, kad Žuvų epocha išsiskyrė savo žiaurumu ir karais. Vandenio eroje, kaip pranašauja astrologai, aktyviai bus vystomas mokslas, ypatingai dvasinės žinios. Pedagogai jau pastebi, jog vaikai labiau vystosi protiškai, o ne fiziškai. Atsiranda vis daugiau vaikų, kurie stebina savo unikaliais gabumais fizikos, matematikos, chemijos srityse. Vaikai labiau reiškiasi tuose moksluose, kur reikalingas intuityvus mąstymas ir ekstrasensorinės savybės.
Pranašystėse taip pat rašoma, kad vandenio epochoje atgims seni visų pamiršti mokslai. Juos studijuodama žmonija galės įgyti žinių, kurios jungs vakarietišką pragmatizmą ir rytų mistiką. Naujoje civilizacijoje niekas vieni su kitais nekonkuruos. Žmonės stengsis gyventi darnoje su gamta ir savimi.
www.kvantinemagija.lt