Žemė kaip sielų gaudyklė. IV dalis. Akistata su Karmos Valdovais

Kaip aš atsiradau Žemėje? Tai kalėjimo vardas. Planeta turi kitą - tikrą vardą Gaja. Tačiau pradėkime nuo Žemės. Pasakojimas apie kelią į Žemę vyskta ne linijinėje logikoje, laikas čia matuojamas kitaip, todėl pasitelkime vaizduotę ir pasinerkime triušio olą. Įvykiai nėra išgalvoti, tai sapnų, meditacijų bei astralinių kelionių patirtis. Ko prašiau, tą ir gavau. Filmas buvo parodytas maždaug toks.Pirmas vaizdas, kurį pamačiau pirmą kartą atvėręs akis Vilniaus Pirmoje Tarybinėje ligoninėje buvo traumuojantis. Tai vieta, kurioje baisiai šalta ir žiauriai skauda. Tai labai nemaloni vieta, aš čia nenoriu būti. Ir iš karto balsas iš už kardo: „taip reikia, tokios sąlygos, pats to norėjai“.

Dabar einame į vietą, kur aš tą norą pareiškiau. Aplinka – beformė, panaši į lėktuvo vidų, greičiausiai kažkoks zondas ar kapsulė. Vyksta lyg ir teismas, kaip karo lauko tribunolas. Šalia - reptilinės būtybės, tačiau bendrauja su mumis šviesiaplaukis humanoidas. Mes patalpinti į kažkokias kapsules, kurios neleidžia judėti ir sukelia didelį diskomfortą. Tas blondinas klausia, ar jūs sutinkate atlikti misiją 3 dimensijų pasaulyje už tai, kad nesilaikėte kosminių dėsnių ir dabar esate už tai teisiami? Esą esame kliūtis evoliucijai, todėl yra du pasirinkimai: amžinai likti surakintiems kapsulėje, arba gimti 3D pasaulyje. Kadangi tai buvo mažesnė blogybė iš dviejų, pasirinkome Žemę.
Kas mes tokie, ir kodėl atsidūrėme toje kapsulėje, tame kosminiame laive? Pagal DNR bandau atkurti savo išvaizdą, atitinkančią vibracijas iki patekimo į kosminį laivą. Būtybė – humanoidas su insektoidine psichika, lytis – androgenas, t.y. nėra lyties, 7 dimensijos pasaulis, žvaigždynas – Lyra. 4-oji Vegos planeta. Kokie yra paskutiniai prisiminimai iš to pasaulio? Kalnai. Kai kurie iš jų tuščiaviduriai, kaip ametisto arkos. Gyvybiniai procesai vyksta didelių mega-kristalų viduje. Planetos paviršius be atmosferos, radioaktyvus, todėl civilizacija – vidinė. Norint persikelti iš vieno mega-kristalo į kitą, reikia įveikti gana atšiaurią ir pavojingą išorę. Tam naudojami cilindrai su plazminiu gaubtu, kad be trinties galima būtų įveikti kristalo paviršių išvykstant iš jo ir patenkant į jį. Planeta nuolat atakuojama reptilinių grupių iš Oriono.
Toliau epizodas išplaukia toks: man tenka valdyti cilindrą ir išskristi iš kristalo vidaus į „lauką“, tam, kad patikrinti elektromagnetinės apsaugos skydus. Reptiliniai ateiviai gaudo į išorę išėjusius cilindrus, juos grobia, sukurdami cilindrų skrydžio trajektorijose elekromagnetinius tinklus. Patekęs į tokią elektromagnetinę anomaliją, cilindras dingsta ir atsiranda vadinamoje „neutralioje zonoje“, kažkur kosmose. Pagrobti įkaitai teisiami už tai, kad būtent ši civilizacija, kuriai priklausau, nesilaiko evoliucinių dėsnių, atseit, atsisako tobulėti, nes esą turi viską ko reikia: amžiną gyvenimą ir technologijas, kurios leidžia atsisakyti natūralios reprodukcijos. Nesidalina energija, nemoka mokesčių Imperijai. Teismo metu girdim kaltinimus, esą gyvename sau ir nesidaliname su kitais. Pažeidžiame atjautos ir dalinimosi dėsnius. Tai esą yra piktnaudžiavimas laisve. Tokiu būdu žemesnių vibracijų būtybės medžioja aukštesnių vibracijų civilizacijų atstovus, kad priverstų juos pagyventi „kaip visi“. Iš tiktųjų mes žinojome, kad tai melas, bet neturėjome pasirinkimo. Todėl sutikome atlikti karminę bausmę 3 dimensijų dualiniame pasaulyje, kuriame reprodukciniai procesai itin sunkūs ir itin skaudūs.
