Žemė kaip sielų gaudyklė. XII dalis. 21‘oji chromosoma (video)

Reiktų pasidalinti dar viena idėja. Tema apie tai, ką slepia mūsų genai, ką mes iš tikrųjų sugebame ir kas nuo mūsų yra nuslėpta. Tai – apie mūsų realųjį AŠ. Mes galime daug daugiau negu sugebame, negu žinome, kad sugebame. Tik reikia atverti dar vieną langinę į tikrą, archontų-dievų nesuklastotą pasaulį bei atlikti genetinį eksperimentą su pačiu savimi. Tai mes dabar ir padartysime. Bet prieš tai – anonsas. Šio post‘o pabaigoje Jūsų laukia siurprizas. Tai yra susitikimo su skaitytojais įrašas. Renginys vyko 2017 m. lapkričio viduryje, Panevėžyje, kur, ko gero yra gausiausia „Kvantinės magijos“ skaitytojų bendruomenė. Man pačiam buvo keista. Panevėžys – karminis miestas. Tai daug kam sunkios karmos vieta, todėl miesto įvaizdis labai prieštaringas – Lietuvos Čikaga. Iš visų Lietuvos miestų jis sparčiausiai nyksta. Tačiau ten visada buvo ir yra daug mąstančių bei laisvės ištroškusių žmonių. Sunkią karmą gali pakelti tik labai brandžios sielos. Ko gero todėl sugrįžimą į auditorijas ir pradėjau nuo karminio Panevėžio.
Tiesa, lapkričio 28 d. (antradienį) Kaune, šviesos namuose taip pat planuojų susitikimą. Pradžia – 18 val.

Pavasarį buvau pažadėjęs neberengti daugiau jokių mokymų. Bent jau Lietuvoje. Susitikimas su skaitytojais – nėra nei seminaras, nei nauji „Kvantinės medicinos“ mokymai. Prieš renginį buvo abejonių, ar Lietuvoje iš viso tikslinga daryti dvasinius renginius. Paskutinis sezonas tokias abejones tik sustiprino, nes iš 6 miestų grupių buvo belikę tik 2, o kiekviename iš jų – tik po 3-4 žmones. Jei į tai žiūrėsime iš dvasinės perspektyvos – tai yra gerai, nes iš kelių dešimčių mokinių atsisijojo tie, kuriems tikrai tos temos svarbios. Kiti greičiausiai viską suprato ir pamokų jiems nebereikia.
Tačiau iš verslo pusės – nieko gero. Labai brangi pasidarė tokių projektų logistika. Po paskutinio sezono nuėjau į labai riebų minusą. Bet ne aš vienas užlipau ant Lietuvos realybės grėblio. Žinau daug kolegų, kurie patyrė tą patį. Ypač paskutiniais keliais metais. Buvo atvejų, kai netgi Vilniuje, žinomi žmonės organizavo labai svarbius ir įdomius projektus, įdėjo daug energijos ir pinigų, kad suorganizuoti paskaitas, tačiau į jas atėjo du-trys vyresnio amžiaus klausytojai. Ir tai ne vienas ir ne du atvejai. Tai pastarųjų metų Lietuvos tendencija. Mąstantys ir save gerbiantys žmonės tiesiog pabėgo į užsienius. Aš juos suprantu ir niekados nesmerkiu. Ir pats neesu apsisprendęs: linkti ar bėgti. Nelabai puoliau gilintis į gilesnes priežastis, kodėl taip yra, bet išvada aiški – nėra paklausos, nėra ir pasiūlos. Yra daug alpstančių nuo visokių atvykėlių-trockių ir kitokių pasąmoninio mėšlo kratytojų, bet tai – jų problemos.
Viena išeitis - pradėti dirbti anglakalbei ir rusakalbei auditorijai. Kita – išlaukti. Trečia – mėginti pralaužti ledus. Tikiu, kad Lietuvos žmonės yra pernelyg nuvarginti to kas vyskta šalyje ir artimiausiame užsienyje. Kas vyksta – visi puikiai žinome. Gyvename esminių dvasinių permainų laikotarpyje. Niekam nėra lengva. Žmonės paprsačiausiai galvoja apie išlikimą, išgyvenimą, tuo tarpu dvasiniai dalykai, netgi asmeninės sveikatos klausimai nueina į antrą planą. Viešosios erdvės prižiūrėtojai ir ravėtojai to kaip tik ir siekia.
