Apie įvykusį draugų ir bendraminčių susitikimą Rucavoje (Latvija) ir rengiamą - Kartenoje

Dėkoju, kad dalyvavote susitikime prie Leju šaltinio. Dėkoju visiems, kurie dalyvavote birželio 16 d. „Kvantinės magijos“ skaitytojų, draugų ir bendraminčių susitikime Rucavoje (Latvija) prie stebuklingo šaltinio. Tikiuosi, jog pasisėmėte puikių emocijų, pozityvių energijų, praplėtėte akiratį žiniomis. Tema buvo: energijos praradimų diagnostika, priežastys, natūralūs būdai ją susigrąžinti. Kalbėjome apie infernalinių pasaulių įtaką žmogaus dvasinei raidai ir kaip išsivaduoti nuo jų.

Apie tų pasaulių ir būtybių įtaką žmogaus gyvenimų ciklams skiriame nedovanotinai mažai dėmesio. Tai labai svarbi tema. Mes nernelyg neįvertiname procesų, kurie vyksta tiek mūsų kūnuose, tiek ir išorėje - nematomoje pusėje. Paskutiniu metu atsiranda vis daugiau informacinių šaltinių apie tai. Turime išsilaisvinti visais savo AŠ aspektais nuo jų įtakos. Pati gamta mums duoda galią kovoti su įvairiausio plauko parazitais. Tuo tikslu žmonės nuo seno naudojo jėgos vietas, šaltinius, upes, kurios žinomos savo stebuklingomis galiomis. Vieną tokią kažkada radau visiškai šalia Lietuvos, tik kitoje Šventosios upės pusėje. Ten iš žemės gelmių trykšta šaltinis, kurio vandenį o taip pat ir pačią vietovę teko tyrinėti apie 5 metus. Versmė ir purvas, kuris yra šaltinyje – turi gydomųjų galių. Jis prisodrintas mineralų ir niekuo nenusileidžia Negyvosios jūros ar Druskininkų vandeniui ir purvui. Tik kiekiai labai maži, todėl saugojome šią vietą daug metų nuo masiškų apsilankymų iš Lietuvos. Tačiau atėjo metas dalintis viskuo, net ir stebuklais.
Rucavos Leju svetavots (Leju šventas vanduo) tikrai įdomi vieta. Potyriai čia savotiški ir įdomūs. Grįžus namo dar ilgai lieka absoliučios ramybės ir vidinės švaros pojūtis. Šimtametės Ievos, kurios auga šalia šaltinio – taip pat turi stebuklingų galių. Viena – sugeria negatyvą ir atiduoda žemei jį perdirbti, o kita – užpildo pozityvia energija. Pabuvus bent pusvalandį šioje vietoje gali pradėti trauktis net ir labai sudėtingos sveikatos ir kitokios asmeninės problemos. Remiantis senais kuršių padavimais, Leju šventas vanduo tobulai atstato aurą, sustiprina žmogaus energetinę ir fizinę būklę. Vietovė tobulai harmonizuoja santykius - todėl patartina atvykti poromis. Šaltinio vanduo tinka sąnarių bei akių problemoms gydyti. Prie šio stebuklingo šaltinio atlikome išvalymo apeigas.
Dar kartą ačiū visiems, kurie dalyvavo. Kai kuriems jūsų kelias buvo tikrai tolimas. Tačiau įspūdžiai, neabejoju, liko puikūs. Papasakokite apie šią vietą tik tiems, kurie verti, kurie supras ir elgsis atsakingai, nes visada yra rizika, jog masiškai atvykstantys žmonės sujauks tą ramybę ir grožį. Dažnai būna taip, kad atvyksta tokių, kurie specialiai nusiteikę gadinti. Jei ši vieta taps masiniu traukos objektu - irgi negerai. Tada ji praras savo galias. Aš to nenoriu. Jūs irgi to nenorite. Gamta irgi to nenori.
Birželio 16 d. čia atvyko tiktai didelis būrys draugų ir bendraminčių: apie 40 žmonių iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Mažeikių, Šiaulių, Plungės, Kretingos, Palangos. Bent pusė tiek norėjo, tačiau negalėjo atvykti. Todėl susitikimą Rucavoje pakartosime Rugpjūčio pabaigoje. Kitame susitikime Rucavoje atliksime naujus ritualus, kurie nuima prakeiksmus, "porčas" ir kitas juodosios, pilkosios ir baltosios magijos pasekmes.
Kitas, artimiausias Kvantinės magijos skaitytojų, draugų ir bendraminčių susitikimas numatomas liepos 21 d. Kartenos piliakalnyje (Kretingos r.), prie švento šaltinio esančioje terasoje. Rinksimės nuo 11 val., pradėsime apie 12 val. Temos: infernalinių pasaulių agregorai, kaip nutraukti su jais kontraktus, šviesos kūno aktyvinimas, Dieviškos valios savyje aktyvinimas. Antra dalis vyks Žemaitijos Šveicarija vadinamoje Dauginčių atodangoje, prie Minijos. Bus atliekami norų ir svajonių išsipildymo ritualai ir temų aptarimas prie Minijos vingių. Laukia ir kiti siurprizai apie kuriuos bus pranešta vėliau.
Kartenos šaltinis taip pat garsėja savo gydomosiomis galiomis. Jo vanduo tinka virškinimo, žarnyno, problemoms tvarkyti. vanduo ypatingai švarus, prisodrintas mineralų, tinka kaulų sąnarių sistemų bei regėjimo bei kitų problemų tvarkymui.
Susitikimas nemokamas, bet bus energetinių mainų dėžutė „iš visos širdies“.
Galima jau registruotis.
Lauksiu Jūsų
pagarbiai ir su meile Gintaras