Tada, kai sutikome, mūsų kapsules reptiloidai išmetė į atvirą kosmosą. Toliau – atsidūrėme kitoje tarpinėje erdvėje, kur mus pasitiko kita būtybė – vyras su kobros galva. Paskui jis staigiai pakeitė išvaizdą, tapo panašus į Mozę ir pareiškė, kad jis bus mūsų „karmos taisymo projekto vadovu“, t. y. prižiūrės likimo scenarijus, kaip mes atliekame bausmes žemėje. Paklausėme, kuo vardu ši būtybė ir ką ji atstovauja, nes atrodo nepatikimai? Tai transdimensinė būtybė, vardu Asir. Pasižiūrėjme, kokio lygmens ta būtybė. Pasirodo, kad ne aukščiau 4 lygmens. Atkūrėme išvaizdą pagal DNR. Tai – drakonietis. Ką ji čia veikia? Prižiūri karminius procesus, teisia sielas po mirties ir nukreipia jas atgimti, trina atmintį, sukelia kančias ir palaimas, surenka gyvybinę energiją. Tada mes pasakėme, jog atsisakome pirminės sutarties kurios pagrindu turime atsirasti Žemėje. Motyvavome tuo, jog esame šviesos būtybės ir mokytis, taikant amneziją žemės sąlygomis mums nereikia. Jo požiūriu mūsų argumentai yra nepakankami, nes aukštesni pasauliai, iš kurių mes buvome paimti, nebeevoliucionuoja. Jie turi daug, o kiti – nieko. Teks dalintis. Todėl evoliucijai Žemėje mes paimti prievarta, todėl, kad reikia vykdyti misiją. Mes, esą turime mokyti žmones to, ką žinome ir gyventi vienodą gyvenimą, „kaip visi“. Jų (Archontų) misija – taikyti visiems vienodas evoliucines sąlygas. Mes, esą sustingome gėryje ir nepriimame permainų, todėl ir buvome numesti į žemų vibracijų pasaulį išmokti paprastumo.
Tada paprašėme įvardinti tą, kuris visą tai sugalvojo, tačiau vietoj konkretaus atsakymo išgirdome įsakmiai hipnotizuojančią komantą tylėti, esą taip yra, buvo ir visados bus. Tada nuėjome vėl į tą vietą, kur buvo apgaule išgautas mūsų sutikimas ir atšaukėme jį. Tačiau pasijutome įkalinti kapsulėje, neutralioje zonoje. Tai irgi ne išeitis. Tada vėl grįžome į Žemę su iššūkiu sau – išlaisvinti save ir čia įkalintas sielas. Archontas tai priimė kaip grubią klaidą programavime ir nervingai pakoregavo likimų scenarijus. Ir iki šiol turiu reikalų su Archontu, vardu Asir, kuris koreguoja mano likimus taip, kad negalėčiau vykdyti savo misijos.
Kova su Archontu paaštrėjo 2012 metais, kai stebėjimo kameros jam pranešė apie tai, kokį darbą mes dirbame beveik nuo 2004 metų. Archontas ėmėsi priemonių koreguoti likimą, nes prisiminė savo klaidą. 2012 metų lapkričio pabaigoje prie manęs buvo „prikabintas“ į žmogų įsikūnijęs reptiloidas moteriškame pavidale, kuris turėjo mane sunaikinti iš vidaus, per sunkius santykius. Spėjau išnešti sveiką kailį. Vėliau jam į talką atėjo ir dar daugiau reptiloidų. Jie prikaišiojo papildomų čipų širdies, gerklės ir galvos čakrose. Juos kelis metus po to sunkiai traukiau lauk. Kova su Archonto siunčiamais žmonėmis vyksta iki šiol. Kol iššifruoji, kol perkandi informaciją, praeina nemažai laiko ir jautiesi nieko nepadaręs svarbaus dėl kitų. Ženkli energijos ir laiko dalis išeikvojama atsišaudymams.