Dėl kiekvieno iš mūsų smegenų kaip dėl mirties ar gyvybės kaunasi rinkodarininkai, prodiuseriai ir mediaplanuotojai. Bet ir jiems sunkiai sekasi. Toks jų darbas – nukreipti dėmesį nuo problemų į nesibaigiančius emocinių paplavų politikos serialus. Į rimtus renginius žmonės neina net už ačiū. Taip pat už ačiū niekas į auditorijas neįleis. Reikia juk ir elektrą, ir šildymą įjungti. Kainos kyla kaip ant mielių. Kitas dalykas – Lietuvos viešojoje erdvėje atsirado labai daug taip vadinamos „pilkos“ informacijos. Tai visokie trockiai-plagiatoriai, kurie, pavyzdžiui, ima iš „Kvantinės magijos“ informaciją ir dėsto ją kaip savo. Bet šildyti ir ledus kažkaip reikia. Todėl Panevėžyje ir įvyko renginys. Dėkoju visiems tiems, kurie atėjo. Nes tai tikrai iš jūsų pusės buvo drąsus ir pasiaukojantis žingsnis. Juk galėjotye nešlapti kojų nesibaigiančiose lapkričio liūtyse, likti namie prie šilto radijatoriaus ir skirti laiko brangiai šeimai, ką daugelis ir padarė.
Dabar apie reikalus.
Ši tema vadinasi 21-oji chromosoma. Kodėl 21? Temą paskatino Piotro Gariajevo straipsnis apie tai. Piotras Gariajevas – vienas žymiausių mūsų planetos genetikų, atradęs ir įrodęs, kad žmogaus genomas yra ne šiaip sau organinė molėkulė. Ji, anot šio mokslininko, turi tokias pat hipostazes, kaip ir šviesos fotonas – ir bangos, ir fizinio kūno, t.y. geba skleisti ir gauti informaciją nelokaliai, kvantiniais laukais. Dėl savo idėjų P. Gariajevas, sistemos prižiūrimoje reptiloidinėje mokslo bendruomenėje yra apšauktas pseudomokslininku. Tos idėjos esą neatitinka sveiko proto. Mums tai gera žinia. Nes tai ką esteblišmentas bei korporatyvinės medijos vadina „pseudo“ iš tikrųjų yra pati vertingiausia informacija. Tai, kas yra smerkiama, vadinasi teisinga. Grąžinam Demiurgo apverstą aukštyn kojom pasaulį į savo natūralią vietą. Mes tai puikiai žinom ir mokam.
Na, negaišim laiko kapstydamiesi po reptiloidų/iliuminatų argumentacijas, kodėl vieni mokslininkai vadinami pseudo, o kiti - patys tikriausi nuo Dievo. Eisime toliau. Bet, grįžtant labai trumpai prie to paties, tik vieną argumentą vertinu kaip vertą dėmesio: jei šviesos fotonas yra ir banga, ir fizinis daigtas tuo pat metu (tai yra mokslinis faktas, o ne ezoterika), tai kodėl tokių pat savybių negali turėti ir dideli organiniai junginiai, tarkim molėkulė? Juo labiau, kad netgi šiuo metu atskirų tiek organinių tiek neorganinių junginių tyrinėjimai siekiant įrodyti arba paneigti fizinių kūnų kvantiškumą vyskta pilnu tempu, o rezultatai priklauso nuo to, kokių tikslų siekiama.
Reiktų žinoti tai, jog egzistuoja slaptos mokslinės programos (SMP), slaptos kosminės programos (SKP) į kurias patenka tik milžiniškų patikrų filtrą praėję tyrinėjojai, kurie tokiam darbui atrenkami ir ugdomi nuo vysyklų ir visi kiti, su kuriais pirmieji – nesidalina jokia informacija. Taip yra ir su žmonija. Yra slaptos bendruomenės, kurios technologiškai yra labai toli pažengusios. Ir yra visi kiti, nuo kurių informacija slepiama. Ir jeigu koks profesonius peržengia leistiną žinojimo ribą, jis automatiškai yra apšaukiamas pseudomokslininku. Tai yra banali tikrovė, kurią reikia žinoti kaip du kart du – keturi ir nesijaudinti. Kodėl daugelis galvoja, kad akademikai, valdininkai ir politikai yra įsipareigoję visuomenei sakyti tiesą? Niekada žemėje taip nebuvo, kiek pamenu ir kiek žinau istoriją. Jie skleidžia savo tiesos versiją, kuri jiems naudinga, o daugelį svarbių ir esminių dalykų nutyli. Visada paprasti žmonės buvo ir yra mulkinami taip vadinamos elito - aukštuomenės. Visada greitinėlė gyveno sau, o žmonės – sau – skirtinguose pasauliuose. O kada buvo kitaip? Esamas socialinės piramidės modelis (visuomenės gyvenimo tvarka) mums yra įpirštas kaip kontrolės, naikinimo ir susinaikinimo įrankis. Aš tai teigiu pilnai, suvoktai ir atsakingai.
Pateiksiu nuorodą, ką rašo korporatyvinė UK media. Toliau išvados – kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas: http://www.mirror.co.uk/news/weird-news/secret-alien-base-mars-marine-37... . Esu peržiūrėjęs ne vieną Randy Cramer ir Corey Goode interviu viešuose kanaluose. Esu šventai įsitikinęs, kad tie žmonės sako tiesą. http://earthmysterynews.com/2017/03/03/randy-cramer-interview-part-1/ .
