9/11 prisimenant. Kaip žmonės, turime teisę abejoti ...

Sukako 10 metų po baisios tragedijos, kai du lėktuvai rėžėsi į Pasaulio prekybos centro dangoraižius Niujorke, o vienas - į Pentagoną Vašingtone. Sakoma, kad žuvo per 3 tūkstančius žmonių. Prisidedame prie tų, kurie tylos minute pagerbia žuvusiuosius. Tai iš tikrųjų baisi tragedija ne tik JAV, bet viso pasaulio bendruomenei.
Tačiau baisesnė tragedija yra tai, kad žmonės laikomi visiškais idiotais, nes oficialios tyrimų išvados, kurios buvo paskelbtos prieš kelis metus, pilnos prieštaravimų ir panašios daugiau į literatūrinį kūrinį, bet ne į teisininkų ar inžinierių surašytą dokumentą. Esame verčiami besąlygiškai įtikėti šita pasaka. Tačiau blaivus protas sako, kad yra daug neatsakytų klausimų.
Kaip teigia šį dokumentą matę ir skaitę žmonės, daugelis išvadų paremtos spėjimais ir nuomonėmis, bet ne teisiniais argumentais bei faktais. Atsirado prisipažįstančių žmonių, kad SMS žinutėmis buvo įspėti, jog tądien nepasirodytų PPC dangoraižiuose, tačiau jie nebuvo apklausti. Vietoj to už tiesą priimta neįtikėtina mistika: buvo rastas Muchamedo Atta pasas. Lėktuvas su visu PPC sudegė, o pasas stebuklingai iškrito?
Visos moksliniais-inžineriniais tyrimais pagrįstos techninės detalės, kurios leidžia abejoti oficialia versija arba absoliučiai atmestos, arba pakreiptos taip, kaip naudinga ofilialiai versijai.
Normalus tyrimas reikalauja tirti visas įmanomas versijas ir pateikti įrodymais pagrįstas išvadas, kodėl vienaip galėjo būti, o kitaip – ne. Alternetyvios versijos net nebuvo įtrauktos į tyrimo objektų sąrašą. Akivaizdu, kad išvadų autoriams tokia užduotis net nebuvo keliama. Jos parengtos pagal tą politinę liniją, kuri buvo reikalinga tuometinei Baltųjų rūmų administracijai, kuri, greičiausiai, šiame tragiškame 9/11 spektaklyje taip pat buvo tik kuklus įrankis.
Tikslų po 9/11 tragedijos buvo pasiekta labai daug. Dar iki tragedijos žurnalistui Aaronui Ruso apie juos papasakojo jo bičiulis Nick'as Rockefelleris. Visų pirma pasaulio šalių vadovai gavo galingą psichologinį pranašumą prieš savo piliečius: atsirado karas, kurio fronto linijos niekas nemato, todėl jo grėsmėmis ir teroro atakomis galima žaisti, siekiant piliečių nuolankumo priimant nepopuliarius sprendimus bei .... kariaujant su tariamu terorizmu, kuris niekad nesibaigs. Koks tikslus aukų Irano ir Irako karuose skaičius – niekas nežino. Tikrai daugiau negu 3 tūkstančiai.
Nepriklausomai nuo to, kas yra tikrasis 9/11 kaltininkas, kas meluoja, o kas sako tiesa, šis įvykis buvo tiesioginė priežastis to, jog JAV ir kitos Vakarų šalys savo piliečių atžvilgiu įvedė drakoniškas priemones, kurios galutinai palaidojo demokratiją ir laisvą žodį. Ieškomiausio teroristo Bin-Ladeno sužvejojimas 2011 metų pavasarį gali reikšti nebent tai, jog dėl krizės "kovos su terorizmu" finansavimas senka arba ruošiamasi naujai tariamai nematomai ir nevaldomai grėsmei, kuri padėtų naujomis formomis įbauginti mases nusilenkti valdžių reikalavimams.
Šiandien galime spėlioti kokios bus tos naujos formos. Konspirologai vienu balsu tvirtina, jog tai bus susiję su ateivių atskleidimu ir projektu Blue Beam. Iš tikrųjų galime spėlioti, kokiomis formomis pasireikš ši grėsmė iš kosmoso. Ar ji bus reali, ar imitacija? Greičiausiai, kad tai bus imitacija, nes precedentų jau buvo. Žinant ką gali tokie įrengimai, kaip HAARP ir EISCAT, nesunku suvokti, jog tikroji grėsmė ateis iš „antenų laukų“ esančių Aliaskoje ir Norvegijoje, bet ne iš tikrų ateivių (žr. temą „Atskleidimas. Paskutinis žaidimas“).
Prisimindamas 9/11, peržiūrėjau 3 filmus, kuriuos buvau mažiausiai 4 kartus matęs. Bet kiekvieną kartą stebiuosi dviem dalykais: įžūliu melavimu ir žmonių naivumu. Vis viena, anksčiau ar vėliau ylos išeis į paviršių.
Alex Jones. „Invisible Empire“ „Nematoma imperija“
[video:http://www.youtube.com/watch?v=nS9wg1yBHq8&feature=related]
Pirmojo filmo įžangoje Alex Jones (www.infowars.com) pristato kito filmo „Losse Change“ autorių, vaikinuką, kuris turėdamas pakankamai sveiko proto suabejojo oficialia 9/11 versija. Jis, kartu su savo draugais pigaus nešiojamo kompiuterio pagalba sumontavo tik 3 tūkstančių dolerių biudžeto kino juostą, kuri internete tapo pačiu tikriausiu blogbasteriu. Filmą per pirmus metus peržiūrėjo daugiau kaip 100 milijonų žmonių, jis yra išverstas į visas pagrindines pasaulio kalbas.
Filmo autoriai naudoja daug statistikos, nuotraukų, liudytojų parodymų. Visa ši dokumentinė juosta leidžia pažvelgti į 2001 m. rugsėjo 11-osios įvykius iš visiškai kitos perspektyvos. Kūrėjų nuomone, JAV administracija pademonstravo nedovanotiną aplaidumą – teroristų atakas (jeigu tie teroristai iš tikrųjų buvo teroristai, o ne CŽV samdomi žudikai). Todėl ne kas kitas, o JAV vyriausybė tiesiogiai atsakinga už 9/11.
Nesenai atlikta apklausa rodo, kad trys iš keturių JAV piliečių įtaria, jog vyriausybė slepia tiesąapie 9/11. 2006 metais tokių abejojančių buvo pusė.
„Losse Change“
[video:http://www.youtube.com/watch?v=-6JY_w6esnQ]
Italų filmas ta pačia tema „9/11. Tyrimas nuo nulio“. Jei filmas „Losse Change“ buvo jaunų entuziastų, mėgėjų darbas, tai šį filmą sukūrė tikra pasaulinio lygio tarpautinė profesionalų komanda.
[video:http://www.youtube.com/watch?v=bpkWXAOX6pI&feature=related]
Prie šio filmo pastatymo prisidėjo tarptautinė ekspertų grupė, vadovaujama Europos parlamento nario Julijetto Chiesa. Filmas ne kartą buvo rodomas Europos parlamento rūmuose bei Romos kino festivalyje ir sulaukė itin palankių vertinimų, tačiau į televizijas ar kino teatrų ekranus taip ir neprasibrovė, išskyrus vieną kitą JAV nemėgstančios šalies TV kanalą.