Bet karminių sutarčių atsisakymas padėjo. Atsisakymas karmos – technologinė Archontų programavimo klaida, atsiradusi dėl per didelės „Kristaus AŠ“ šviesos mano genų struktūroje. Tai nėra gerai ir nėra blogai. Viskas priklauso nuo to, iš kokios pusės pažvelgsime. Mūsų ginčai su Arcontų prieš pat gimimą, sutrikdė jo normalų darbą, sutrikdė jo koncentraciją ir tai lėmė mano likimo linijų programavimo klaidas. Jie nemėgsta tokių dalykų ir paprastai būna tam nepasiruošę. Todėl buvo uždėti keli scenarijai vienas ant kito tame pačiame gyvenime bei iki galo neištrinta atmintis. Grubus darbas. Tai trikdė mano normalų gyvenimą čia Žemėje, bet vėliau pamačiau tame daugiau privalumų nei trūkumų. Pradėjo plaukti prisiminimai (būtent taip supratau šį reikalą labai ilgai). Prisiminimai gyvenimo eigoje nesumažino konfliktų su Karmos Valdyba, kuri iš esmės atstovauja blogio imperijai ir žmonių kankinimui. Blogiausia tai, mano įsitikinimu, kad Archontai yra įtikėję savo išskirtine misija skatinti evoliucinius procesus ten, kur jie yra sustoję. Ši misija bevertė ir iliuzinė. Kūrėjo masteliu žiūrint, skatinti evoliucionuoti 7 ar 8 dimensijos būtybes nėra prasmės. Nes jos jau yra praėjusios labai ilgą savo evoliucijos raidą, kuri yra 1000 kartų ilgesnė nei vidutinė Oriono reptiloido gyvenimo trukmė. Visiška nesąmonė.
Dabar vėl pereiname į tą vietą, kai pirmą kartą atvėriau laiko ir erdvės portalą Vilniaus Pirmoje tarybinėje ligoninėje. Pirmas kontaktas su 3D pasauliu buvo itin traumuojantis, bet pasirinkimo nebuvo. Sistemos klaida mano atžvilgiu buvo ženkli – nepilnai ištinta atmintis ir intuityvus noras ieškoti tiesos, nuolatiniai ginčai ir konfilkatai su vyresniaisiais, autoritetais, Karmos Valdovais, galų gale bet kokių taisyklių ignoravimas. Gal tai sąmoninga Demiurgo matricos klaida, t.y. noras paskatinti sistemą persikrauti? Visada pagrindinę idėją, dėl ko atėjau čia, į Žemę supratau kitaip, negu buvo numatę Archontai. Ir niekas negali įtikinti kitaip. Jie piktinosi mano nenuolankumu ir grasino bausmėmis: 6 gyvenimai iš eilės sunkiuose santykiuose su visiškai ištrinta atmintimi. Eikit Jūs Nx, sakydavau, aš jums subines dar ištakuosiu. Gimstant patyriau traumą, todėl visas tolesnis gyvenimas buvo sąlygotas visų aukščiau išvardintų aplinkybių: išlikusios atminties nuotrupos, misijos suvokimas ir konfliktas su Karmos Valdovais, nuolankumo trūkumas. Ką daryti, jei gyventi „kaip visi“, pagal normalų karmos scenarijų nenoriu ir nesugebu. Tolesnis statusas – rakštis subinėj Archontams - išliko iki šiol. Dėl savo tokių astralinių "fiškių" šioje sistemoje esi paženklintas. Todėl ir gaunu "vilko bilietą", kaip karminę atsvarą mano charakteriui. Tai irgi Archonto numatyta programa man, už nepaklusnumą ir maištaujantį būdą. Nežinau, ar noriu tą charakterį keisti. Kol kas nematau prasmės. Taip gyventi sunku, bet įdomu.
