Daugiau kaip penkios valandos su George Kavassilas'u

George Kavassilas (reikėtų rašyti Džordžas Kavassilas'as) – graikų kilmės australas, tyrinėtojas, paskaitininkas, rašytojas, dvasinis mokytojas. Jo pristatinėti nereikia, nes čia Lietuvoje šis veikėjas labai populiarus. Šiame tinklaraštyje jis buvo paminėtas trijose temose.Plačiau apie jį galima sužinoti svetainėje http://georgekavassilas.org/

Iki šios vasaros jis man darė didelį įspūdi dėl daugelio dalykų, nes teko išgyventi panašių patirčių. Imponuoja tai, jog G. Kavassilas negaili kritikos New Age, o Galaktinę federaciją, kuri šviesos darbuotojams reguliariai duoda channelingus apie pozityvias permainas, meilę ir gėrį, palaikė „reptiloidų priedanga“. Už tai kai kurie rašytojai internete jį patį laiko reptiloidu. 2011 m. vasarą jis siaubingai nusišnekėjo, nes kometą Elenin pavadino Nibiru, kuri neva šių metų spalio mėnesį turėjo tris naktis ir tris dienas užstoti Saulę. Tuo tarpu kometa Elenin suskilo į smulkius fragmentus ir išsisklaidė kosmose.
Apie tai mes irgi rašėme. Kur pradingo baisioji kometa Elenin?
Šį rudenį jis buvo nutilęs, nes, matyt, už tai gavo kritikos. 2011 m. kovo mėn. prezentacijos Sidnėjuje pagrindu išlestas beveik 6 valandų trukmės filmas.Sutrumpinta šios paskaitos versija taip pat buvo įdėta
Dėl kometos Elenin supainiojimo su Nibiru, šio žmogaus skelbiamas idėjas pradėjau vertinti pakankamai santūriai. Gal būt jo tikroji Šeima kosmose, kurią jis per savo ieškojimus atrado, pakišo dezinformaciją? O gal būt Elenin tikrai turėjo sunaikinti Žemę, bet įsikišo aukštesnės jėgos ir viską sutvarkė?
Niekad nebuvau dideliu Kavassilaso gerbėju, nors pripažįstu, jog šis graikas daro įspūdį, kalba tikrai įdomiai ir intriguojančiai apie tai, kas mūsų laukia jau netolimoje ateityje.
Toliau apie šį filmą nieko nepasakosiu ir nekomentuosiu. Jame yra labai daug neblogų temų, minčių, idėjų. O taip pat ir nusišnekėjimų, pavyzdžiui, dėl Jėzaus priskyrimo Saulės dievams, dėl Marijos Magdalietės ir t.t. Daug kur jaučiasi masoniškas denbrown'iškas šventosios istorijos traktavimas.
Atleistina, juk mes visi žmonės turim savo nuomonę, nebūtinai teisingą. Gal būt informacija eina per aukštesnes vibracijas, dėl to negalime visko suprasti ir reikia laiko, kad informacija nusistovėtų.
Turintys laiko G. Kavassilui gali skirti visą naktį ar ilgąjį švenčių savaitgalį. Nenoriu toliau primesti savo subjektyvių vertinimų, todėl nuo bet kokių gilesnių šio filmo komentarų susilaikau.
Ką gali žinoti, gal Žemė tikrai pavirs į Žvaigždę?
G. Kavassilas. Labiausiai saugoma paslaptis Žemėje:
[video:http://www.youtube.com/watch?v=ugvjn9uP3io&feature=player_embedded#!]
www.kvantinemagija.lt