Taigi, P. Gariajevas tvirtina, jog viena iš 23‘jų žmogaus chnomosomų – 21‘oji, pati mažiausia, atsako už daugelį paranormalių žmogaus gebėjimų. Bet ji deramai neaktyvuota. Kitaip tariant, dėl neaiškių aplinkybių jos funkcijos yra užslopintos. Ir apskritai, mieganti yra vadinama visa mūsų genomo dalis, kuri atsako už trandimensines patirtis. Kitaip tariant, žmogaus genai neatlieka visų savo galimų funkcijų. Geriausiu atveju – 20-30 proc.
Viena iš tokių funkcijų – gebėjimas regeneruoti audinius, remiantis fantomine atmintimi. Visos kūno ląstelės, visi organai ir pats kūnas kaip visuma turi specifinę atminti, kaip viskas turi atrodyti sveika. Pagal tą atmintį organizmas gali regeneruoti audinius. Kitaip tariant 21‘a chromosoma iš dalies atsako už tai, kad žaizdos užgytų, pats kūnas išsigydytų invazinių mikroorganizmų sukeliamas ligas, o nukirsta ranka, netgi, ataugtų. Toliau jau ne mėsininkai, o jau matantys ezoterikai, kurie tyrinėjo žmogaus genomą, nustatė, jog dar viena svarbi 21‘osios chromosomos funkcija – paversti visas kūno ląsteles kamieninėmis. Tai esą ir lemia audinių savaiminę regeneraciją. Viso to paleidžiamasis mechanizmas yra ne kur kitur, o žmogaus galvoje. Ties ta vieta stovi blokai-implantai, neleidžiantys žmonėms visa tai įsisavinti ir naudoti buityje. Beje, dėl to, ar verta suteikti žmonėms žinias, ar galima aktyvinti 21‘ą chromosomą, nėra tikri ir P. Gariajevo komandos žmonės, nes pasekmės gali būti ir labai geros, ir labai pavojingos. Pavojingos ta prasme, jog tai gali iššaukti onkologinių susirgimų proveržį. Gali būti taip, kad žmogus, kaip universali būtybė buvo sukonstruota viesiems įmanomiems gyvenimo atvejams, labai įvairiomis sąlygomis gyventi, ten kur yra bent kiek vandens. Tačiau kiekviename pasaulyje, kiekvienoje planetoje, kiekvienoje dimensijoje sąlygos skiriasi, todėl įjungiamos arba išjungiamos tos genomo dalys, kurios būtinos, kad individai galėtų tinkamai gyventi/prisitaikyti. Ir kas svarbiausia – atlikti jiems numatytas funkcijas. Žmogaus, kuris gyvena žemėje, pagrindinė numatyta funkcija – gaminti energiją, kuria maitinasi parazitinės civilizacijos bei paklusniai dirbti juodus darbus. Tam, kad šie procesai būtų valdomi, duodama religija, kuri užtikrina kontrolę per baimes. Baimės sukelia pašalinius reiškinius, nes dėl nuolatinės baimės fizinis kūnas ima degraduoti, griūva imuninė sistema. Degraduojantį kūną ėda parazitai. Visi mes, kurie sergame, bet greitai nepasveikstame tam tikra prasme degraduojame.
Dar viena labai įdomi žmogaus genomo sąvybė, pasak P. Gariajevo komandos, yra ta, jog individai gali reprodukuotis, t.y. daugintis dviem būdais. Mes žinome vieną, jog dauginamės kaip žinduoliai. Du skirtingų polių individai turi sueiti į vieną. Tam, kad jie sueitų, atliekamos (programuojamos iš anksto) hormoninės manipuliacijos, kurias mes vadiname meile arba santykiais. Esteblišmentas šią sritį visais laikais akylai prižiūri, nes tai bendruomenių ir civilizacijų išlikimo būtinybė. Planetoje turi gimti pakankamas kiekis vergų. Pirma tai buvo daroma per religijas, dabar – per masinę kultūrą. Banali tiesa yra apgaubiama mitais apie meilę, kuriais žmonės aklai tiki. Labai ilgai tiek vyrai, tiek moterys buvo programuoijami atskirai tam, kad vyktų nuolatiniai lyčių karai, kurie esą ir užtikrina reikalingą reprodukcinę kiekybę ir kokybę. Paradoksas: jei nebūtų lyčių karų, nebūtų ir reprodukcijos.