Iš esmės save suvokiu iš ankstesnių sėkmingų gyvenimų savo planetoje, vardu Cela kaip laimingą androgeninę būtybę, kuriai nereikalinga fiziologinė reprodukcija. Toks prisiminimas mane persekiojo nuo vaikystės. Aš nelabai suprantu, kas yra žemiška meilė bei santykių ritualai tarp skirtingų lyčių. Žmonių reprodukcinę schemą mačiau ir tebematau, kaip manipuliaciją hormonais bei likimais su tikslu „gimdyti“ konteinerius įkalintoms sieloms. Tai ką žmonės vadina meile tarp lyčių, laikiau ir tebelaikau absurdo teatru. Man tai buvo nesuvokiama ir svetima bepramybė. Tačiau Archontai privertė mane šią pamoką praeiti krauju ir keliais, nes pirmaisiais evoliucijos etapais Žemėje gavau grubius prievartinius santykius. Nežinau, ar turėčiau už tai būti jiems dėkingas, bet iš esmės užsispyrusiai galvoju kaip anksčiau, kad žemiškos pamokos neturi prasmės. Mes nesame pažeidę jokių kosminių dėsnių, mes tokių dalykų net nežinojome, tiesiog kilnojome su cilindru savo planetos gyventojus iš vieno mega-kristalo į kitą. Toks buvo mūsų darbas, mes puikiai jautėmės, neturėjome ligų, katastrofų, su niekuo nekariavome. Gerai ir ligai gyvenome, Žemės skaičiavimais iki kelių tūkstančių metų. Mums evoliucijos nereikėjo, nes buvome puikiai dvasiskai ir intelektualiai išsivystę.
Esmė tame, kad Oriono reptilijos, kurios tarnauja demiurginei matricai medžioja sielas visur kur įmanoma. Tos sielos yra patalpinamos į Žemės matricą apgaulės būdu ir po to ištrūkti nebegali. Jos įsisuka į nesibaigiantį mirčių ir gimimų ratą, kaskart patiriant hipnozę ir amneziją. Mes nuolat ieškome išėjimo iš šios sistemos, tačiau niekad nerandame. Tačiau atkaklūs vis viena laimi. Mano dabartinė sąmonės būsena sako, kad išeiti iš reptiloidinės matricos būtų per daug lengvabūdiškas uždavinys, todėl kreipiausi į savo kosminę šeimą pagalbos, kad ji nutiestų šviesos tiltą. Jis, kaip apsauginė programa, galėtų padėti tais atvejais, kai archontų kontrolė prispaudžia prie sienos.
Taigi, prašau savo kosminės šeimos pagalbos, jei sistema mane prispaustų ar apgautų, jei mane kas nors nukreiptų klaidingu keliu, ar uždarytų beprasmėje buityje kaip daugelį žmonių.
Dabar grįžkime prie akistatos su Archontu vardu Asir ir pabandykime gauti jo interviu.
- Ką jis veikia čia? Kas jam suteikė įgaliojimus?
Taip buvo visada.
- Ar žemė yra kalėjimas?
Tai šventa vieta visiems.
- Ar mes galime atsisakyti karmos
Ne ir taip.
- Koks yra būdas atsisakyti karmos?
Tik meilė, bet jai daromos kliūtys, mes tenkiname žmonių ydas ir skatiname nuolankumą, atstatome pusiausvyrą, mainais gauname jūsų gyvybinę energiją. Tokios yra kontrakto sąlygos
- Ar skausmas ir baimė jūsų maistas.
Ir taip, ir ne.
