Eteriniai, astraliniai, mentaliniai parazitai. Nežemiškos gyvybės formos, jų įtaka mūsų gyvenimui ir sveikatai

#ASTRALINIAIPARAZITAI #ETERINIAIPARAZITAI #ENERGYBODYPARASITESParazitai visada atsiranda, kai nejudame, sustojame, gyvename įpročiuose, kai užstringame praeities prisiminimuose ir senose įracionaliose sinapsių magistralėse. Tuo tarpu gyvenimas fiziniame skafandre yra judėjimas bei gyvenimo slenksčių ir virsmų darnus įveikimas. Jeigu kas nors nejuda – degraduoja, užsivelia, veliasi, velkasi. Iš čia ir kilo lietuviškas žodis „velnias“. Degradacijai panaikinti ir egzistuoja parazitai. Iš esmės šios paskaitos pagrindą sudaro mintys ir pastebėjimai iš straipsnio svetainėje www.kvantinemagija.lt „Erdvėlaikis kaip sielų gaudyklė". Jei gyvenime daugėja negatyvo, vadinasi, jūs ruošiami esminėms permainoms ir kvantiniam šuoliui į naują būties kokybę.

Žurnalas „JI" interviu apie „Astralinius parazitus"
„Šiais pašėlusio tempo laikais daugelis energijos stoką suverčia stresui, pervargimui. Energiją gali „vogti“ ir būtybės iš kitų pasaulių, nes mūsų pasaulis, kaip ir žmogus, yra daugiasluoksnis. Daug ko nematome plika akimi“, – sako ezoterinių mokslų žinovas, parapsichologas, lektorius, Kvantinemagija.lt tinklaraščio autorius Gintaras Mikšiūnas.
Ar tiesa, kad mūsų gyvybės syvus gali „vogti“ ir energinės būtybės – astraliniai parazitai?
Jeigu žmogus nuolat pervargsta, patiria stresą, organizme prasideda chroniški procesai, kurie perauga į rimtas širdies ir kraujagyslių ar onkologines ligas – tam tikra prasme, įvairius lėtinius tiek psichinius, tiek fizinius negalavimus, galima įvardyti kaip gyvus organizmus, nes viskas be išimties Visatoje yra gyva. Pagal senąsias ezoterines tradicijas, tai vadinama dvasiomis arba astraliniais parazitais. Tyrinėtojai žino daug jų rūšių, tačiau XXI amžiuje toks apibūdinimas jau yra netikslus, o kitų reikalingų, tai geriausia nusakančių žodžių, indoeuropiečių kalbų žodynuose neturime. Norint adekvačiau suvokti, kas tai yra, galime ieškoti analogų informacinių technologijų ir medicinos srityse. Tai yra virusinės programos, kurias žmogus „pritraukia“ pagal visiems gerai žinomą „panašumo“ principą (panašus traukia panašų). Bakterijos, virusai, grybeliai ir kitokie mikroorganizmai geriausiai veisiasi ten, kur kažkas stovi ir nejuda. Gripo virusams palankiausia terpė gyvuoti – nevėdinamos ir nevalomos patalpos. Jei vanduo užsistovi, neteka, užsiveisia mikroorganizmai, kurie tą vandenį paverčia pelke. O juk žmogaus fizinį kūną 90 proc. sudaro vanduo! Kitaip tariant, parazitai yra reikalingi gamtoje tam, kad sunaikintų tai, kas atsiduria tarsi mirties taške: nejuda, pūva, degraduoja. Tai – savotiškas mechanizmas, padedantis atkurti pusiausvyrą. Parazitų yra visur – jie laukia palankios terpės, o ji atsiranda tuomet, kai kas nors sustoja. Jei žmogus nelankstus, sustabarėjęs, nieko nesiekia ir nenori, vadinasi, jis bijo pokyčių, yra apimtas baimių.
O tai kelia stresą, kurį apibūdinčiau kaip nesugebėjimą priimti tokio gyvenimo, koks jis yra, su visomis įmanomomis aplinkybėmis. Kai mus ištinka stresas dėl to, kad bijome kažką prarasti arba nenorime, kad kažkas atsitiktų, prarandame daug energijos. Tada nusilpstame, jautriau reaguojame į traumuojančias aplinkybes, kurių atsiranda vis daugiau ir daugiau. Kuo labiau silpstame, tuo didesnį pritraukiame astralinių parazitų dėmesį, kurie siurbia gyvybės syvus dar energingiau – ir taip pasaka be galo.
Skaitote paskaitas ezoterinėmis temomis. Viena jų – astraliniai parazitai. Kur jie egzistuoja, ar mokslo tai pagrįsta?