Bet yra kitas būdas, kuris nei geresnis, nei blogesnis už pirmąjį. Kai kuriose civilizacijose šis būdas naudojamas daug plačiau nei natūralusis. Esmė ta, jog pagal antrąjį būdą, žmogus gali reprodukuotis lygai taip pat kaip ir vienaląsčiai organizmai, t.y skylant ląstelės branduoliui. Esą žmogaus organizmas turi tą atmintį, kaip tai padaryti, tačiau žemės sąlygomis ši funkcija iš dalies išjungta, tam, kad tinkamai veiktų pirmoji. Ar ji išjungta sąmoningai, t.y. siekiant tam tikrų žmogaus fizinio skafandro modifikavimų, ar tai įvyko natūraliai, mums, deja nėra žinoma. Bet, jeigu klausite mano nuomonės, tai ji labai radikali – mes patyrėme genetines manipuliacijas, o evoliucija buvo ir tebėra tik pagalbinis fonas. Jeigu mes iš tikrųjų grąžintume savo sugebėjimus reprodukuotis tam tikra prasme klonavimosi keliu, tai aš būčiau už pasirinkimo laisvę ir pasirinkčiau klonavimąsi, o ne natūralią reprodukciją. Tokiu būdu galima būtų išvengti bereikalingų lyčių karų bei susigrąžinti sau daug energijos, kurią ištaškom reprodukciniams demonams aptarnauti ir ją nukreipti, pavyzdžiui, kelionėms laiku, kūrybai, mokslui, davsiniams dalykams.
Dabar kitas klausimas. Kas gi tie, kurie gali įjungti arba išjungti tam tikras žmogaus genetines finkcijas? Kas žino ir kas nustato, jog, pavyzdžiui Žemės sąlygomis reikia būtent tokių, o ne kitokių genetinių programų? Juo labiau, kad tiek šumerų-akadų molinėse lentelėse, tiek vedų šaltiniuose, tiek Egipto piramidžių piešiniuose, tiek pačioje Biblijoje yra daug užuominų apie genetinius eksperimemntus su žmonėmis. Galime dėl to apkaltinti bejausmę evoliuciją. Bet aš nė 2 proc. netikiu, kad yra būtent tai. Tačiau tai būtų ne atsakymas į šio straipsnio klausimus, o verčiau išsisukinėjimas nuo temos, panašus į tą, jog dėl visų žmogaus bėdų kalti orai arba bloga valdžia. Juk mes visada žinom, kad valdžia buvo bloga visais laikais. Orai Lietuvoje niekada nebuvo geri. Ir jokio stebuklo nėra. Netgi taip sakant su tam tikra nemaža dalimi sarkazmo. Pripratom. Todėl pripratom ir prie kito teiginio, jog evoliucija – tik genetinių manipuliacijų fonas.
Taigi, kas jie tokie, kurie sprendžia kuri chromosoma turi veikti, o kuri ne? Eviliucija, Dėvai kūrėjai? Tėvas danguje? Elochimai? Refilimai? Nifilimai? Anunakiai?, Vidinės žemės zivilizacija? Yra ir tokie. Jie TIKRAI realūs. Jie labai realūs. Bet ar tikrai taip buvo? Jei taip, tai ar jiems buvo suteikti tokie įgaliojimai? Kas juos suteikė? Šis klausimas yra atviras. Jei taip, tai kodėl žmonių gyvenimas per daug milijonų metų taip ir nepagerėjo. Kodėl žemės žmonių bendruomenėje iki šiol klesti vertikali socialinė hierarchija kuri yra ne kas kita, o energijų mitybos grandinė, t.y. schema kas ką ėda.
Kodėl mes, žmonės, turėdami unikalų skafandrą iki šiol esame mitybos grandinės žemiausiame laiptelyje? Kodėl visi kas netingi Visatoje mus energetiškai ėda, nors ištikro esame dievai visiems kitiems? Netgi Archangelai ir Pakylėtieji Valdovai (turių įrodymų) bei kitos „šviesos“ civilizacijos mumis maitinasi. Jie mus moko kaip turime patirti transformacijas gyvendami epochų virsmo akivaizdoje. Ir dar nurodinėja, kaip turime gyventi, kad taisytume karmą. O kai ištaisai karmą, susiduri su tuo, ką patyrė Jobo šeima Senąjame Testamente. Tai ar verta taisyti, ar verta Pakylėjųjų Valdovų bei stengis tobulai gyventi pagal svetimas taisykles, kurių iš esmės gerai net nežinome? Jei jūs esate Pakylėtieji Valdovai, tai gal nulipkite iš savo aukštybių, pagaliau, ir pamaitinkite alkanus Afrikos vaikus, suimkite iliuminatus bei jų pakalikus?
Iš mūsų reikalaujama gyventi pagal taisykles (dvasines ir juridines), bet visa sistema dirba taip, kad jų laikytis niekada niekam neišeina. Visos taisyklės, net ir pačios švenčiausios, skatina žmogų jas pažeisti. Bet kokio įstatymo atsiradimas per nutylėjimą provokuoja žmones jį pažeisti. Pavyzdžiui visiems žinomi 10 Dievo įsakymų. Jie prasideda priešdėliu „ne“. Žmogaus pasąmonė jo negirdi. Bažnyčia per nutylėjimą skatina žmogų nusidėti, kad visos institucijos turėtų ką veikti. Tik taip tarnybos dirba įsijuosusios, žmonės gauna algas, išlaiko šeimas, kuria BVP. Nuodėmės Dievo įsakymų atžvilgiu ko gero sudaro apie 70 proc. pasaulio ekonomikos. Taigi ar kas nors suirteresuotas, kad būtų kitaip? Ar Pakylėtieji Karmos Valdovai mano, jog taip ir turi būti?