Toliau jis atsisakė su manimo kalbėtis, nes aš jo įsitikinimu esu kvailas ir nesuprantu reikalo esmės, trikdau dėsnų veikimą, pikrnaudžiauju karma, piktnaudžiauju laisve, piktinu moteris, griaunu hierarchiją, tvarką ir dezorientuoju visuomenę. Esą man pats metas susiprasti. Anot Archonto, į mano likimą kišasi ne tik jis, bet ir šviesos būtybės, kad subalansuotų procesą. Taigi į savo gyvenimo scenarijų, pasak jo, reikia žiūrėti objektyviai, o ne egoizmo akimis. Esą taip nieko nepasieksiu ir nieko neišmoksiu. Tada aš atsakiaiu jam 101 kartą, jog man nereikia mokytis, nes Aš Esu Tas, Kas Esu, vadinasi šviesos butybė. Tada jis dingo ir nepasirodė. Eilinį kartą. Bailys.
Tada paimu kontraktą su Archontu, aiškiai jį matau, žinau, kad tai melas ir jo akivaizdoje suplėšau. Tada jis vėl atsiranda, vėl esu gąsdinamas, siunčiami pikčiausi reptiloidai, smerkiamas, kad užsitrauksiu dar didenę nelaimę, esą dar nepraėjau visų išbandymų. Esą šitas mano gyvenimas vertas esminio perprogramavimo. Jaučiu, jog jis griaužiasi iš viso prasidėjęs su manimi.
Paskui perėjo prie labai didaktiško tono, kaip koks tėvas, ir sako: "ardyti sistemą jėga, kaip kad daro mūsų grupė, nėra prasmės. Būtina praeiti visą evoliuciją ir visus lygmenis, kaip kompiuteriniame žaidime". Tada klausiu, kokia to prasmė, nes esu prieš savo valią ištrauktas iš patogios išsivysčiusios planetos į visišką kiaulidę. Tai nėra dėsnis. "Jūsų Žemė yra mėšlas". Štai čia Archonto gražbilystė vėl nutrūko. Pradėjo grąsinti, po to vėl nutilo. Pasinaudojęs pauze, kibau jam į atlapus iš esmės, nes supratau, kad jis neturi įgaliojimų kalbėti visais klausimais, todėl išsisukinėja. Užsispyrusiai prašau nurodyti tą būtybę, kuris viską sugalvojo. Oru ateina informacija, kad tai ne Dievas. Jo vardas Jahve. Tai tas pats Demiurgas, kaip kolektyvinė programa, turinti labai konkrečias vibracijas ir konkretų jausmų bei pojūčių spektrą. Pasistatau prieš akis tą pojūčių ir jausmų kamuolį, siunčiu per jį šviesos pluoštą ir man atsiveria nauja informacija. Tai yra BAIMĖ. Mes auklėjami BAIME. Auklėjimas ir karma - tik dūmų uždanga. Iš tikrųjų mes visi apraizgyti čipais, laidais ir visokiausiai implantais-kateteriais, per kuriuos ištema mūsų energija į tamsos projektus. Savo vardo ta aukštesnė rangu būtybė nepasako, ji slepiasi kiekviename žmoguje, kaip virusinė paklusnumo programa. Tada pabandom kaip nors charakterizuoti tą programą. Akimirksniu atsiranda paaiškinimas: potrauminio streso sindromas. Sielos, patekdamos į fizinio kūno skafandrą žemėje TĄ PAČIĄ SEKUNDĘ TRAUMUOJAMOS, po to, su pirmaisiais skiepais, įdiegiamas nuolatinės BAIMĖS implantas. Skiepai vaikui yra BAIMĖ.
Pasižiūrime į „Wiki“, kas yra potrauminio streso sindromas?
Potrauminio streso sindromas (PTSS) (angliškai Posttraumatic Stress Disorder, amerikiečių dar vadinamas Post Vietnam Syndrom) yra emocinis sutrikimas, atsirandantis kaip reakcija į labai didelę psichinę traumą. Gali pasireikšti kaip viena iš galimų reakcijų į, pvz., fizinį smurtą, seksualinį užpuolimą, karą, visų rūšių katastastrofas ir kt. Šį sindromą sukeliantys stresai yra susiję su intensyvia baime (dažniausiai – mirties baime), siaubu ir beviltiškumu. Būdingas požymis – pasikartojantys trauminiai efektai, silpnėjanti reakcija į dirgiklį. Kenčiantiems nuo PTSS sunku sutelkti dėmesį, sutrinka atmintis, miegas, perdėtas dirglumas, vystosi psichologinė amnezija, emocinis bukumas, pastebimi somatiniai sutrikimai. Sergantiems PTSS būdinga psichozė, depresija, panika, jie dažnai kenčia nuo alkoholizmo.