Pasaulis nėra toks monolitinis, kaip mums atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jis – daugiasluoksnis it svogūnas. Žmogus – taip pat yra daugiakūnė būtybė. Mūsų fizinis kūnas tėra tik ledkalnio viršūnė. Visai šalia mūsų egzistuoja kitokie, plika akimi nematomi pasauliai, su savo fauna ir flora. Kiekvieną kartą su tais pasauliais mes susiduriame akis į akį miegodami ar būdami pakitusioje sąmonėje, kai laikas ir erdvė neatpažįstamai pasikeičia (patyrę komą, medituodami ir pan.). Pasaulio daugiaplaniškumą pripažįsta ir šiuolaikinis mokslas – kvantinė fizika. Apie tai kalba ir religijos. Krikščionių tikėjimo išpažinime sakoma: „...tikiu į Dievą [...] regimosios ir neregimosios Visatos kūrėją“. Vadinasi, katalikai žino, kad egzistuoja ir neregimoji Visata. Maldos žodžiai leidžia suprasti, kad pasaulis vien penkių juslių pojūčiais neapsiriboja ir egzistuoja Visata ar jos dalis, kuri nėra žmogui matoma. Toliau imkime kitą maldą „Tėve mūsų“. Šios nuostabios maldos pabaigoje krikščionys prašo Dievo „neleisti gundyti“ ir „apsaugoti nuo pikto“. Ir induizmo religijose kreipiamasi į dievą Šivą, kad jis apsaugotų žmogų ir jo šeimą nuo piktų dvasių. Esame labai naivūs, jei galvojame, kad tokie dalykai laužti iš piršto. Tai ne šiaip sau įrašyta į pagrindines maldas. Ne šiaip sau rengiami ir kunigai egzorcistai, kurių darbas - išvaryti piktąsias dvasias iš apsėstųjų. Vadinasi, mūsų tradicinės religijos pripažįsta ir perspėja žmogų apie nematomus pavojus, nuo kurių gali apsaugoti tik malda, dvasinės praktikos ir, žinoma, Dievas ar dievai.
Kokie simptomai išduoda, kad esame apnikti astralinių parazitų?
Standartiniai simptomai būtų tokie: be priežasties jaučiamės išsekę, išsunkti kaip citrina, į situacijas ar žmones, kurie mums nepatinka, reaguojame jautriai ir impulsyviai, esame priekabūs, kategoriški, pikti. Arba atsiranda mums iki tol nebūdingos mintys arba elgesys.
Pavyzdžiui, nei iš šio nei iš to apšaukiame vaikus, vyrą, žmoną, pavaldinį, viršininką, draugą, nes jie pasipainioja ne vietoje ir ne laiku, o paskui graužia sąžinė. Dar vienas iš dažniausiai pasitaikančių simptomų – atsiradęs negatyvus mąstymas ir požiūris. Reikėtų labai susimąstyti, jeigu pastebėjote, jog jūsų žodyne atsirado žodžiai „nepavyks“, „neverta pradėti", „nespėsiu“, „čia ne man“ ir t. t. Arba, jei atsirado keistos alergijos formos, fantominiai skausmai, kurių priežasties gydytojai neranda. O kad būtų visiems ramiau, išrašo vaistų nuo skausmo arba raminamųjų. Antidepresantai taip nuslopina nervų sistemą, kad nebereaguojame nei į skausmą, nei į sielos balsą, jog kažkas negerai ir metas rimtai susidomėti dvasine būkle.
Geriausias būdas gintis nuo energinių parazitų – daugiau dėmesio skirti dvasinei higienai?
Kažkodėl mes įpratome laikytis kūno higienos, prausiamės duše, garinamės pirtyje, kai norime atsipalaiduoti. Ir tai atrodo normalu, nes apsaugo nuo virusų, bakterijų ir t. t. Žmonija nugalėjo daug baisių ligų vien todėl, kad pradėjo rūpintis kūno švara. Tačiau mūsų niekas nemokė dvasinės higienos. Tiesa, bažnyčia turi ritualus, kurie tam skirti. Tai – išpažintis, malda, atgaila. Tačiau, ar į tai žiūrime rimtai? Daugumai tai tušti ritualai, nesuvokiant esmės. Paslaptis yra ta, jog tos astralinės būtybės, kaip ir piktosios jėgos, bijo maldos, rodomo dėmesio. Joms patogiausia veikti – atlikti savo juodą darbą, kai žmogus apie jas nė nenutuokia. Jei norite įminti šią paslaptį, pasižiūrėkite animacinį filmą „Monstrų biuras“. Jei teko būti Kinijoje ar kitoje Rytų šalyje, tai galbūt atkreipėte dėmesį į skveruose besibūriuojančius žmones, kurie keistai mojuoja rankomis. Jie daro taiči pratimus. Tai galima įvardyti kaip apsiprausimą energijomis, kurių metu išvalomi pagrindiniai kanalai, kuriais cirkuliuoja gyvybinė energija. Todėl jie ilgiau gyvena ir mažiau serga. Jeigu kiekvienas per dieną skirtų bent 5 minutes aurai ir pagrindiniams energiniams kanalams išvalyti, taip pat daugiau laiko ir sąmoningumo maldai, galėtų be vargo kontroliuoti savo energinės, emocinės ir fizinės sveikatos būklę.
Ar astraliniais parazitais galime „apsikrėsti“ nuo kitų žmonių?