Visatoje yra viena taisyklė, kuri iš tiesų galioja visiems – viskas reliatyvu. Taigi ir tiesos, ir taisyklės – reliatyvios, t.y sąlyginės. Naratyvai gali veikti tik esant tam tikroms sąlygoms, kai kas nors teiginių klauso ir jais besąlygiškai tiki. Kitaip tariant išsakytas lingvistines konstrukcijas priima kaip tiesos liudilimą paskutinėje instancijoje. Bet galima ir netikėti. Pasirinkimo laisvė. Jei netiki, tavęs teiginiai niekuo neįpareigoja. Tu esi laisvas bet kokių teiginių atžvilgiu. Kadangi taip yra, pasitelkiama prievarta – baimė. Jei nesivadovausi tam tikrais teiginiais, atsiras baimė susilaukti sankcijų. Rusiškas žodis geresnis – otnositelno. Šio žodžio prasmė gilesnė, negu tarptautinio „reliativu“. Išvertus rusiško žodžio esmę ji skambėtų maždaug taip: koks tavo santykis su visu tuo ką matai, tokia yra ir tiesa. Ji priimtina pasirinktinai.
Tai yra žiauriai stipriai saugoma paslaptis. Bet ar mums kas nors tai pasakė? Aš pats tų taisyklių per kelis gyvenimus užsinėriau ant galvos kaip kaip kalėdinė eglutė girliandų ir nežinau ką su tuo mėšlu toliau daryti? Viena aišku – tai tikrai nieko gero neduoda. Ir dabar, kai pradedu tas girliandas rauti viena po kitos, gaunu per galvą. Nuo tų pačių Valdovų. Ir dabar už tokius klausimus kaip šiame straipsnyje, gaunu taip, kad kartais nepadeda net nuskausminamieji. Tikroji dvasinė švara – ne Mozės 613-os punktų laikymasis, o pratekamumas, kai tuos punktus priimi tik kaip laikinus ramentus, o ne kaip galutinį Dievo žodį. Viskas priklauso nuo situacijos ir nuo konteksto. Kiekvieną situaciją ir kontekstą (agregorą) prožiūri tam tikros ne žemiškos būtybės, kurios ir atsako už tai, kad žmonės suktųsi nesibaigiančiuose karmos cikluose.
Reiktų atverti ir dar vienus skliaustelius prieš imantis rimtų darbų. Pasakysiu tik savo nuoimonę apie šiuolaikinę ezoteriką. Dabartinė, šiuolaikinė ezoterika skirstosi į dvi kategorijas: tie kurie aptarnauja demonus ir tie, kurire meta iššūkį demonų sistemai. Kuo jie skiriasi ir kuo jie panašūs. Tie, kurie aptarnauja demonus ir tie, kurie meta iššūkį konstatuojamąją dalį dėsto panašiai. Trumpai drūtai - mes gyvename karminėje planetoje. Tie, kurie aptarnauja demonus moko prisitaikyti ir nebemaištauti, priimant blogį kaip neišvengiamą išsigelbėjimą. Prie tokių priskirčiau visokio rango būrėjus, tarologus, atstologus. Visi jie pataria, kaip gyventi marticoje ir kaip teisingai atlikti karmines pareigas. Todėl jie iš esmės nieko radikalaus nepasiūlo, todėl ir aptarnauja demonus. Kita ezoterikų kategorija – metantys iššūkius. Tai yra tie, kurie mato situacija, nesusitaiko ir galvoja visa tai kas vyksta su žmonėmis yra neteisėta bei siekia esminių, radikalių pokyčių čia ir dabar. Save priskirčiau prie metančių iššūkius.
DNR aktyvinimas
Taigi, ryšium su tuo turiu pasiūlymą, susijusį su jau mano atidėstyta medžiaga auditorijose, kuri vadinosi „Kvantinė medicina“. Tie, kurie lankė kurus per paskutinius 5 metus, tas metodikas žino. Matyt kita Lietuvos dalis dar vis dvasiškai bręsta arba jau subrendo tiek, kad panašių žinių tiesiog nebereikia. Linkiu visiems meilės ir sėkmės.
Dabar mes aktyvinsime DNR ir 21‘ą chromosomą. Tam naudosime visą eilę pagalbinių simbolių. Ir, žinoma, patį veiksmą atliksime tam tikroje pakitusioje būsenoje. Veiksmų eiliškumą papasakosiu ir pakomentuosiu šiek tie vėliau. Dabar tik noriu įspėti apie saugumo taisykles. Darykite tai, jei jums tikrai yra 18 metų. Tai visiškas eksperimentas, absoliutus Now How, kuris gimė mano galvoje skaitant P. Gariajevo medžiagą. Kuo visa tai baigsis – nežinau, bet tikiu, kad labai gerai. Neabejoju, jog vienareikšmiai kažkaip visa tai suveiks. Dar reiktų patikslinti, jog mes nieko naujo neatrandame, o tiesiog prisimename, kas esame iš tiesų.