Potrauminio streso sindromą reguliuoja centrinės nervų sistemos struktūros, esančios giliai smegenų kamiene. PTSS metu pokyčiai fiksuojami trimis lygiais: žievėje, požievio branduoliuose ir kamiene. Blogiausia, kai pažeidžiamas kamienas: sutrinka jaudinimo - slopinimo procesai ir psichika. Šio sutrikimo pagrindiniai bruožai – po psichologinių stresų prasidedantys charakterio bruožai.
Mes visi, daugiau ar mažiau, patekę į Žemę sergame PTSS. Kaip tai veikia praktikoje, naciai tyrinėjo koncentracijos stovyklose. Dabartiniais laikais psichikos traumavimas taikomas vykdant proto kontrolės programas, tokias kaip MK ultra slaptose bazėse. Kryptingas psichikos traumavimas, sukeliant skausmą, nesvarbu, ar dvasinį, ar fizinį daro žmogų nejautrų skausmui. Visi išvardinti simptomai būdingi šiuolaikiniam žmogui, kuris nuo pat gimimo iki mirties 24 val. per parą, netgi miego metu yra traumuojamas. Jis atbunka ir tampa valdoma marionete. Nors žmogus pats to nejaučia, mirties baimė jį valdo. Tai štai, mes atradome Demiurgo energiją. Tai virusinė programa DNR ir nervų sistemoje. O gyvenimas Žemės sąlygomis tik gilina, o ne gydo psichikos traumas. Pažiūrėkime realų kasdieninį gyvenimą. Mes vieni kitus kasdien traumuojame. Vienaip ar kitaip. Šios traumos iš pradžių būna skaudžios, paskui į jas munojame ranka ir sakome „priimame viską, yra, kaip yra“. Tai štai, tas „yra kaip yra“ – didžiausias nuodas jūsų sielai. Prisitaikymas prie žiaurių traumuojančių gyvenimo sąlygų. To pasekmėje dingsta atmintis, gyvenimo džiaugsmas, atsiranda ilgalaikis nerimo sindromas, kurio net nepastebime. Mes tampame paklusnios valdomos marionetės. Jei kas pasakys, jog tai užgrūdina sielą, kad tai pamokos, kurias reikia išmokti, tegul meta į mane akmenį. PTSS yra ne pamokos, o liga, labai konkreti ir labai sunki, kuria šiandien serga 99,9 proc. planetos žmonių populiacijos. Ir tai yra virusinė proto kontrolės ir energijos nusiurbimo programa, vadinama Demiurgu.
Todėl nereikia stebėtis, kad pozityvios civilizacijos vengia kontakto su žemiečias vien dėl tos priežasties, jog tai žiauriai užkrečiama. Mano aprašytu atveju Oriono reptilijos sugebėjo apkrėsti bamės visusu mus, šviesos būtybes, būnant neutralioje kosmoso zonoje. Toje erdvės vietoje kur aš gyvenau ir gimiau, to padaryti neįmanoma, nes veikia apsaugos skydai. Dabar, analizuojant tai kas įvyko, supranti, kad aukštesnių vibracijų civilizacijos neapsaugotos nuo virusų. Virusai atakuoja VISUS, kur tik radna plyšį, ten ir padeda savo baimės ir abejonių poras. Aukštesnės civilizacijos kartais sustingsta savo progrese, savo Rojuje ir pamiršta perinstaliuoti savo programų motinines plokštes. Celos atvejis panašus į dvasinį užmigimą, kai sistemų administratoriai įtikėjo, jog nieko daryti nereikia. Mano dvasinė šeima suprato šią klaidą. Mes nuėjome į tą vietą, kur atsirado abejonės, budrumo praradimas ir inercija (iš gero gyvenimo). Perkrovėme Celos motininę plokštę ir planetos matrica persikrovė. Ji jau realiai persikrovė. Ir reikia tik padėkoti Oriono reptilijoms, kad jos sudarė precedentą, o mes laiku sureagavome. Nors ir pavėluotai. Įvykiai Celoje skaliariniu impulsu pasiekė dabartinę situaciją Žemėje. Dabar mes žinome, kaip taisyti Žemę. Pirmiausia mes ištaisėme klaidą savyje, pakeitėme požiūrį į tai kas įvyko ir Demiugo programa PTSS mūsų smegenyse susilpnėjo. Bet tai nereiškia, kad ji iš viso nustojo veikti. Tuo patikėti būtų per naivu. Demiurgas atakuoja visas įmanomas sistemas, tai leidžia sistemoms neužmingti ir laiku restartuoti. Restarto metu įvyksta kvantinis sąmonės šuolis į visiškai kitą laiko ir erdvės liniją. Senoji palieka kaip vaiduoklis, kaip prisiminimas, nors ji tokia pati reali, kaip ir naujoji.