Negatyvaus užkrato yra visur, kaip ir bakterijų bei virusų. Tačiau juk gripu suserga irgi ne visi. Neserga tie, kurie turi gerą imuninę sistemą, kurią lemia karma. O karma yra priežasties ir pasekmės dėsnis. Jeigu žmogus gyvena vadovaudamasis kokia nors negatyvia, ribojančia nuostata, jam visi bus blogi, jis su visais kariaus. Kariavimas su „nedoru“ ir „blogu“ pasauliu, nekeičiant savęs, atima daug gyvybinės energijos ir užtraukia blogą karmą. Ir tai reiškia, kad žmogų valdo parazitai arba parazitinės gyvenimo programos: „pasaulis ne toks, kokį noriu matyti, vadinasi aš jo nepriimu, aš su juo kariauju arba bėgu nuo jo“. Išsikasę „apkasus“ kariaujame, stengdamiesi nugvelbti kuo riebesnį kąsnį. Tada toks žmogus pats tampa parazitu, o jo gyvenimo būdas – parazituojančiu. Visa mūsų vartotojiška kultūra iš esmės yra parazitinė. Logika čia paprasta: nebūkime patys parazitai, neturėsime ir parazitų...
Norint „neužsikrėsti“ astraliniais parazitais, svarbu nepasiduoti kitų žmonių skleidžiamoms baimėms ir nerimo bangoms, bandos instinktui, nesielgti impulsyviai. Dauguma žmonių kažko bijo. Baimė virsta gyvenimo varikliu, o taip pat ir didžiausia iliuzija bei kliūtimi.
Dėl ko dar galime netekti gyvybinės energijos?
Jei žmogus netenka daug energijos, prie to gali būti prisidėję ne vien tik vadinamieji „astraliniai parazitai“. Tai gali būti ir Anapilin išėję artimieji, panaudota prievartinė magija, t. y. tam tikri juodosios magijos ritualai, valdiškos ir privačios sąmonės kontrolės sistemos, siekiant pakenkti ar palenkti žmogų į savo pusę dėl keršto, pavydo ar kitokių motyvų. Energijos siurbikais gali būti ir mūsų artimi žmonės, draugai, kolegos, kuriems tiesiog trūksta dėmesio, ir kurio jie reikalauja, nes nemoka perkrauti it kompiuterio savo energinės sistemos dvasinėmis praktikomis. Tiesiog jie bijo būti su savimi akis į akį, todėl jiems reikia draugijos, kad pasijustų geriau. Svarbu yra netapti pašluoste žmogui, kuriam bloga ir kuris dėl visko bijo ir dejuoja, arba skleidžia demoniškus pykčio protrūkius. Turėkite tvirtą stuburą ir skirkite, kada žmogus parazituoja, o kada jam tikrai reikia realios pagalbos. Ar pastebėjote, kad energetiškai stiprūs žmonės mėgsta vienatvę? Jie nebėga nuo savęs, jie yra darnoje su savimi ir pasauliu, o komunikuoja su savo aplinka tiek, kiek reikia, neperžengdami jokių ribų.
Praverkite paslapties šydą, koks tas astralinis – kito lygmens pasaulis?
Astralinis pasaulis – tai emocijų ir jausmų pasaulis. Iš kitos pusės – tai pasaulis, kuriame gyvena dvasios, demonai. Jis, kaip ir mūsiškis, yra dvipolis, t. y., susidedantis iš gėrio ir blogio. Dvasios gali ir padėti, ir pakenkti. Jos kursto emocijas. Emocijos irgi gali tiek griauti, tiek kurti. Tačiau remtis vien dvasių pasauliais ar emocijomis nesaugu ir nepraktiška, netgi gėrio atveju, todėl mums duotas protas, kad ieškotume pusiausvyros ir savojo kelio. Dvasių pasauliai visada reikalauja lojalumo už paslaugas. O tai yra labai pavojinga. Kokie būtų draugiški angelų ar demonų pasauliai, su jais reikia elgtis pagarbiai, bet oriai. Reikia žinoti, kad žmogus pagal dvasinę hierarchiją – aukštesnio plano būtybė už dvasias, angelus ir demonus. Bet iš kitos pusės žmogus – lengvas grobis bet kokiems „astralams“, kol jo sąmonė miega, o jis pats save priima ir suvokia kaip fizinį kūną.
Aš jau kalbėjau apie lygiagrečius pasaulius, kuriuos šiuolaikinė fizika pripažįsta. E. Šriodingerio lygtis matematiškai pagrindžia paralelinių pasaulių buvimą. Abiejose Atlanto pusėse XX a. antroje pusėje buvo atlikta daug keistų eksperimentų, kuriais buvo norima įrodyti tokių matematinių skaičiavimų tikrumą praktikoje. Tarp tokių bandymų paminėtinas projektas „Montauk“ Amerikoje. Jo baigtis ir rezultatai niekam nėra žinomi viešai. Bet, kalbėdami apie keliones laiku ir keliones į paralelinius pasaulius, šių dienų mokslininkai jau nesijuokia.
Kalbėjosi žurnalistė Lina Grinkevičienė,
Žurnalas "JI", 2016 balandis.
.......
Temos video pristatymas:
[video:https://www.youtube.com/watch?v=sH64APycw70]
[video:https://www.youtube.com/watch?v=m-wSRy37AlY]