ACTA dar vienas žingsnis link globalinės diktatūros. Sakom griežtą NE!

“Kvantinė magija“ palaiko protestą prieš ACTA.Ačiū už šią žinutę, kurią gavau el.paštu, ją turėtų perskaityti kuo daugiau žmonių.
...
Kaip manote, kuo susijęs žemės ūkis ir internetas? Ne, tiksliau, kuo susijęs žemės ūkis ir autorinių teisių apsauga? Labai keista buvo, kodėl ACTA įstatymų projektą tvirtino ES žemės ūkio atstovai. Paaiškėjo, jog už to stovi Monsanto lobistai. Monsanto - tai kompanija, kuri yra didžiausia pasaulyje genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) gamintoja. Ši kompanija gamina ir augimo hormonus, kuriais šeriamos vištos JAV ir dėl kurio jos auga neįtikėtinu greičiu – per keletą savaičių viščiukas užauga iki skerdžiamo dydžio.

Dar ta kompanija gamina herbicidu,s iš kurių pats garsiausias yra "Roundup". Kompanija yra MONSTRIŠKAI (globalistiškai) didelė ir turtinga. Visokie autorinių teisių gynėjai, leidybinės firmos su visu Holivudu yra smulkmė palyginus su jais. Kaip susiję Monsanto lobistai ir kažkokios autorinės teisės bei Internetas?!! O viskas, pasirodo, ne taip ir keista.
Tiesa, vienas dalykas yra tikrai įdomus: šie lobistai yra itin gudrūs ir ACTA yra daroma negarsiai, dengiantis gražiomis idėjomis, pasakojant, jog atitinka visas žmogaus teises ir neprieštarauja jokiems ES įstatymams ir panašiai. Žiūrint paprastai, galbūt taip ir atrodo, bet šis teisių aktų ar įstatymų rinkinys atveria duris kontrolei ir dar didesniems pelnams tiems patiems GMO, herbicidų, augimo hormonų ir kitokių bio-sintentinių gaminių gamintojams.
Štai kaip viskas veikia:
1. Remdamiesi ACTA teisės aktais, GMO gamintojai galės pareikšti teises į bet kokius genetiškai modifikuotus grūdus. Pavyzdžiui, atvažiuos pas ūkininką, nuskins porą grūdų – ištirs ir jeigu ras požymių, rodančių, jog grūdai genetiškai modifikuoti ir modifikuoti būtent taip, kaip tai daro Monsanto, tai galės pareikšti ieškinį ūkininkui.
2. O ieškinys ūkininkui bus laimėtas, nes ACTA numato autorinių teisių į genetiškai modifikuotų grūdų auginimą gynimą.Tai atrodytų visai gerai – nes tada ūkininkas gali tiesiog nepirkti tų genetiškai modifikuotų grūdų iš pačių pradžių! Tačiau:
3. Ūkininkas turės keletą pasirinkimų: mokėti baudą, atsisėsti kalėjiman arba pirkti genetiškai modifikuotus grūdus iš Monsanto.
4. ACTA teisės aktų neprivalo ir nesilaikys visokie paukščiai ir gyvūnai. Jiems tie aktai nė motais. Atskris paukštis į lauką, kur GMO auga, pales sėklų, nuskris į kitą lauką, kur nėra GMO, ten paliks nesugadintą vieną kitą grūdą. Šie užaugs tame lauke… Atvažiuos inspektoriai ir patikrins tuos grūdus.
5. Ūkininkas negalės apkaltinti paukščių, kad išvengti baudų ar kalėjimo, jis tiesiog ims ir pirks tuos grūdus tiesiai iš Monsanto.
6. Monsanto gaus dar daugiau pinigų, nes ūkininkas privalės naudoti ir herbicidus "Roundup", be kurių GMO užauginti sunku.
Ir ką gi mes turėsime? Ogi tai, kad nebegalėsime nusipirkti ne GMO ir negalėsime nusipirkti maisto produktų, kuriuose nebus Roundup herbicidų. Ir dar įsileisime žiaurų globalistų monstrą.