Eksperimento tikslai:
- Prisiminti, kaip galima mintimis valdyti kamieninių ląstelių veiklą,
- Prisiminti kaip regeneruoti pažeistus audinius,
- Paleisti regereracijos mechanizmą tada kai reikia,
- Atskleisti savo paslėpta potencialą,
- Išmokti gydytis patiems.
Tam reikalingi savanoriai. Mes pirmieji tai praeisime. Apie rezultatus papasakosime visiems kitiems. Kol kas tai aklas eksperimentas su pačiais savimi. Vienintele kliūtimi gali būti implantai, kurių savo smegenyse turime tikrai gausiai. Jie gali blokuoti vaizduotę, suvokimą, valią, pasitikėjimą savimi, ketinimo jėgą. Tai ko mums labiasiai prireiks šiame eksperimente. Jei taip atsitiks, eksperimentą reikia nutraukti ir įsijungti youtube Calogero Grifasi regresinius seansus. Žiūrint šią medžiagą atsiranda supratimas kur yra implantai. Jeigu juos pavyksta identifikuoti, būtina iš karto, per daug nesigilinant, nutraukti sutartis su būtybėmis, nutraukti karmines sutartis bei pajusti reliatyvią laisvę. Tada bus lengviau atlikti ir šį eksperimentą.
Mums prireiks:
1. Meditacijai skirtos erdvės, kad niekas netrukdytų,
2. Valandos laisvo laiko, kad niekas netrukdytų,
3. Raminančios muzikos,
4. Lengvų smilkalų,
5. Ugnies šaltinio,
6. Indo su vandeliu, su Himalajų arba paprasta druska,
7. Vizualizacijai skirtos vaizdinės medžiagos,
8. Popieriaus lapo ir rašiklio,
9. Kompiuterio ar išmaniojo įrenginio,
10. Laisvo apsisprendimo,
11. Didžiulo noro bei ketinimo jėgos.
Nuo 1 iki 6 punkto kaip ir viskas aišku. Čia kažko papildomo komentuoti kaip ir nereikia. Tačiau dėl 7 punkto reikia papildomų paaiškinimų. Pirmiausia mums reikalingi piešiniai su idealiai atrodančiu žmogaus fiziniu kūnu. Tam galima pasisiųsti programėles į komputerį, planšetę ar išmanųjį telefona. Kelias tokias galiu pasiūlyti:
https://www.biodigital.com/
https://www.visiblebody.com/
Kurį laiką padraugaukime su šiomis programėlėmis, panagrinėkime pirešinius, vaizdus, pasiskaitykime aprašus. Jei žinome savo diagnozę, nueikime į tą bodyatlaso vietą ir patyrinėkime. Tirynėdami šiuos vaizdus įsivaizduokime, jog tyrinėjame save patį. Paslaptis čia labai paprasta: jeigu ką įsivaizduojame, vadinasi tai ir yra. Vaizduotėje suprojektuotas daiktas turi visą informaciją apie originalą, tik reikia nepatingėti ją perskaityti.
Tyrinėti bodyatlasą reikia prieš tai save atitinkamai paruošus. Užsidarykime kambaryje, susikurkime raminančią meditacinę aplinką, nuraminkime protą kvėpavimo pratimais, joga ar taichi. Svarbu, kad proras būtų nurimęs ir jausume harmoniją. Tyrinėjimo procesui neturi trukdyti jokia mintis, joks kitas išorinis faktorius. Kambaryje - tik tu ir tavo bodyatlasas. Pasimėgaukime tobulu fizinio kūno skafandru. Užmegskime su juo ryšį, pasikalbėkime, sutelkime dėmesį į problemines vietas ir pabandykime gauti teisingą informaciją. Gali būti taip, kad skauda vienoje vietoje, o nejučia jus nuves į kitą kūno vietą ir ten pajausite kažką, kas jums nepriklauso. Aptikta ar žinoma probleminė vieta gali jus nuvesti į prisiminimus, ar išgyventas emocijas. Tai ir bus priežastys dėl ko skauda. Nebijokite, patirkite iš naujos tuos prisiminimus ir pakeiskite emocijas, pavyzdžiui, baimę, stresą į mailę. Tyrinėjimo metu gali įvykti labai įdomių dalykų, gali aplankyti labai įdomūs pojūčiai. Viską fiksuokite, jei galite, netgi į popieriaus lapą. Nes pastebėti dalykai staigiai užsimiršta. O jie būna esminiai.