Moralas čia labai paprastas. Edukacine prasme jis taikitinas visiems, tačiau gal daugiau toms sieloms, kurios „kitokios“, kurios turi sąmoningų sąskaitų su Archontais ir Demiurgu. Mus pagauna tada, kai sukuriame rojų ir galvojame, kad tai VISKAS. Kai tai įvyksta restartas mus užklumpa netikėtai, kaip kokios baimių ir nesėkmių lavinos, kurios žiauriai įkalina į žemų vibracijų lygmenis. Meilė mus „baudžia“ už tai, kad mes ją padarome kasdienine rutina. O ji iš tikrųjų yra kūryba. Kai mes sustojame kurti ir keistis, tampame parazitų aukomis. Parazitai mus traumuoja ir padaro MK ultromis, t.y. valdomais robotais, uždaro į proto kontrolės marticinį kalėjimą, o toliau – labai sunku atsitiesti. Kai kuriais atvejais netgi neįmanoma.
PTSS ir yra Deimurgas, Archontai ir reptiloidai kurie minta mūsų energija.
Su traumomis nereikia susitaikyti.
Galima ir reikia ieškoti kelių, kaip jas neutralizuoti. Dabartinio žmogaus psichika užprogramuota taip, kad jis suvokia laiką kaip linijinę konstrukciją, kuri nuo jo valios nepriklauso, o erdvę, kaip nuo valios nepriklausomą substanciją. Tai ir yra viena iš demiurginio progravavimo ašių. Tada žmogus tampa bejėgiu prieš visagales aplinkybes. Paslaptis ta, kad kvantinė fizika numato, jog įmanoma nueiti į tą vietą, kur viskas prasidėjo ir perrašyti savo istoriją. Vien tik nutraukti kontraktus neužtenka. Nors tai daryti irgi reikia. Kai aš tai padariau, Archontas vis viena mane pričiupo. Mes galime nueiti į tą programavimo vietą, kur viskas prasidėjo. Tam mums ir duotos smegenys, kad pasuktime galvas ir rastume kūrybinį sprendimą, kaip padaryti restartą ten, kur jis turėjo įvykti, bet neįvyko. Tada archontai paleidžia, nes atidarai naują laiko liniją, į kurią perikeliamas ir dabartinis tavo aš su visu fiziniu kūnų. Tuomet buvosios laiko linijos požiūriu Archontui tu esi nebepasiekiams. Žinoma, jis tave suras ir nuolat tikrins kur esi ir koks esi, jis koreguos tavo likimą. Ir jeigu pajaus, kad restartą pramiegojai, kaltink tik save.
Pabaigai reiktų pagalvoti apie tai, kaip išvengti prorgamavimo klaidų pirminiame etape, kad atsinaujinimas ir išėjimas į kitas laiko ir erdvės linijas būtų nuolatinis ir nenutrūkstamas procesas. Bet tai kol kas filosofinis klausimas, reikalaujantis naujo epo.
2017 rugsėjis
Gintaras