Kaip žinia, dauguma ES valstybių, tame tarpe ir Lietuva pasirašė Tarptautinį prekybos susitarimą dėl kovos su klastotėmis (angl. Anti-Counterfeiting Trade Agreement, ACTA). Šis susitarimas skirtas apsaugoti autorių teises, tačiau šia sutartimi kėsinamasi į pamatinius demokratijos principus: sąžiningą ir laisvą žmonių bendradarbiavimą, universalią idėjų sklaidos laisvę ir prigimtines žmogaus teises, tokias kaip privataus gyvenimo neliečiamybė, jo asmens duomenų apsauga ir žodžio laisvė. Taip veikia paslapčia kuriamos Naujosios Pasaulinės Valstybės planas. Amerikiečiams jie jau įvarė "teroristų baubą", ir dabar pasterieji norės būti saugesni, t.y., kad neliktų kitų valstybių, kurios gali traktuojamos kaip grėsmė. Kad mus pagąsdintų, neva be jų vienintelių ir nepakartojamų pajėgų pasaulis nėra saugus, sukūrė pasauliui terorizmo baubą, nors patys ir "susileido" tuos 9/11 dangoraižius, bet apie tai kitą kartą.
ACTA leidžia kištis į žmonių asmeninį gyvenimą, tikrinti mobiliuosius telefonus, kompiuterius, įvairias laikmenas, neva ieškant nelegaliai įsigytos informacijos ir t.t. Tačiau tam, kad sutartis įsigaliotų, ją dar reikės ratifikuoti, o vėliau teisines normas perkelti į nacionalinius įstatymus. Tai niekada neturi atsitikti. Mes neturime jiems leisti taip toli nueiti.
Pateiksiu, kaip visas šis reikalas atrodo informaciniame vaizdo klipe:
http://youtu.be/citzRjwk-sQ
http://youtu.be/kSTW84vfItc
Tau visa tai darosi įdomu? Nežinai kas čia ir apie ką? Skaityk toliau!
Globalizmo procesų valdytojai ir propaguotojai netolimoje ateityje ruošiasi suvienyti visus kontinentus ir tautas į prievartinę NAUJĄJĄ PASAULIO TVARKĄ, ARBA VIENĄ PASAULINĘ VALDŽIĄ. Tada mus visus masonpalaikiai jau kaip užvaldys... Rusija būsianti viena iš šio baisaus monstro čiuptuvų (kairioji "didžiojo brolio" ranka). Šie procesai jau vyksta.
PATEIKTOSE NUORODOSE RASIME REALIĄ KITŲ TAUTŲ KOVĄ, KAIP UŽ SAVO TĖVŲ ŽEMĘ IR TAUTOS BŪTĮ JOS
ŠIANDIEN KAUNASI.
Pagal pateiktas nuorodas visada galima gauti pačią naujausią informaciją "iš pirmų rankų", be mūsų žiniasklaidoje įprasto "filtro" ar iškraipymo.
http://occupii.org/
http://occupylove.org/
http://occupystreams.org/ (analogas1) (visi įmanomi pasaulinio sukilimo taškų vaizdo kanalai pasirinktinai)
http://occupystream.com/ (analogas2) (visi įmanomi pasaulinio sukilimo taškų vaizdo kanalai pasirinktinai)
http://www.flickr.com/search/show/?q=oc ... eet&m=tags (fotoalbumas)
Tiesioginių transliacijų suvestinių kanalai:
http://www.livestream.com/globalrevolution (pagrindinis centrinis vaizdo retransliacijos puslapis - veikia visą parą)
http://www.livestream.com/occupyearth (centrinio retransliacijos puslapio analogas - veikia visą parą)
Todėl žiūrėk, dėmėkis kas aktyviuose miestuose yra kalbama ir tai, kas aplink tave vyksta, nes lietuvi, mūsų pasipriešinimo diena šiam monstrui (žvėriui) jau nebe už kalnų.
Klausimas, kaip būsi pasiruošęs tai dienai x ?