Tokį padraugavimą su pačiu savimi per bodyatlasą atlikite 2 kartus per savaitę. Po maždaug savaitės-kitos ateis supratimas apie fizinio kūno funkcijas. Jūs tiesiog žinosite, kur kaip ir kas vyksta, kur yra blokai, kur čipai ir implanati. Beje tokioje tyrinėjimo būsenoje vyksta savaiminis gydymasis, nes nukreipiame savo energiją į problemines vietas, o identifikavus priežastis, pasekmės dažniausiai pačios išnyksta. Tai yra tikrai progresyvi gydymosi metodika, nes, jeigu jūs savo fizinio kūno kopijai siunčiate meilę, jūs ją ir jaučiate. Melię jaučia visas skafandras. Jūs jį sujungiate su savo tikruoju, nemariuoju AŠ. Tai iš esmės ir užkuria galingą regeneracijos mechanizmą, kuris iki šiol nepilnai veikė, nes ląstelėms norisi atstatyti tvarką, tačiau protas tokią galimybę blokuoja. Ir, kai protas netrukdo, jos tai uoliai daro. Tik reikia paprašyti ir leisti. Toliau, jeigu tai darysime nuolat, atsiras įprotis, kuris suformuos naują sinapsių ryšį smegenyse. Išnyks mąstymo blokai (įmanoma-neįmanoma), prieš akis atsivers neaprėpiamos galimybių erdvės. Tai taps jūsų kasdieninės realybės dalimi. Nes nustatyta, jog aplinkos faktoriai formuoja biologinių sistemų genetinių programų atsiradimą/aktyvinimą. Tuo nauju aplinkos faktoriumi tampate patys sau. Kaip tai iš tikrųjų vyksta, ne kartą rašiau žurnale „Būrėja“ bei svetainėje „Kvantinė magija“.
Paskui internete susirandam kaip atrodo 21‘a chromosoma. Aprašymų yra daug ir įvairių. Jie ne tiek svarbūs, kiek pats modelis. Tarkim radom.

Taip pat yra ir kitų pagalbinių priemonių:
https://www.proteinatlas.org/
https://www.genome.gov
https://www.humancellatlas.org/
Dabar mes turime kažkaip aktyvuoti tą 21‘ą chromosomą. Įsivaizduokime, jog piešinyje – būtent mūsų DNR molėkulės dalis, atsakinga už savaiminį išgijimą, regeneraciją bei ilgaamžiškumą. Mintimis, nukreipkimę į ją spindulį iš savo širdies čakros, t.y. begalinę meilę, taip kaip daroma Richard Gordon knygoje „Quantum Touch 2.0“. darykime taip su dideliu atsidavimu ir meile sau. Galvokime apie tai, jog mes pažadiname savyje galios, kurios miega. Kartu aktyvuojasi ir visa DNR molėkulė bei fantominė jos dalis, kurią moikslininkai nurašė, kaip evoliucijos šiukšles.
Darant kelis kartus iš eilės DNR mokėkulės aktyvinimą atsiranda keistas pojūtis, kad tampi labai didelis, apimantis visus įmanomus pasaulius bei visus įmanomus Visatos vibracijų lygmenis, atsiranda matymas 360 laipsnių aplink galvas, atsiranda telepatiniai sugebėjimai bei daugelis kitų fenomenų. Atlikti aktyvinimą mano nuomone, reiktų tiek dažnai, kad protas ir implantai nespėtų jus sugrąžinti atgal. O taip tikrai bus. Reikia kalti geležį kol karšta, tačiau pajautus, kad gana – sustoti. Jei sugrįžimas į senas negatyvias būsenas dar vis atsiranda, tada reikia vėl, labai intensyviu grafiku aktyvinti DNR mokėkilę. Būtina tyrinėti save bei fiksuoti pojūčius, naujas neįprastas būsenas netgi ant popieriaus. Nepaleiskit savęs be dėmesio nei akimirkai, visada sekite savo vidines būsenas. Jei atsiradna kaltė, baimė, nerimas ir kt., išsitraukite galaktinį siurblį ir išsisiubrbkite. Kaip tai reikia daryti, rašėme ankstesnėse dalyse.
Taigi, dabar pabankykime išdėstyti veiksmų eiliškumą nuo A iki Z.
Žinoma, eksperimento dalyviai, gali tai atlikti savaip, kitais būdai. Viskas tinka. Čia yra svarbu rezultatas. Netgi to rezultato nereikia laukti, įsivaizduokite, jog visa tai jau yra. 21 chnomosoma aktyvi 100 proc. Visa DNR molėkulė aktyvi 100 proc, visa fantominė dalis aktyvi 100 proc. Aktyvinkim viską, paskui išsiaiškinsim ko reikia ir ko nereikia. Technologiškai šis veiksmas, jei žiūrėsime į jį iš šalies, atrodys taip. Jūsų Aš persikelia iš fizinio kūno į sielą. Tai mes atliekame per meditacinę įžangą, paruošdami save esminiam veikslui. Tada, žiūrėdami iš sielos pozoicijų į fizinį kūną, taisom savo fizinio kūno DNR molėkulę, kad ji atitiktų sielos poreikius.
1. Pasiruošimo etapas.
- Pasiruošiame aplinką, vienas namuose, niekas netrukdo, rami muzika, meditacija, jokių minčių, pajaučiame įsižeminę ir pajaučiame Vienio su Viskuo pojūtį. Laidžiame tokioje būdenoje pabūti kuo ilgiau.
- Iš anksto pasiruošiame bodyatlaso programėlę telefone, planšetėje, kompe. Jokios kitos programos neturi būti įjungtos, nei fb, nei tviteris, nei instagramas ir t.t. Paistenkite, kad tuo metu niekas neskambintų, tiesiog mintimis užblokuokite visus įeinančius skambučius.
- Kambaryje turi būti ugnies ir vandens šaltinis. Taip pat galima naudoti akmenis, kurie ramina ir neutralizuoja aplinką nuo pašalinių energijų. Kai kuriais atvejais galima naudoti šventintą kreidą ir ir apsibrėžti aplink savo „darbo vietą“. Tačiau tai – antraeiliai dalykai, svarbiausia būsena ir nusiteikimas.
2. Tyrinėjimas.
- Įsijunkite bodyatlaso progremėlę ir pradėkite vaikščioti po save.
- Įsivaizduokite, kad toje programėlėje esantis mūnas ir yra jūsų kūnas.
- Pasikalbėkite su juo,pasiūskite meilę.
- Tegul pasąmonė nuveda jūsų dėmesį į tą vietą, kurią reikia.
- Jei turite konkretų klausimą, pavyzdžiui, kodėl nesiseka, kodėl neturiu energijos ir pan, jūs automatiškai atsidursite toje kūno vietoje, kur yra problemos esmė. Tikėtina, jog ten yra implantas. Pareikalaukite, kad pasąmonė atsakytų kas ir kada pastatė šį implantą? Atsisakykite jų bei karminių sutarčių
- Žodžiu, tyrinėkite save ir siūskite sau Meilę.
3. DNR aktyvinimas.
- Susiraskite programėlę, piešinį ar grafinį žmogaus DNR molėkulės vaizdą. Galima tiesiog siųsti meilę pačiai molėkulei ir taip ją visą aktyvinti. Galima išsitraukti būtent 21-osios vaizdą ir sutelkti dėmesį į ją. Tokiu būdu gali į galvą ateiti informacija apie genetinius blokus, kurie sukelia abejones, ar tai tikrai veikia, ar pavyks ir pan.
- Jei taip atsitinka, tuč tuojau išsitraukiam galaktinį siurblį ir išsiurbiame į juodąją skylę visus negatyvius blokus bei implantus.
- Sutelkdami dėnesį į 21 chromosomą galime naudoti arba žodines afarmacijas: „mano kūna geba regeneruotis“, „mano kūnas pats išgydo visas ligas, nes geriausiai žino kaip tai padaryti“, „manyje aktyvuojasi ilgaamžiškumo programa“ ir pan.
- Taip pat galima panaudoti vizualizaciją, t.y įsivaizduoti, jog viskas taip ir yra. Ne kažkada bus, o jau dabar taip yra!!! Ir kuo dažniau tai kartosim, tuo greičiau ir tvirčiau organizmas įsisavins tai kaip programą, kuri tiesiog tiesiog miegojo, o dabar aktyvavosi.
4. Fiksuoti pokyčius.
- Užsirašykite popieriaus lape visus jausmus, pojūčius, mintis, idėjas, kurios ateina. Nieko nesvarbaus nebūna.
- Patyrinėkite ir panagrinėkite užrašus esant normalioje būsenoje.
- Fiksuokite bet kokius tiek vidinius, tiek išorinius pokyčius, netgi mažiausiai reikšmingus.
5. Padėkokime Visatai už atliktą darbą.
Manau, jog pakankamai aiškiai pasakyta idėja ką reikia daryti. Belieka tik daryti ir laukti rezultatų. Neabejoju, kad jie bus. Jeigu tie, kurie mus genetiškai modifikavo, sugebėjo išjungri ar įjungti tam tikras genomo dalis, vadinasi tai galime padaryti ir mes. Ir prašau nebijoti, neabejoti, kad mes, darydami tokius eksperimentus su savimi kam nors pakenkisim, kad einame prieš Dievo valią ir pan.
Tie, kurie abejoja ir bijo, geriau to nedarykit. Aš manau, kad tie, kurie pabandys, tikrai nepasigailės. Tai - be galo smalsu ir įdomu.
Video.
Na o dabar – žadėdasis vaizdo įrašas iš Panevėžio.
1 d.
Video.
Na o dabar – žadėdasis vaizdo įrašas iš Panevėžio.
1 d.
[video:https://youtu.be/6kmkh_9dtTY]
2 d.
[video:https://youtu.be/e2yUWAMX_Pw]
Laukiu lapkričio 28 d. 18 val. Kaune, "Šviesos namuose"
2017 m. lapkričio pabaiga
Gintaras